Po 17.6.13 18:15 P3 Sedm zbabělých B Ferri FC   (HL3B)
Po 17.6.13 19:30 P3 Holosmetky FC A Deko   (HL2A)
St 19.6.13 18:15 DEKAN Sporčestr City FC Rarach FC   (HL8G)
St 19.6.13 19:30 DEKAN Real TIDE XXL Gepard AFC   (HL3C)
St 19.6.13 20:45 DEKAN Uličníci FC Kožich II.FC   (HL5D)

27. 6. 13 20:30 ZAK Sokol Vysočany SUP Žvahov 9. 1:2 (0:2)
Vyrovnané utkání, kterému by více slušela remíza.
Sokol Vysočany SUP Žvahov
Martin Valent – Sergej Halauko, Petr Hrabal, Petr Jambor, Vratislav Kracman, Ilja Němeček, Petr Regal st. vs Petr Junek – Rudolf Bien, Jaroslav Chlumský, Josef Glaser, Petr Ošlejšek, Emil Vitásek, Roman Werner, Milan Zoulek
41. Petr Regal st. 14., 24. Petr Ošlejšek
13. 6. 13 19:00 STOD Žvahov Vibromax 2012 8. 3:2 (3:0)
První půli ovládli domácí, ale hosté se ve druhém půli zvedli a málem dokázali vyrovnat. Petr Pittner, Ivan Vlasák
Žvahov Vibromax 2012
Petr Junek – Rudolf Bien, Petr Duda, Josef Glaser, Pavel Krča, Petr Ošlejšek, Emil Vitásek, Roman Werner, Marek Zeman vs Jiří Petrla – Jaroslav Adámek, Petr Burian, Vladimír Freml, Luboš Hladík, Jiří Hudec, Štefan Klíma, Pavel Mráz, Jiří Mužíček, Lubomír Štorek
2. Josef Glaser
14. Petr Ošlejšek
30. Marek Zeman
35. Jiří Petrla
50. Jiří Mužíček
6. 6. 13 18:15 HOSTI Rokoska SUP Žvahov 7. 0:4 (0:2)
Domácí nebyli schopni vstřelit branku, hosté se prosadili v každém poločase dvakrát a zaslouženě vyhráli.
Rokoska SUP Žvahov
Jaroslav Marek – Zdeněk Genčev, Miloslav Henzelín, Lubomír Hluší, Václav Hon, Josef Kalenda, František Kašpar, Alexander Najdenov, Robin Náse, Roman Zahrádka vs Petr Junek – Jaroslav Chlumský, Josef Glaser, Pavel Krča, Emil Vitásek, Roman Werner, Milan Zoulek
8., 38. Emil Vitásek
20. Milan Zoulek
43. Jaroslav Chlumský
23. 5. 13 20:15 P1 Žvahov Traktor Humus SUP A 6. 6:2 (2:0)
Pohledné utkání se zaslouženou výhrou domácích.
Žvahov Traktor Humus SUP A
Petr Junek – Jaroslav Chlumský, Josef Glaser, Pavel Krča, Emil Vitásek, Roman Werner, Milan Zoulek vs Petr Novák – Vasil Bobalik, Tomáš Bouška, Jaroslav Havran, Lubor Hoďánek, Miroslav Konečný, Aleš Michálek, Petr Mládek, Vladimír Rožánek, Václav Šedivý
5. Jaroslav Chlumský
9., 51. Josef Glaser
33. Milan Zoulek
36., 54. Emil Vitásek
43. Vasil Bobalik
59. Miroslav Konečný
16. 5. 13 20:15 P1 Oblouci 81 AFC SUP Žvahov 5. 0:1 (0:1)
Korektní utkání s málo šancemi. Bez výrazných osobností. Michal Vokřínek, Roman Jungwirth
Oblouci 81 AFC SUP Žvahov
Evžen Krajina – Pavel Bechyně, Pavel Dražďák, Pavel Janeba, Pavel Jesenský, Petr Kruml, Jiří Svoboda, Rudolf Zuman vs Petr Junek – Jaroslav Chlumský, Petr Duda, Josef Glaser, Pavel Krča, Emil Vitásek, Roman Werner, Marek Zeman, Milan Zoulek
17. Josef Glaser
9. 5. 13 20:45 MIKU3 Žvahov Strážné 4. 3:2 (0:0)
Velmi vyrovnané utkání. Štěstí přálo domácím. Petra Chlupatá
Žvahov Strážné
Petr Junek – Jaroslav Chlumský, Josef Glaser, Pavel Krča, Emil Vitásek, Roman Werner, Marek Zeman, Milan Zoulek vs Ivan Klíma – Michal Chládek, Václav Choura, Jiří Kaliba, Milan Miler, Michal Šolc, Josef Velán, Zdeněk Vojáček
44. Roman Werner
47. Emil Vitásek
53. Milan Zoulek
31. Jiří Kaliba
53. Josef Velán
25. 4. 13 18:15 zzNOVOB Dehet Old 1.FC SUP Žvahov 3. 2:7 (1:2)
Zasloužená výhra týmu ze Žvahova. Martin Pecka, Jan Strouhal
Dehet Old 1.FC SUP Žvahov
Petr Votruba – Jan Novák, Ivan Šimmer, Jindřich Smolík, Pavel Tlustý, Martin Zdobinský vs Petr Junek – Jaroslav Chlumský, Josef Glaser, Pavel Krča, Petr Ošlejšek, Roman Werner, Marek Zeman
15. Martin Zdobinský
53. Jindřich Smolík
14., 39., 45., 52. Petr Ošlejšek
17. Roman Werner
56. Josef Glaser
60. Marek Zeman
11. 4. 13 17:00 KBELY Žvahov Stará škola 2. 9:1 (3:0)
Od začátku jasná převaha vítězů, hrálo se na jednu bránu (většinou) a řešila se jen otázka skóre pro Žvahov. Vladimír Svoboda, Boris Novotný
Žvahov Stará škola
Petr Junek – Jaroslav Chlumský, Petr Duda, Josef Glaser, Pavel Krča, Petr Ošlejšek, Roman Werner, Marek Zeman vs Bohumil Martínek – Rudolf Benda, Jiří Haman, Richard Kulík, Ivan Rubín, Jiří Táborský, Vladimír Vodák, Jindřich Vyskočil
12., 36., 42., 46., 52. Josef Glaser
13. Marek Zeman
16. Petr Ošlejšek
32., 53. Petr Duda
33. OG
4. 4. 13 18:15 MIKU4 Apostrophe´FZ Žvahov 1. 3:1 (1:0)
Utkání dobré úrovně rozhodl svým hatrikem hráč domácích č.3. Ivan Bareš, Adam Sajfrt