Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Čt 20.6.13 | 17:45 | ZABEH | Strašnická šlechta Vibromax 1985 | 11. | 1:8 |
Čt 6.6.13 | 20:15 | P3 | Kontis 1.FC Strašnická šlechta | 10. | 0:5 |
Čt 30.5.13 | 19:30 | HANSP | Strašnická šlechta Indiana Team | 9. | 11:2 |
Čt 23.5.13 | 18:15 | MIKU1 | Dynamit Baterie A Strašnická šlechta | 8. | 3:3 |
Čt 16.5.13 | 19:30 | KBELY | Strašnická šlechta Oranjes 04 FC | 7. | 9:4 |
Čt 9.5.13 | 19:30 | ARIT | Skif Strašnická šlechta | 6. | 4:5 |
Čt 2.5.13 | 19:30 | BECH | Strašnická šlechta Batalion 91 A | 5. | 9:1 |
Čt 18.4.13 | 20:30 | SCBEC | Torpedo Cannabis Strašnická šlechta | 4. | 2:4 |
Čt 11.4.13 | 20:45 | BECH | VŠSK MFF UK B Strašnická šlechta | 3. | 4:6 |
Čt 4.4.13 | 19:30 | HOSTI | Strašnická šlechta Speciál Bráník A | 2. | 2:4 |
Čt 28.3.13 | 19:15 | SCBEC | Veget FC Strašnická šlechta | 1. | 4:2 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Skif | 11 | 8 | 1 | 2 | 41:23 | 17 |
2. | Strašnická šlechta | 11 | 7 | 1 | 3 | 57:36 | 15 |
3. | VŠSK MFF UK B | 11 | 7 | 0 | 4 | 46:26 | 14 |
4. | Torpedo Cannabis | 11 | 6 | 1 | 4 | 32:29 | 13 |
5. | Vibromax 1985 | 11 | 6 | 0 | 5 | 49:35 | 12 |
6. | Speciál Bráník A | 11 | 6 | 0 | 5 | 44:31 | 12 |
7. | Batalion 91 A | 11 | 5 | 1 | 5 | 31:35 | 11 |
8. | Dynamit Baterie A | 11 | 4 | 2 | 5 | 34:41 | 10 |
9. | Kontis 1.FC | 11 | 4 | 2 | 5 | 23:34 | 10 |
10. | Indiana Team | 11 | 3 | 2 | 6 | 28:56 | 8 |
11. | Oranjes 04 FC | 11 | 2 | 1 | 8 | 32:54 | 5 |
12. | Veget FC | 11 | 2 | 1 | 8 | 25:42 | 3 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
St 27.3.13 | 18:30 | HRAB2 | Anton aus Tirol Úderka Žižkov (VL2B) |
St 27.3.13 | 19:45 | HRAB2 | AG team Výtržník HFC (HL5D) |
Pá 17.5.13 | 17:00 | DEKAN | Reage boys Eukaryota 2.LKW (HL5F) |
Pá 17.5.13 | 18:15 | DEKAN | Kumpáni VET Nemesis VET (VL3D) |
Po 27.5.13 | 18:30 | HRAB1 | Senioři Praha A Pekárny United FC (HL6A) |
Po 27.5.13 | 19:45 | HRAB1 | Spořilov Represent PFC Kodymka B (HL7A) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Beránek Jaroslav | 6 | 0 |
Cassandro Davide | 7 | 2 |
Ilczyszyn Alan | 10 | 0 |
Janeček Martin | 11 | 7 |
Kolkop Martin | 9 | 12 |
Konečný Jakub | 10 | 23 |
Müller Martin | 10 | 3 |
Poupě Viktor | 2 | 1 |
Šindler Martin | 10 | 4 |
Švec Karel | 7 | 4 |
Sýkorovský Petr | 10 | 0 |
Valíček Michal | 5 | 1 |