Utkání bez faulů pod taktovkou Perónu. Šišák, Smetana
Petr KubínMartin Frejlach, Tomáš Hrubý, Tomáš Kras, Radek Líbal, Pavel Staněk, Branislav Večerek vs Martin Cicala – Vladimír Klupsa, Petr Kozlík, Jan Kyněra, Milan Musil, Milan Němeček, Petr Novotný, Petr Pohnán
21. 11. 13 20:30 ZAK Kbelák FC SUP Pražačka seniors A 10. 1:0 (1:0)
Kbelák FC SUP Pražačka seniors A
Kamil Kyral – Vladimír Albrecht, Petr Havlíček, Miroslav Hulín, Lubomír Nešpor, Oldřich Passler, Jan Thienel, Jiří Veselý vs Petr Kubín – Martin Frejlach, Ivan Haco, Martin Líbal, Radek Líbal, Pavel Staněk, Branislav Večerek
26. Jan Thienel
14. 11. 13 17:45 ZABEH Pražačka seniors A Kapr tým SUP 9. 6:1 (3:1)
Domácí byli po celé utkání jasně lepší. V prvním poločase se ještě hosté drželi, ale ve druhé půli už to byla jednoznačná záležitost domácích. Luděk Michalík, Martin Suchý
Pražačka seniors A Kapr tým SUP
Petr Kubín – Martin Frejlach, Ivan Haco, Tomáš Hrubý, Zdeněk Korch, Tomáš Kras, Pavel Staněk, Branislav Večerek vs Miroslav Šerák – Jaroslav Goll, Karel Holeček, Jiří Hradec, Josef Kwolek, Milan Pristaš, Milan Vošta
4. Pavel Staněk
9., 47. Branislav Večerek
12., 33., 36. Martin Frejlach
11. Milan Vošta
5. 11. 13 20:45 DEKAN Javorák plus Pražačka seniors A 8. 5:0 (0:0)
Zasloužené vítězství Javoráku, který od začátku Pražačku přehrával, ta odolávala poločas, ve druhém už bylo vše jasné, Procházka načal skóre a otevřel vrata do obrany Pražačky, která nakonec inkasovala 5x. Miroslav Weiner, Patrik Jandus
Javorák plus Pražačka seniors A
Jan Chadt – Ladislav Burian, Jaroslav Jačka, Roman Jungwirth, Alexandr Kurz, Miroslav Machů, Vladimír Procházka, Martin Vávra, Petr Vlasák, Michal Vokřínek vs Petr KubínMartin Frejlach, Ivan Haco, Zdeněk Korch, Martin Líbal, Pavel Staněk, Branislav Večerek
34. Vladimír Procházka
42. Michal Vokřínek
45. Martin Vávra
53. OG
57. Jaroslav Jačka
22. 10. 13 19:30 MIKU4 Pražačka seniors A Dřevorubci Modřany S 7. 2:3 (2:1)
Hosté vydřeli vítězství v posledních minutách. Plucar
Pražačka seniors A Dřevorubci Modřany S
Vladimír Mádr – Martin Frejlach, Ivan Haco, Tomáš Hrubý, Zdeněk Korch, Tomáš Kras, Martin Líbal, Pavel Staněk vs Ivan Moucha – Dušan Bruncko, Milan Cibík, Miloš Hála, Jindřich Müller, Otomar Sláma, Viktor Starec, Ludvík Szarka, Josef Vilčko
19. Tomáš Kras
28. Zdeněk Korch
8. Viktor Starec
51. Miloš Hála
58. Jindřich Müller
17. 10. 13 20:45 MIKU3 Super Naděje A Pražačka seniors A 6. 6:2 (4:0)
Pohledné utkání se zaslouženou výhrou domácích, ikdyž jim soupeř výhru velmi usnadnil. Procházka M.
Super Naděje A Pražačka seniors A
Václav Kohout – Jaroslav Kloubek, Eva Mágrová, Ivan Pomykáček, Jan Syrovátka, Petr Vaněček vs Ivan Haco – Martin Frejlach, Zdeněk Korch, Tomáš Kras, Martin Líbal, Radek Líbal, Pavel Staněk, Branislav Večerek
12., 23. Jaroslav Kloubek
20. Ivan Pomykáček
30., 40. Petr Vaněček
36. Eva Mágrová
47. Tomáš Kras
55. Zdeněk Korch
10. 10. 13 19:30 BECH Pražačka seniors A Sen ČM PG supervet 5. 2:0 (1:0)
Zápas hraný za vytrvalého deště vyhrál šťastnější tým. Václav Háse, Ladislav Košťál
Pražačka seniors A Sen ČM PG supervet
Petr Kubín – Martin Frejlach, Ivan Haco, Zdeněk Korch, Radek Líbal, Pavel Staněk, Branislav Večerek vs Václav Kopecký – Miroslav Ackermann, Petr Fridrich, Roman Jireš, Zdeněk Kolář, Robert Netušil, Milan Prekop, Zdeněk Ryvol, Miroslav Vachta
23. Zdeněk Korch
45. Radek Líbal
3. 10. 13 19:30 ARIT Supráci Šumavan-Balkán Pražačka seniors A 4. 2:2 (1:2)
O záchranu bojující hosté zaskočili favorita dvěma rychlými góly a pak se zakopali na vlastní polovině. Tyče a března jen zvonily, Šumavan měl místy výraznou převahu, ale vydoloval z toho jen jeden gól. Stejný obrázek nabídla i druhá půle, domácí ale dokázali alespoň vyrovnat. Miloš Adamec, Zdeněk Fiala
Supráci Šumavan-Balkán Pražačka seniors A
František Seknička – Tomáš Čížek, Leoš Jindra, Pavel Karhan, Milan Kvajsar, Ladislav Linek, Luboš Trýb, Milan Vondra vs Petr KubínMartin Frejlach, Ivan Haco, Tomáš Hrubý, Zdeněk Korch, Tomáš Kras, Pavel Staněk, Branislav Večerek
22. Milan Kvajsar
47. Luboš Trýb
5. Pavel Staněk
8. Tomáš Kras
17. 9. 13 19:00 ZABEH Pražačka seniors A Radouč FC A 3. 3:3 (2:2)
Vyrovnaný zápas skončil spravedlivou remízou díky parádní trefě hráče Radouče "Serdža" na konečných 3:3. Lukáš Kunt, Karel Němeček
Pražačka seniors A Radouč FC A
Petr Kubín – Martin Frejlach, Tomáš Hrubý, Zdeněk Korch, Tomáš Kras, Martin Líbal, Pavel Staněk, Branislav Večerek vs Martin Vrzal – Serghei Davidenco, Marián Drahovský, Milan Fanta, Jiří Holický, Jaroslav Huňka, Pavel Karas, Tibor Mester, Vladimír Podskuba
15. Branislav Večerek
20. Zdeněk Korch
37. Pavel Staněk
5. Pavel Karas
8. Vladimír Podskuba
45. Serghei Davidenco
10. 9. 13 18:15 MIKU4 Tučňáci SUP A Pražačka seniors A 2. 2:0 (0:0)
V prvním poločase nepadl žádný gól a hrál se vyrovnaný zápas. V druhém poločase získal domácí tým převahu, kterou dokázal využít dvěma góly. Svoboda
Tučňáci SUP A Pražačka seniors A
Tomáš Kutal – Roman Bäumel, Jaroslav Dvořák, Jaroslav Hrdlička, Jiří Hroník, Jiří Jeníček, Robert Jirák, Stanislav Lehocký vs Petr Kubín – Martin Frejlach, Tomáš Hrubý, Tomáš Kras, Martin Líbal, Radek Líbal, Pavel Staněk, Branislav Večerek
40. Roman Bäumel
48. Robert Jirák
3. 9. 13 18:15 MIKU2 Ortopedie Pražačka seniors A 1. 7:3 (5:0)
Utkání mělo dobrou úroveň. 1.půle se hrálo v režii Ortopedie, v 2.pol. se hra vyrovnala a Pražačce se podařilo soupeře přestřílet. Svoboda, Janoušek
Ortopedie Pražačka seniors A
Luděk Bureš – Jiří Balcar, Milan Cajthaml, Petr Kozel, Petr Mácha, Lukáš Poláček, Miloš Vaněk, Miroslav Vlček, Martin Vyštejn vs Petr Kubín – Martin Frejlach, Tomáš Hrubý, Zdeněk Korch, Martin Líbal, Radek Líbal, Pavel Staněk, Branislav Večerek