Pá 22.11.13 19:15 SCBEC Co je? Delfínci   (HL8K)
St 4.12.13 19:00 P2 NBND FC Kelímci 3.FC   (HL6D)
St 4.12.13 20:15 P2 Šrot FC VET Domácí potřeby VET   (VL2B)

3. 12. 13 18:15 MIKU2 Ortopedie Tučňáci SUP A 11. 3:1 (1:1)
Velmi slušné utkání proběhlo v rychlém tempu, kdy domácí byli lepší.
Miroslav Vlček – Jiří Balcar, Luděk Bureš, Milan Cajthaml, Petr Mácha, Lukáš Poláček, Miloš Vaněk, Martin Vyštejn vs Tomáš Kutal – Roman Bäumel, Jaroslav Hrdlička, Jiří Jeníček, Robert Jirák, Jiří Mach, Lubomír Paprčka, Roman Podhorský
50. Petr Mácha
56. Miloš Vaněk
20. Lubomír Paprčka
18. 11. 13 18:15 MIKU3 Tučňáci SUP A Super Naděje A 10. 4:2 (2:0)
Utkání proběhlo v dobré úrovni. Domácí v první půli získali 2brankový náskok a zaslouženě zvítězili.
Tučňáci SUP A Super Naděje A
Tomáš Kutal – Roman Bäumel, Jaroslav Dvořák, Jaroslav Hrdlička, Robert Jirák, Stanislav Lehocký, Roman Podhorský vs Pavel Listík – Milan Kodálík, Ivan Pomykáček, Martin Routa, Petr Šafránek, Ivo Štric, Jan Syrovátka, Vlastimil Zezula
18., 33., 50. Roman Bäumel
19. Roman Podhorský
48., 52. Ivo Štric
11. 11. 13 18:15 MIKU1 Klokan Perón club SUP Tučňáci SUP A 9. 3:1 (3:0)
Pohledné utkání. Favorizovaný Klokan měl po většinu zápasu hru pod kontrolou, Tučňáci mu nicméně byli více než důstojným soupeřem. Tomáš Voldán, Roman Zloch
Klokan Perón club SUP Tučňáci SUP A
Martin Cicala – Vladimír Klupsa, Jan Kyněra, Milan Musil, Milan Němeček, Petr Pohnán, Petr Sýkora, Karel Žárský vs Tomáš Kutal – Roman Bäumel, Jaroslav Dvořák, Jaroslav Hrdlička, Jiří Hroník, Robert Jirák, Stanislav Lehocký, Jiří Mach, Roman Podhorský
14. Milan Musil
19., 26. Vladimír Klupsa
47. Jaroslav Hrdlička
4. 11. 13 18:15 MIKU3 Tučňáci SUP A Sen ČM PG supervet 8. 3:0 (0:0)
Tučňáci měli skvělého gólmana, který vychytal vítězství. Čestmír Pavlásek
Tučňáci SUP A Sen ČM PG supervet
Tomáš Kutal – Roman Bäumel, Jaroslav Hrdlička, Stanislav Lehocký, Jiří Mach, Lubomír Paprčka, Roman Podhorský vs Milan Prekop – František Hamouz, Zdeněk Kolář, Robert Netušil, Jaroslav Pur, Zdeněk Ryvol, Miroslav Šusta, Miroslav Vachta
37., 58. Roman Bäumel
41. Stanislav Lehocký
21. 10. 13 18:15 MIKU3 Kbelák FC SUP Tučňáci SUP A 7. 1:1 (1:1)
Na tuto soutěž výborné utkání. Martin Urbanec, Miloslav Anděl
Kbelák FC SUP Tučňáci SUP A
Jiří Veselý – Vladimír Albrecht, Petr Bošnakov, Petr Havlíček, Miroslav Hulín, Kamil Kyral, Jaroslav Mlejnek, Lubomír Nešpor, Oldřich Passler, Jan Thienel vs Tomáš Kutal – Roman Bäumel, Jaroslav Hrdlička, Jiří Hroník, Jiří Jeníček, Robert Jirák, Stanislav Lehocký, Jiří Mach, Roman Podhorský, Pavel Stehlík
24. Lubomír Nešpor 28. Jiří Mach
14. 10. 13 18:15 MIKU2 Tučňáci SUP A Supráci Šumavan-Balkán 6. 3:4 (0:4)
Tučňákům bohužel utekl celý první pol., což Šumavan dokázal využít a vstřelil 4 branky. Po přestávce se karta obrátila, ale už to k obratu nestačilo a Šumavan udržel svůj náskok. Pavel Fligl, Miroslav Václavík
Tučňáci SUP A Supráci Šumavan-Balkán
Tomáš Kutal – Roman Bäumel, Jaroslav Hrdlička, Jiří Hroník, Jiří Jeníček, Robert Jirák, Stanislav Lehocký, Jiří Mach, Roman Podhorský vs František Seknička – Jiří Bouše, Leoš Jindra, Pavel Karhan, Milan Kvajsar, Ladislav Linek, Oldřich Smolík, Luboš Trýb, Milan Vondra
32. Roman Podhorský
42. Roman Bäumel
51. Jiří Mach
5., 15., 26. Milan Kvajsar
23. Pavel Karhan
7. 10. 13 18:15 MIKU4 Kapr tým SUP Tučňáci SUP A 5. 2:6 (2:2)
Pohledné utkání se zaslouženou výhrou hostů. Kovařík
Kapr tým SUP Tučňáci SUP A
Jaroslav Goll – Andrey Abroskin, Karel Holeček, Jiří Hradec, Josef Kwolek, Milan Pristaš, Luboš Svoboda vs Tomáš Kutal – Roman Bäumel, Jaroslav Dvořák, Jaroslav Hrdlička, Jiří Jeníček, Robert Jirák, Stanislav Lehocký, Roman Podhorský
5. Andrey Abroskin
18. Jiří Hradec
10., 51. Roman Bäumel
28., 43., 50. Jaroslav Dvořák
34. Jiří Jeníček
30. 9. 13 18:15 MIKU4 Tučňáci SUP A Radouč FC A 4. 4:3 (3:1)
Důrazně odehrané utkání, které se rozhodovalo v úplném závěru, když v poslední minutě Mester lacino vyrovnal a vypadalo to, že Radouč, která po celé utkání byla výsledkově i herně za svým soupeřem, urve cenný bod. Nakonec ale domácí po standartní situaci strhli v samotném závěru vítězství na svou stranu. Martin Procházka, Tomáš Procházka
Tučňáci SUP A Radouč FC A
Tomáš Kutal – Roman Bäumel, Jaroslav Hrdlička, Jiří Jeníček, Stanislav Lehocký, Jiří Mach, Roman Podhorský vs Martin Vrzal – Serghei Davidenco, Marián Drahovský, Milan Fanta, Jiří Holický, Pavel Karas, Tibor Mester, Vladimír Podskuba
16. Roman Bäumel
19., 60. Jiří Mach
25. Jiří Jeníček
17. Marián Drahovský
34., 60. Tibor Mester
16. 9. 13 18:15 MIKU4 Javorák plus Tučňáci SUP A 3. 1:0 (0:0)
Tomu se říká prostě smůla, v 60.minutě si dát vlastní gól a díky tomu prohrát zápas. Remíza by byla určitě spravedlivější. Klail, Napoleaová
Javorák plus Tučňáci SUP A
Jan Chadt – Ladislav Burian, Jaroslav Jačka, Roman Jungwirth, Alexandr Kurz, Vladimír Procházka, Martin Vávra, Petr Vlasák vs Tomáš Kutal – Roman Bäumel, Jaroslav Hrdlička, Jiří Hroník, Jiří Jeníček, Robert Jirák, Stanislav Lehocký, Roman Podhorský, Pavel Stehlík
60. OG 42. Stanislav Lehocký
10. 9. 13 18:15 MIKU4 Tučňáci SUP A Pražačka seniors A 2. 2:0 (0:0)
V prvním poločase nepadl žádný gól a hrál se vyrovnaný zápas. V druhém poločase získal domácí tým převahu, kterou dokázal využít dvěma góly. Svoboda
Tučňáci SUP A Pražačka seniors A
Tomáš Kutal – Roman Bäumel, Jaroslav Dvořák, Jaroslav Hrdlička, Jiří Hroník, Jiří Jeníček, Robert Jirák, Stanislav Lehocký vs Petr Kubín – Martin Frejlach, Tomáš Hrubý, Tomáš Kras, Martin Líbal, Radek Líbal, Pavel Staněk, Branislav Večerek
40. Roman Bäumel
48. Robert Jirák
2. 9. 13 18:15 MIKU3 Dřevorubci Modřany S Tučňáci SUP A 1. 1:2 (0:1)
Pěkný zápas, který by se spíše zasloužil skončit remízou. Dřevorubci více drželi balón, ale proti dobře bránícím Tučňákům se stěží prosazovali. Zápas rozhodla až ruka ve vápně Dřevorubců a následná penalta, kterou Tučňáci proměnili. Lukáš Sýkora, Jan Šindelář
Dřevorubci Modřany S Tučňáci SUP A
Ivan Moucha – Dušan Bruncko, Milan Cibík, Miloš Hála, Jindřich Müller, Otomar Sláma, Viktor Starec, Ludvík Szarka vs Tomáš Kutal – Jaroslav Hrdlička, Jiří Jeníček, Robert Jirák, Stanislav Lehocký, Jiří Mach, Roman Podhorský, Pavel Stehlík