Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Čt 27.6.13 | 20:45 | MIKU4 | Vibromax 2012 Apostrophe´FZ | 9. | 2:1 |
Čt 27.6.13 | 20:45 | MIKU3 | Traktor Humus SUP A Dehet Old 1.FC SUP | 9. | 3:1 |
Čt 27.6.13 | 20:45 | MIKU2 | Strážné Oblouci 81 AFC SUP | 9. | 1:5 |
Čt 27.6.13 | 20:45 | MIKU1 | Stará škola Rokoska SUP | 9. | 2:2 |
Čt 27.6.13 | 20:30 | ZAK | Sokol Vysočany SUP Žvahov | 9. | 1:2 |
Čt 13.6.13 | 20:45 | MIKU3 | Apostrophe´FZ Traktor Humus SUP A | 8. | 0:2 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Žvahov | 9 | 8 | 0 | 1 | 36:13 | 16 |
2. | Apostrophe´FZ | 9 | 6 | 1 | 2 | 34:14 | 13 |
3. | Traktor Humus SUP A | 9 | 6 | 0 | 3 | 27:19 | 12 |
4. | Rokoska SUP | 9 | 4 | 3 | 2 | 21:17 | 11 |
5. | Oblouci 81 AFC SUP | 9 | 5 | 1 | 3 | 23:17 | 10 |
6. | Vibromax 2012 | 9 | 4 | 1 | 4 | 22:20 | 9 |
7. | Strážné | 9 | 4 | 0 | 5 | 34:36 | 8 |
8. | Sokol Vysočany SUP | 9 | 2 | 1 | 6 | 19:22 | 5 |
9. | Stará škola | 9 | 1 | 1 | 7 | 15:45 | 3 |
10. | Dehet Old 1.FC SUP | 9 | 1 | 0 | 8 | 18:46 | 2 |
Datum | Začátky | Hřiště | Tým |
---|---|---|---|
Po 15.4.13 | 18:30, 19:45 | HRAB2 | Vibromax 2012 |
Pá 26.4.13 | 18:00, 19:15 | P2 | Traktor Humus SUP A |
Po 29.4.13 | 18:00, 19:15 | STER1 | Apostrophe´FZ |
Po 29.4.13 | 18:30, 19:45 | HRAB2 | Oblouci 81 AFC SUP |
Po 29.4.13 | 19:00, 20:15 | P2 | Stará škola |
Po 20.5.13 | 19:15, 20:30 | ZAK | Sokol Vysočany SUP |
Pá 31.5.13 | 18:15, 19:30 | PRKOP | Vibromax 2012 |
St 5.6.13 | 18:30, 19:45 | HRAB1 | Rokoska SUP |
St 12.6.13 | 19:00, 20:15 | DABLI | Strážné |
Po 17.6.13 | 18:00, 19:15 | ZAK | Sokol Vysočany SUP |
Po 17.6.13 | 18:15, 19:30 | STOD | Oblouci 81 AFC SUP |
Po 17.6.13 | 18:15, 19:30 | P3 | Žvahov |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Pořadí | Jméno | Tým | Gólů |
---|---|---|---|
1. | Josef Velán | 1.FC RUM SUP | 17 |
2. | Josef Glaser | Žvahov | 10 |
3. | Rudolf Zuman | Oblouci 81 AFC SUP | 9 |
4. | Petr Ošlejšek | Real Prd SUP | 8 |
5. | Miroslav Přibyl | Apostrophe´FZ | 8 |
6. | Miroslav Konečný | Sokol Vysočany SUP | 7 |
7. | Richard Urban | Sokol Vysočany SUP | 7 |
8. | Zdeněk Matějík | Dehet Old 1.FC SUP | 6 |
9. | Tomáš Schilla | Apostrophe´FZ | 6 |
10. | Emil Vitásek | Žvahov | 6 |
11. | Jiří Kaliba | Tučňáci SUP B | 6 |
12. | Zdeněk Genčev | Rokoska SUP | 5 |
13. | Jindřich Smolík | Dehet Old 1.FC SUP | 5 |
14. | Petr Regal st. | Sokol Vysočany SUP | 5 |
15. | Martin Zdobinský | Dehet Old 1.FC SUP | 5 |
16. | Pavel Mráz | Vibromax 2012 | 4 |
17. | Milan Miler | Damned CF SUP | 4 |
18. | Martin Vobecký | Torzo AFZ | 4 |
19. | Jiří Petrla | Vibromax 2012 | 4 |
20. | Petr Mládek | Traktor Humus SUP A | 4 |