11. Kikina bar 1.FC VET 11 3 2 6 47:35 7

St 18.4.12 17:45 ZABEH Executors United Bič boží   (HL8F)
St 18.4.12 19:00 ZABEH Shooters Morava FC To mi stačí   (HL8F)
St 18.4.12 20:15 ZABEH Pneuservis-Bartoušek Tuxeda FC   (HL8F)
Po 4.6.12 18:15 MIKU1 Radouč FC A Tučňáci SUP A   (SVL1A)
Po 4.6.12 19:30 MIKU1 Rumburaci A V.S.P.S.V.S.   (HL7B)
Po 4.6.12 20:45 MIKU1 Klokan Perón club A Santa Tranta PC A   (HL2A)

28. 6. 12 19:30 MIKU3 Stýbla Ďáblic VET Viktoria Bítovská VET A 11. 5:2 (3:1)
Utkání slušné úrovně, domácí šli důsledně za svým cílem získat oba body, hosté "hráli" pod vidinou postupu do vyšší ligy. Jan Trnka
Stýbla Ďáblic VET Viktoria Bítovská VET A
Jan Jehlička – Michal Bartůněk, Václav Friml, Aleš Jehlička, Roman Venc, Miroslav Weiner vs Jiří Fiala – Jan Choura, Zdeněk Gryc, Radim Hlubuček, Robert Hlubuček, Jan Kreuzer, Michael Kyjak, Libor Petřina, Tomáš Taraba
18., 29. Michal Bartůněk
19. Václav Friml
49. Roman Venc
59. Aleš Jehlička
30. Jan Kreuzer
51. Tomáš Taraba
13. 6. 12 18:15 DEKAN Viktoria Bítovská VET A Daltonové VET 10. 6:1 (1:1)
Viktoria Bítovská VET A Daltonové VET
Jiří Fiala – Jan Choura, Zdeněk Gryc, Radim Hlubuček, Robert Hlubuček, Jan Kreuzer, Jan Taraba, Tomáš Taraba vs Radek Skořepa – Václav Hruška, Jaroslav Kainek, Pavel Kaska, Vladimír Kubín, Ladislav Pauch, Pavel Rideg, Petr Rokyta, Rudolf Šafr
21., 37. Tomáš Taraba
38. Zdeněk Gryc
41. Jan Choura
57. Robert Hlubuček
59. Jan Kreuzer
10. Ladislav Pauch
7. 6. 12 20:30 ZAK Traktor Praha VET Viktoria Bítovská VET A 9. 1:5 (0:1)
Velice pohledné utkání, hosté měli jasnou převahu díky své technické hře. Patrik Vávra, Šimon Janoušek
Traktor Praha VET Viktoria Bítovská VET A
Miroslav Chloupek – Filip Fremund, Tomáš Hanuš, Jiří Malaník, Radek Šíp, František Stolař, Luděk Tobola, Luděk Tobola vs Jiří Fiala – Jan Choura, Zdeněk Gryc, Radim Hlubuček, Robert Hlubuček, Jan Kreuzer, Libor Petřina, Jan Taraba, Tomáš Taraba
41. František Stolař 6., 57. Radim Hlubuček
35. Jan Kreuzer
49. Jan Taraba
60. Robert Hlubuček
24. 5. 12 20:30 ZAK Viktoria Bítovská VET A Kikina bar 1.FC VET 8. 2:0 (2:0)
První půle rozhodla o osudu utkání. Ve druhé sice Kikina tlačila, ale na brankáře Bítovské si nepřišla.
Viktoria Bítovská VET A Kikina bar 1.FC VET
Jiří FialaJan Choura, Zdeněk Gryc, Radim Hlubuček, Robert Hlubuček, Jan Kreuzer, Michael Kyjak, Jan Taraba vs Ladislav Král – Martin Beseda, Petr Hádek, Pavel Horký, Tomáš Jílek, Martin Mlýnek, Michal Ondrášek, Petr Sedlák
25. Zdeněk Gryc
26. Jan Taraba
17. 5. 12 20:45 MIKU1 Letná FC VET Viktoria Bítovská VET A 7. 1:3 (1:1)
Vyrovnaný zápas rozhodla Viktoria v posledních 10 minutách.
Letná FC VET Viktoria Bítovská VET A
Richard Řezáč – Pavel Klíma, Petr Klíma, Miloš Klouček, Daniel Krynický, Jan Kudrna, Martin Michalský, Jaromír Štědronský vs Jiří Fiala – Jan Choura, Zdeněk Gryc, Radim Hlubuček, Robert Hlubuček, Jan Kreuzer, Michael Kyjak, Libor Petřina, Jan Taraba
17. Martin Michalský 28. Jan Choura
51., 57. Robert Hlubuček
10. 5. 12 17:45 ZABEH Viktoria Bítovská VET A Trops Old Boys 1.SK 6. 2:1 (1:0)
Bítovská využila 20min. přesilovky a získala vedení. Poté se hra vyrovnala. Po snížení Trops bojovali o vyrovnání, ale domácí už body uhlídali. Kamil Kohout
Viktoria Bítovská VET A Trops Old Boys 1.SK
Jiří Fiala – Jan Choura, Robert Hlubuček, Jan Kreuzer, Michael Kyjak, Libor Petřina, Jan Suhrada, Jan Taraba vs Miloš Hrdina – Jaroslav Hulvert, Petr Kovanda, Petr Krča, Jaroslav Procházka, Ondřej Rázga, Jan Severa, Radek Škarda
17., 38. Robert Hlubuček 53. Petr Kovanda 60. Radek Škarda
26. 4. 12 18:15 HOSTI Zachovalí Viktoria Bítovská VET A 5. 1:2 (1:0)
Bítovská byla celé utkání fotbalovější a zaslouženě vyhrála.
Zachovalí Viktoria Bítovská VET A
Tomáš Dolínek – Zdeněk Bajčan, Tomáš Hrubý, David Kronovetr, Tomáš Noll, Jiří Pak, Marek Pohanka, Dušan Stádník vs Jiří Fiala – Jan Choura, Radim Hlubuček, Robert Hlubuček, Michael Kyjak, Libor Petřina, Jan Taraba
10. Marek Pohanka 51. Robert Hlubuček
58. Jan Taraba
19. 4. 12 18:15 DEKAN Viktoria Bítovská VET A Vyprahlo FC VET 4. 4:2 (1:1)
Za hustého deště se hrál klidný fotbálek.
Viktoria Bítovská VET A Vyprahlo FC VET
Jiří Fiala – Jan Choura, Radim Hlubuček, Robert Hlubuček, Jan Kreuzer, Michael Kyjak, Libor Petřina, Jan Suhrada, Jan Taraba vs Stanislav Krejčí – Jaroslav Drahota, Jiří Halík, Radek Horáček, Daniel Joska, Václav Leitermann, Jaroslav Pešek, Bohumil Wasserbauer
15., 33., 52. Robert Hlubuček
39. Radim Hlubuček
9. Jiří Halík
44. Daniel Joska
12. 4. 12 18:00 ZAK Sokol Vysočany VET Viktoria Bítovská VET A 3. 0:3 (0:1)
Zápas s převahou Bítovské, akcie Sokolu držel výborný gólman Janda. 1.půle byla také ovlivněna faktem, že Vysočany neměly na střídání. Ve 2.části se hra vyrovnala, náznaky šancí nebo i dobré šance- vše končilo nepřesnými střelami nebo zákroky gólmanů. Sokol ještě 2 minuty před koncem trefil tyč. Hráno velice férově.
Sokol Vysočany VET Viktoria Bítovská VET A
Roman Janda – Petr Hochmann, Rostislav Ištok, Zdeněk Janoušek, Ladislav Kafka, Radim Knetl, Jiří Povýšil, Bohumil Prček, Vladimír Topič, Tomáš Záruba vs Jiří Fiala – Jan Choura, Radim Hlubuček, Robert Hlubuček, Jan Kreuzer, Michael Kyjak, Jan Taraba, Tomáš Taraba
3. Jan Taraba
51., 52. Jan Choura
5. 4. 12 19:00 P1 Viktoria Bítovská VET A Pralinky F.C.K. 2. 14:1 (5:0)
Bítovská si na Pralinkách pěkně smlsla. Nasázela jim 14branek, na kterých se podíleli téměř všichni hráči. Hlubuček se trefil 4x.
Viktoria Bítovská VET A Pralinky F.C.K.
Jiří Fiala – Jan Choura, Robert Hlubuček, Jan Kreuzer, Michael Kyjak, Libor Petřina, Jan Taraba, Tomáš Taraba vs Radek Martínek – Josef Kubr, Jan Kunz, Jan Prchal, Martin Prchal, Michal Predikant