Ne 13.4.14 16:15 TEMPO Old boys Bohemia Chips MoKo VET   (VL4E)
Ne 13.4.14 17:30 TEMPO Budvarka B Tutto bene A   (HL6J)
Ne 11.5.14 18:45 P2 Gente - Yeti FC Hosthunters   (HL3D)
Ne 11.5.14 20:00 P2 Sestra Sojka Old Mosquitos   (HL8N)
Ne 18.5.14 18:30 HOSTI Gang of Jan Palach Deportivo Praga   (HL6I)
Ne 18.5.14 19:45 HOSTI Šrot FC VET The Penguins 6:5 XXL   (VL2B)

22. 6. 14 20:00 P2 Internazionale AC Karcinogenní 11. 5:2 (2:1)
Vyrovnané a vyhrocené utkání rozhodly přesně sehrané rychlé útoky domácích. Michal Macek, Kryštof Šídlo
Internazionale AC Karcinogenní
Oleg Ciumas – Artur Baskaev, Veniamin Dmitriyev, Kazbek Dzabaev, Dias Idrissov, Ruslan Murzakanov, Anton Salaujov, Oleg Shvedov vs Adam Brtna – Pavel Beneš, Martin Beránek, Tomáš Hájek, Jakub Mikéska, Michal Mundl, Martin Tousek, Jakub Virl, Zdeněk Voska
20. Veniamin Dmitriyev
26., 48. Artur Baskaev
38. OG
40. Kazbek Dzabaev
34 Oleg Shvedov 12. Martin Beránek
43. Michal Mundl
15. 6. 14 16:15 DEKAN Karcinogenní Řežem to United 10. 2:8 (2:3)
Především v druhém poločase kombinačně i pohyblivější hosté zaslouženě vyhráli. Kohout
Karcinogenní Řežem to United
Adam Brtna – Pavel Franěk, Jakub Mikéska, Michal Mundl, Radek Šulc, Martin Tousek, Zdeněk Voska vs Marek Šmejkal – Jiří Hrubý, Martin Hrubý, Jakub Kouba, Marek Náhlovský, Michal Novák, Pavel Paszyc, Tomáš Paszyc, Adam Petřík
51., 60. Michal Novák
1. 6. 14 20:00 P3 Úderka Žižkov junioři Karcinogenní 9. 13:3 (8:1)
Hosté dorazili pouze v pěti, ale Junioři solidárně také hráli jen ve čtyřech v poli. Nicméně hostům to nepomohlo a i přes snahu na kombinační hru domácích nestačili. Utkání se spoustou pohledných kombinací, převážně ze strany vítězů. Kohout
Úderka Žižkov junioři Karcinogenní
Lukáš Mráz – Marek Hanousek, Luděk Novotný, Tomáš Pospíšil, Pavel Řezáč, Kamil Zelenka vs Michal Mundl – Pavel Beneš, Martin Beránek, Adam Brtna, Jakub Mikéska
40. Jakub Mikéska
25. 5. 14 18:45 KBELY Karcinogenní Erko Kbely 8. 1:10 (1:6)
Utkání bylo od první chvíle jasné a nakonec se stalo pouze otázkou skóre. Do čeho hosté kopli skončilo v bráně.
Karcinogenní Erko Kbely
Martin Beránek – Pavel Beneš, Adam Brtna, Michal Mundl, Martin Tousek, Zdeněk Voska vs Jiří Kaiser – Jan Horák, Adam Kučera, Jakub Kučera, Jan Leibl, Michael Leibl, Jiří Musel
23. Zdeněk Voska 8., 45. Jakub Kučera
11., 12., 18., 19., 35. Adam Kučera
17., 31. Jan Leibl
55. Jiří Musel
23. 5. 14 19:00 STOD Amfora restaurant Karcinogenní 7. 2:2 (1:0)
Pěkné utkání zaslouženě skončilo remízou. Jiří Beneš
Amfora restaurant Karcinogenní
Karel Třesohlavý – Petr Chrastil, Martin Fořt, Andrej Kuzený, Jiří Porada, Stanislav Ptáček, Jakub Sedláček, Ondřej Tůma vs Adam Brtna – Pavel Beneš, Martin Beránek, Jakub Mikéska, Michal Mundl, Radek Šulc, Martin Tousek, Jakub Virl, Zdeněk Voska
2. Jakub Sedláček
31. Jiří Porada
36. Zdeněk Voska
59. Martin Beránek
17. 5. 14 10:00 TEMPO Karcinogenní Tuscarora A 6. 3:8 (1:3)
Přátelské utkání. Obě mužstva se znala a před zápasem si vyměnila informace o zdravotním stavu a střízlivosti. Samotné utkání probíhalo korektně a i vyrovnaně. Hosté však předvedli větší jistotu v koncovce. František Tůma, Marek Rotbauer
Karcinogenní Tuscarora A
Adam Brtna – Martin Beránek, Jakub Mikéska, Michal Mundl, Radek Šulc, Martin Tousek, Jakub Virl vs Radek Malínský – Michal Cibulka, Aleš Dostál, Petr Knopp, David Mansfeld, Petr Vondráček
37., 40. David Mansfeld
4. 5. 14 18:30 HOSTI Karcinogenní The Penguins 6:5 B 5. 1:4 (0:4)
Pohledné klidné kombinační utkání, zasloužená výhra hostů. Pavel Frei, Daniel Hanžl
Karcinogenní The Penguins 6:5 B
Adam Brtna – Pavel Beneš, Martin Beránek, Kamil Černý, Jakub Mikéska, Michal Mundl, Jakub Virl, Zdeněk Voska vs Filip Boubín – Milan Boubín ml., Daniel Březina, David Dušek, Aleš Hořický, Martin Jakeš, Jan Kočí, Miroslav Mora
47. Zdeněk Voska 6., 11. Jan Kočí
25. Aleš Hořický
27. Miroslav Mora
27. 4. 14 20:00 HANSP Noční dravci Karcinogenní 4. 5:3 (2:1)
První půli lepší domácí- šli pokaždé do vedení pěknými akcemi. Ve druhé půli v posledních 20 minutách se hosté herně zvedli a ještě vývoj zdramatizovali. Moc hezký rychlý fotbal. Vojtěch Kišš, Jiří Polena
Noční dravci Karcinogenní
Jan Šlapánek – Martin Bejček, Marek Benda, Martin Oubram, Libor Petrák, Martin Plecháček, Petr Satýnek, David Ševčík, Maroš Škvara, Ondřej Staněk, Filip Uhlíř vs Adam Brtna – Pavel Beneš, Martin Beránek, Kamil Černý, Michal Mundl, Martin Tousek, Jakub Virl, Zdeněk Voska
3. Petr Satýnek
29. Maroš Škvara
34., 43. Ondřej Staněk
59. Filip Uhlíř
14., 52. Kamil Černý
46. Martin Tousek
11. 4. 14 20:45 HOSTI Karcinogenní Deko 3. 0:3 (0:0)
Pohledné utkání se zaslouženou výhrou produktivnějších hostů. Husák
Karcinogenní Deko
Adam Brtna – Pavel Beneš, Martin Beránek, Kamil Černý, Jakub Mikéska, Michal Mundl, Martin Tousek, Jakub Virl vs Petr Štěpán – Daniel Černý, Tomáš Hajner, František Janoušek, Václav Janoušek, Ota Járka, Vlastimil Maštera, Ladislav Obermajer ml., Martin Studecký, Juraj Vojtíšek
33. Ladislav Obermajer ml.
39. Daniel Černý
57. Tomáš Hajner
5. 4. 14 08:45 P3 Inter Lotyšák A Karcinogenní 2. 4:0 (0:0)
Kvalitní zápas se šancemi na obou stranách. Domácí dokázali využít své šance před bránou soupeře. Jan Tlusťák, Marek Procházka
Inter Lotyšák A Karcinogenní
Petr Čálek – Martin Aksamit, Jan Beneš, Josef Bičaník, Vladimír Dvořák, Jiří Janoušek, Petr Jeřábek, Petr Sedláček vs Adam Brtna – Martin Beránek, Tomáš Hájek, Jakub Mikéska, Martin Tousek, Jakub Virl, Zdeněk Voska
35., 42., 50. Josef Bičaník
51. Martin Aksamit
30. 3. 14 20:00 MIKU3 Karcinogenní Sparta Pankrác 1. 4:8 (2:4)
Domácí se rychle ujali vedení, ale pak hosté zvýšili otáčky a zápas pevně opanovali. Zasloužená výhra. Ladislav Just, Jan Kopřiva
Karcinogenní Sparta Pankrác
Adam Brtna – Pavel Beneš, Kamil Černý, Tomáš Hájek, Jakub Mikéska, Michal Mundl, Martin Tousek, Jakub Virl, Zdeněk Voska vs Jaroslav Příbrský – Lukáš Dufek, Pavel Dufek, Michal Krejča, Imad Malý, Jiří Ptáček, Štěpán Šimeček