St 5.6.13 19:45 HRAB1 Kožich II.FC Výtržník HFC   (HL5D)
Po 17.6.13 18:30 HRAB3 Tramway FC Borussia Bubeneč   (HL3B)
Po 17.6.13 19:45 HRAB3 GFC GK Ohradní A   (HL8B)

27. 6. 13 20:45 MIKU1 Stará škola Rokoska SUP 9. 2:2 (1:1)
Slušně hrané utkání, kterému remíza sluší. Vladimír Lhota, Patrik Boubín
Richard Kulík – Tomáš Bartoš, Jiří Haman, Ivan Rubín, Jiří Táborský, Vladimír Vodák, Jindřich Vyskočil vs František Kašpar – Zdeněk Genčev, Lubomír Hluší, Václav Hon, Josef Kalenda, Robin Náse, Ladislav Šrám
53. Jindřich Vyskočil
20. Robin Náse
49. Ladislav Šrám
13. 6. 13 18:00 ZAK Rokoska SUP Sokol Vysočany SUP 8. 1:0 (1:0)
Vyrovnaný zápas s množstvím šancí na obou stranách. Hosté byli o trochu lepší, ale gól vstřelili domácí. Tomáš Bárta, Haluška
Rokoska SUP Sokol Vysočany SUP
Jaroslav Marek – Zdeněk Genčev, Miloslav Henzelín, Lubomír Hluší, Václav Hon, Josef Kalenda, Alexander Najdenov, Robin Náse, Roman Zahrádka vs Martin Valent – Karel Chládek, Sergej Halauko, Petr Hrabal, Petr Jambor, Vratislav Kracman, Ilja Němeček, Petr Regal st.
30. Josef Kalenda 17 Jaroslav Marek
6. 6. 13 18:15 HOSTI Rokoska SUP Žvahov 7. 0:4 (0:2)
Domácí nebyli schopni vstřelit branku, hosté se prosadili v každém poločase dvakrát a zaslouženě vyhráli.
Rokoska SUP Žvahov
Jaroslav Marek – Zdeněk Genčev, Miloslav Henzelín, Lubomír Hluší, Václav Hon, Josef Kalenda, František Kašpar, Alexander Najdenov, Robin Náse, Roman Zahrádka vs Petr Junek – Jaroslav Chlumský, Josef Glaser, Pavel Krča, Emil Vitásek, Roman Werner, Milan Zoulek
8., 38. Emil Vitásek
20. Milan Zoulek
43. Jaroslav Chlumský
23. 5. 13 20:15 STOD Oblouci 81 AFC SUP Rokoska SUP 6. 1:1 (0:1)
Nervózní utkání, které skončilo spravedlivou dělbou bodů. V první půli byli lepší hosté, ve druhé zase domácí. Husák
Oblouci 81 AFC SUP Rokoska SUP
Pavel Jesenský – Pavel Bechyně, Pavel Dražďák, Pavel Janeba, Evžen Krajina, Petr Kruml, Jiří Svoboda, Rudolf Zuman vs Jaroslav Marek – Zdeněk Genčev, Miloslav Henzelín, Lubomír Hluší, Václav Hon, Josef Kalenda, František Kašpar, Ladislav Šrám, Roman Zahrádka
35. Jiří Svoboda 3. Ladislav Šrám
16. 5. 13 18:15 zzNOVOB Rokoska SUP Dehet Old 1.FC SUP 5. 6:0 k.
9. 5. 13 20:45 BECH Apostrophe´FZ Rokoska SUP 4. 1:1 (0:0)
Vyrovnaný zápas ve slušném tempu. Lukáš Vondráček, Jakub Hořák
Apostrophe´FZ Rokoska SUP
Petr Bílý – Martin Blažka, Jiří Holba, Karel Mrskoč, Bronislav Přibyla, Miroslav Trnka, Martin Vobecký vs Jaroslav Marek – Zdeněk Genčev, Miloslav Henzelín, Lubomír Hluší, Václav Hon, Josef Kalenda, Alexander Najdenov, Robin Náse, Ladislav Šrám, Roman Zahrádka
41. Bronislav Přibyla 31. Robin Náse
25. 4. 13 19:00 STOD Rokoska SUP Vibromax 2012 3. 4:3 (3:2)
V utkání dobré úrovně zvítězil fotbalovější tým Rokoska. Jaroslaw Chustecki, Jan Růžek
Rokoska SUP Vibromax 2012
Jaroslav Marek – Zdeněk Genčev, Miloslav Henzelín, Václav Hon, Josef Kalenda, Robin Náse, Roman Zahrádka vs Zbyněk Musil – Jaroslav Adámek, Petr Burian, Vladimír Freml, Luboš Hladík, Pavel Mráz, Lubomír Štorek
12., 23., 28. Zdeněk Genčev
49. Václav Hon
24., 30. Jaroslav Adámek
41. Pavel Mráz
9. 4. 13 18:15 MIKU2 Traktor Humus SUP A Rokoska SUP 2. 3:2 (1:1)
Pavel Vystrčko, Marek Liška
Traktor Humus SUP A Rokoska SUP
Aleš Michálek – Jaroslav Havran, Miroslav Konečný, Václav Meisner, Petr Mládek, Petr Novák, Martin Plch, Václav Šedivý, Robert Varyš vs Jaroslav Marek – Zdeněk Genčev, Miloslav Henzelín, Václav Hon, Josef Kalenda, František Kašpar, Robin Náse, Ladislav Šrám, Roman Zahrádka
20. Miroslav Konečný
41. Jaroslav Havran
47. Petr Mládek
9. Robin Náse
48. Václav Hon
4. 4. 13 17:00 KBELY Rokoska SUP Strážné 1. 4:3 (1:3)
Zápas dvou poločasů. V první půli lepší hosté, zato ve druhém Rokoska. Vyhrálo šťastnější mužstvo. Petr Kubík, Martin Boháč