Ondřej Freml – Josef Doseděl, Zdeněk Hrdina, Jakub Hudec, Jiří Jantač, Jindřich Veselý, Robert Volník vs Miroslav Srp – Pavel Borský, Oldřich Dominik, Radoslav Janoštiak, Jan Líkař, Vladimír Šišma, Petr Sváček, Viktor Szabados, Marek Zelc
30. 5. 13 19:30 MIKU4 Speciál Bráník A Vibromax 1985 9. 5:1 (3:1)
V pohledném utkání zvítězilo mužstvo s lepší koncovkou. Stránský
Zdeněk Stratil – Michal Baroch, Matěj Černušák, Štěpán Černušák, Vitalii Cozlov, Jiří Kotáb, Tomáš Nováček, Martin Palacký, Michael Pokorný, Michal Šálený vs Ondřej Freml – Josef Doseděl, Jakub Hudec, Patrik Hudec, Jiří Jantač, Jan Kolář, Jan Laur, Ondřej Paul, Robert Volník
11., 48., 53. Tomáš Nováček
16. Jiří Kotáb
1. Ondřej Paul
23. 5. 13 18:15 MIKU3 Vibromax 1985 Veget FC 8. 4:1 (0:1)
Druhá půle proběhla v režii domácích a bylo pouze otázkou o kolik vyhrají. V první půli se nic zajímavého nedělo.
Vibromax 1985 Veget FC
Patrik Hudec – Josef Doseděl, Ondřej Freml, Jakub Hudec, Jiří Jantač, Jan Kolář, Jan Laur, Ondřej Paul, Robert Volník vs Ladislav Salamon – Josef Beníšek, Marek Fuksa, Matouš Fuksa, Lukáš Hypšman, Pavel Lajda, Lukáš Urbančík
46. Ondřej Paul
51. Jan Laur
53. Jakub Hudec
55. Jiří Jantač
36 Jiří Jantač 11. Matouš Fuksa
16. 5. 13 19:30 MIKU3 Vibromax 1985 Torpedo Cannabis 7. 2:6 (1:5)
Férově hrané utkání, kdy rozhodlo proměňování šancí a klid v koncovce. Marek Šetina, František Jirsa
Vibromax 1985 Torpedo Cannabis
Ondřej Freml – Jakub Hudec, Patrik Hudec, Jan Laur, Jindřich Veselý, Robert Volník vs Jiří Kopřiva – Miloš Cabala, Vojtěch Chlan, Jozef Mišutka, Martin Motl, Ján Pich, Radan Šafařík
13. Jindřich Veselý
35. Jan Laur
7., 15., 29., 52. Ján Pich
25. Martin Motl
28. Radan Šafařík
9. 5. 13 19:30 MIKU4 Kontis 1.FC Vibromax 1985 6. 3:0 (2:0)
Po rychlém gólu domácích v úvodu zápasu domácí nepovolili hostům dostat se do vyložené šance a díky bojovnému výkonu přidali další 2 góly. Tomáš Častulík, Pavel Harašta
Kontis 1.FC Vibromax 1985
Ondřej Kubelka – Lubomír Konečný, Jan Malý, Jan Miškovský, Milan Pastvinský, Jan Řechtáček, Vít Vratišovský, Jan Vršecký vs Jiří Jantač – Ondřej Freml, Zdeněk Hrdina, Jakub Hudec, Jan Laur, Jindřich Veselý, Robert Volník
3. Vít Vratišovský
21. Jan Malý
38. Lubomír Konečný
2. 5. 13 19:30 HANSP Vibromax 1985 Indiana Team 5. 11:0 (5:0)
Zápas přinesl kvalitní podívanou a spoustu hezkých branek. Hušák,Paleček
Vibromax 1985 Indiana Team
Ondřej Freml – Ondřej Burian, Jakub Hudec, Patrik Hudec, Jan Kolář, Jan Laur, Jindřich Veselý, Robert Volník vs Pavel Šebek – Jaroslav Krčílek, Martin Litera, Ladislav Neumar, Miroslav Pechar, Jan Řehořek
2., 9. Jan Laur
13., 29., 49., 51., 59., 60. Ondřej Burian
21. Jan Kolář
53., 55. Jakub Hudec
18. 4. 13 19:30 MIKU4 Dynamit Baterie A Vibromax 1985 4. 4:5 (3:2)
Pohledný zápas. Tomáš Rejlek, Jan Šíp
Dynamit Baterie A Vibromax 1985
František Zahálka – Petr Dorazil, Tomáš Gryc, Milan Hanuš, Tomáš Huráb, Petr Klempíř, Pavel Krejča, Petr Ošlejšek, David Tůma, Libor Tůma vs Daniel Janda – Ondřej Burian, Zdeněk Hrdina, Patrik Hudec, Jiří Jantač, Jan Kolář, Jan Laur, Ondřej Paul, Jindřich Veselý, Robert Volník
55. Zdeněk Hrdina
10. 4. 13 17:00 zzNOVOB Vibromax 1985 Oranjes 04 FC 3. 8:2 (5:1)
Utkání bylo předčasně ukončeno ve 42. minutě po zranění dvou hráčů Oranjes. Jan Zavázal ml., Jakub Zavázal
Vibromax 1985 Oranjes 04 FC
Ondřej Burian – Ondřej Freml, Zdeněk Hrdina, Jakub Hudec, Patrik Hudec, Jan Laur, Jindřich Veselý, Robert Volník vs Martin Pešava – Tomáš Dobrý, Jakub Mašita, Miroslav Rajchart, Jiří Štička
4., 37. Ondřej Freml
6., 25. Jakub Hudec
14., 39. Zdeněk Hrdina
17., 40. Jan Laur
9. Jiří Štička
32. Jakub Mašita
4. 4. 13 19:30 ARIT Skif Vibromax 1985 2. 7:1 (3:0)
Do pol. 1.poločasu držel Vibromax s týmem SKIF poměrně vyrovnanou partii, jenže především v závěru 1.poločasu 2x inkasoval. 2.poločas už byl jednoznačně v režii fotbalovějšího týmu SKIF a hlavně výborného hráče Skrypa, který byl pro Vibromax neustálou hrozbou. Vibromax bojoval, ale na lepší výsledek to nestačilo. Husák, Čapla Š.
Skif Vibromax 1985
Mykola Shokodko – Andrey Abroskin, Ivan Hrabar, Viktor Nihalchuk, Roman Pidgaynyy, Vasyl Povarnitsyn, Mykhaylo Pukhal, Anatolie Rusu, Ivan Skryp vs Patrik Hudec – Josef Doseděl, Ondřej Freml, Zdeněk Hrdina, Jakub Hudec, Daniel Janda, Jiří Jantač, Jan Kolář, Ondřej Paul, Jindřich Veselý, Robert Volník
20., 45., 49., 58. Ivan Skryp
27. Vasyl Povarnitsyn
30., 47. Viktor Nihalchuk
32. Zdeněk Hrdina
27. 3. 13 20:45 MIKU1 Vibromax 1985 Batalion 91 A 1. 8:3 (5:1)
Tým Vibromax byl důraznější a rychlejší. Jeho akce byly pohledné a nebezpečné. Vyhrál lepší tým. Petr Štěpán, Ladislav Obermajer ml.
Vibromax 1985 Batalion 91 A
Patrik Hudec – Ondřej Burian, Josef Doseděl, Jakub Hudec, Jiří Jantač, Jan Kolář, Ondřej Paul, Robert Volník vs Jan Kůstka – Michal Cihelka, Ondřej Čížek, Jakub Figr, Pavel Gruda, Petr Gruda, David Grym, Jiří Novák, Marcel Šmídek