St 17.4.13 20:15 ZABEH Úderka Žižkov junioři Nova LFC A   (HL2B)

20. 6. 13 18:15 HOSTI VŠSK MFF UK B Veget FC 11. 5:3 (2:2)
Pohledné utkání se zaslouženou výhrou domácích. Šťástka
Miroslav Srp – Viktor Bobro, Pavel Borský, Radoslav Janoštiak, Jan Líkař, Vladimír Šišma, Petr Sváček, Viktor Szabados, Marek Zelc vs Ladislav Salamon – Josef Beníšek, Zdeněk Dítě, Matouš Fuksa, Lukáš Hypšman, Pavel Lajda
56. Radoslav Janoštiak
13., 22. Pavel Lajda
49. Matouš Fuksa
6. 6. 13 20:45 MIKU4 Veget FC Speciál Bráník A 10. 0:6 (0:5)
Oba týmy měli mnoho šancí, ale hosté je na rozdíl od domácích dokázali proměňovat.
Veget FC Speciál Bráník A
Roman Staněk – Josef Beníšek, Zdeněk Dítě, Marek Fuksa, Matouš Fuksa, Lukáš Hypšman, Pavel Lajda, Martin Vávra vs Zdeněk Stratil – Michal Baroch, Matěj Černušák, Štěpán Černušák, Vitalii Cozlov, Roman Matoušek, Tomáš Nováček, Michael Pokorný
18., 21. Michael Pokorný
23. Vitalii Cozlov
26., 29., 41. Tomáš Nováček
30. 5. 13 18:00 ZAK Veget FC Torpedo Cannabis 9. 2:3 (1:2)
I přes vydatný déšť bylo k vidění fotbalové utkání, kde rozhodlo štěstí o výhře Torpéda.
Veget FC Torpedo Cannabis
Ladislav Salamon – Josef Beníšek, Marek Fuksa, Lukáš Hypšman, Pavel Lajda, Martin Vávra vs Marián Višňa – Vojtěch Chlan, Viktor Holubec, Jiří Kopřiva, Martin Motl, Radan Šafařík
23. OG
41. Pavel Lajda
6., 45. Radan Šafařík
25. Martin Motl
23. 5. 13 18:15 MIKU3 Vibromax 1985 Veget FC 8. 4:1 (0:1)
Druhá půle proběhla v režii domácích a bylo pouze otázkou o kolik vyhrají. V první půli se nic zajímavého nedělo.
Vibromax 1985 Veget FC
Patrik Hudec – Josef Doseděl, Ondřej Freml, Jakub Hudec, Jiří Jantač, Jan Kolář, Jan Laur, Ondřej Paul, Robert Volník vs Ladislav Salamon – Josef Beníšek, Marek Fuksa, Matouš Fuksa, Lukáš Hypšman, Pavel Lajda, Lukáš Urbančík
46. Ondřej Paul
51. Jan Laur
53. Jakub Hudec
55. Jiří Jantač
36 Jiří Jantač 11. Matouš Fuksa
15. 5. 13 20:15 STOD Veget FC Kontis 1.FC 7. 5:0 (1:0)
Zasloužené vítězství domácích vedených střelecky disponovaným Lajdou. Boubín
Veget FC Kontis 1.FC
Ladislav Salamon – Josef Beníšek, Marek Fuksa, Matouš Fuksa, Pavel Lajda, Lukáš Urbančík vs František Havlíček – Petr Klička, Václav Kovařík, Ondřej Kubelka, Milan Pastvinský, Jan Řechtáček, Vít Vratišovský
28. Marek Fuksa
37., 42., 47., 60. Pavel Lajda
2. 5. 13 19:30 MIKU2 Veget FC Dynamit Baterie A 5. 2:5 (1:2)
Pohledný zápas plný technických fines. Zasloužené vítězství hostů. Zbyněk Mrózek
Veget FC Dynamit Baterie A
Ladislav Salamon – Josef Beníšek, Marek Fuksa, Matouš Fuksa, Lukáš Hypšman, Pavel Lajda, Lukáš Urbančík, Martin Vávra vs František Zahálka – Petr Dorazil, Tomáš Gryc, Milan Hanuš, Tomáš Huráb, Rostislav Kohoutek, David Tůma, Libor Tůma
21. Marek Fuksa
56. Pavel Lajda
22., 28., 50. Tomáš Huráb
36. Milan Hanuš
52. Rostislav Kohoutek
25. 4. 13 19:30 HANSP Indiana Team Veget FC 6. 4:3 (1:0)
Zápas plný šancí vyhrála zkušenost nad dravým mládím. Aleš Mecner, Tomáš Nykl
Indiana Team Veget FC
Pavel ŠebekJaroslav Krčílek, Martin Litera, Ladislav Neumar, Miroslav Pechar, Miroslav Pechar, Jan Řehořek vs Lukáš Hypšman – Josef Beníšek, Marek Fuksa, Matouš Fuksa, Pavel Lajda, Ladislav Salamon, Lukáš Urbančík, Martin Vávra
5., 42. Miroslav Pechar
33., 46. Miroslav Pechar
32., 58. Marek Fuksa
38. Pavel Lajda
24. Pavel Lajda
18. 4. 13 19:30 MIKU3 Oranjes 04 FC Veget FC 4. 6:0 (3:2)
Při poločasové konfrontaci byl objeven hráč bez RP v týmu Veget, utkání se poté už nedohrávalo.
Oranjes 04 FC Veget FC
Miroslav Rajchart – Libor Chrenko, Tomáš Dobrý, Ondřej Dostál, Jakub Mašita, Marek Mašita, Martin Mašita, Lukáš Meluš vs Roman Staněk – Josef Beníšek, Zdeněk Dítě, Lukáš Hypšman, Adam Kubiš, Pavel Lajda, Štěpán Podaný, Ladislav Salamon, Lukáš Urbančík
2., 27. Lukáš Meluš
23. Libor Chrenko
5. Lukáš Hypšman
9. Pavel Lajda
11. 4. 13 20:15 P1 Veget FC Skif 3. 5:5 (2:5)
Velmi vyrovnané a bojovné utkání v rychlém tempu na vysoké úrovni. Karel Němeček, Martin Plevka
Veget FC Skif
Adam Kubiš – Josef Beníšek, Zdeněk Dítě, Lukáš Hypšman, Pavel Lajda, Štěpán Podaný, Ladislav Salamon, Lukáš Urbančík vs Mykola Shokodko – Andrey Abroskin, Ivan Hrabar, Iurii Ignat, Roman Mytryuk, Viktor Nihalchuk, Roman Pidgaynyy, Mykola Popovych, Mykola Povarnitsyn, Mykhaylo Pukhal, Dmytro Telehaziy
21., 23., 31., 50. Pavel Lajda
49. Adam Kubiš
2., 26. Andrey Abroskin
8. Mykhaylo Pukhal
18., 19. Viktor Nihalchuk
4. 4. 13 20:15 P1 Batalion 91 A Veget FC 2. 2:0 (0:0)
Krásný zápas. Obě mužstva hrála v maximálním nasazení, důrazně a fér. Český
Batalion 91 A Veget FC
Jakub Figr – Ondřej Čížek, Pavel Gruda, Petr Gruda, David Grym, Martin Hemerka, Jan Kůstka, Jiří Novák vs Adam Kubiš – Josef Beníšek, Zdeněk Dítě, Lukáš Hypšman, Pavel Lajda, Štěpán Podaný, Ladislav Salamon
33. Pavel Gruda
48. Ondřej Čížek
28. 3. 13 19:15 SCBEC Veget FC Strašnická šlechta 1. 4:2 (1:1)
Vyrovnané utkání rozhodl hattrickem agilní Lajda. Zápas směřoval k remíze ale dvě minuty před koncem se hlavou prosadil Podaný, na jehož gól už soupeř nedokázal reagovat. Štěpán Molt, Jakub Novák
Veget FC Strašnická šlechta
Adam Kubiš – Josef Beníšek, Zdeněk Dítě, Lukáš Hypšman, Pavel Lajda, Štěpán Podaný, Ladislav Salamon vs Alan Ilczyszyn – Jaroslav Beránek, Davide Cassandro, Martin Janeček, Jakub Konečný, Martin Müller, Karel Švec, Petr Sýkorovský