Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Út 3.12.13 | 18:15 | MIKU1 | Pražačka seniors A Klokan Perón club SUP | 11. | 0:3 |
St 20.11.13 | 18:15 | MIKU1 | Klokan Perón club SUP Ortopedie | 10. | 3:0 |
Po 11.11.13 | 18:15 | MIKU1 | Klokan Perón club SUP Tučňáci SUP A | 9. | 3:1 |
St 6.11.13 | 18:15 | MIKU1 | Kbelák FC SUP Klokan Perón club SUP | 8. | 1:4 |
St 23.10.13 | 18:15 | MIKU1 | Klokan Perón club SUP Kapr tým SUP | 7. | 15:2 |
St 16.10.13 | 18:15 | MIKU1 | Javorák plus Klokan Perón club SUP | 6. | 0:12 |
St 9.10.13 | 18:15 | MIKU1 | Klokan Perón club SUP Dřevorubci Modřany S | 5. | 7:0 |
Čt 3.10.13 | 19:30 | MIKU1 | Super Naděje A Klokan Perón club SUP | 4. | 1:9 |
St 18.9.13 | 18:15 | MIKU1 | Klokan Perón club SUP Sen ČM PG supervet | 3. | 4:2 |
Po 9.9.13 | 17:00 | ARIT | Supráci Šumavan-Balkán Klokan Perón club SUP | 2. | 0:8 |
St 4.9.13 | 18:15 | MIKU1 | Klokan Perón club SUP Radouč FC A | 1. | 3:0 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Klokan Perón club SUP | 11 | 11 | 0 | 0 | 71:7 | 22 |
2. | Ortopedie | 11 | 9 | 0 | 2 | 44:17 | 18 |
3. | Super Naděje A | 11 | 7 | 1 | 3 | 44:30 | 15 |
4. | Dřevorubci Modřany S | 11 | 6 | 1 | 4 | 37:29 | 13 |
5. | Tučňáci SUP A | 11 | 6 | 1 | 4 | 27:20 | 13 |
6. | Kbelák FC SUP | 11 | 6 | 1 | 4 | 25:20 | 13 |
7. | Supráci Šumavan-Balkán | 11 | 6 | 1 | 4 | 33:35 | 13 |
8. | Javorák plus | 11 | 5 | 0 | 6 | 22:41 | 10 |
9. | Pražačka seniors A | 11 | 2 | 2 | 7 | 20:33 | 6 |
10. | Sen ČM PG supervet | 11 | 2 | 1 | 8 | 13:27 | 5 |
11. | Radouč FC A | 11 | 1 | 1 | 9 | 17:46 | 3 |
12. | Kapr tým SUP | 11 | 0 | 1 | 10 | 16:64 | 1 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Út 15.10.13 | 18:15 | MIKU1 | Albuquerque tuplaks Pražské Peklo (HL6C) |
Út 15.10.13 | 19:30 | MIKU1 | Felix club Notorkros FK (HL4B) |
Út 15.10.13 | 20:45 | MIKU1 | Praga Calcio CC A.G.Č.V. (HL5C) |
Po 21.10.13 | 18:15 | MIKU1 | H.K. 12 Dejnámbůra FC (HL6A) |
Po 21.10.13 | 19:30 | MIKU1 | Dvorce SK MPI Ekonom WT (HL3A) |
Po 21.10.13 | 20:45 | MIKU1 | Vojenské lesy Stará dáma (HL2A) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Cicala Martin | 5 | 0 |
Klupsa Vladimír | 11 | 14 |
Kozlík Petr | 9 | 5 |
Králíček Petr | 4 | 0 |
Kyněra Jan | 10 | 5 |
Maršoun Jiří | 6 | 6 |
Musil Milan | 9 | 14 |
Němeček Milan | 9 | 2 |
Novotný Petr | 2 | 3 |
Pohnán Petr | 11 | 12 |
Sýkora Petr | 8 | 1 |
Žárský Karel | 8 | 8 |