Út 15.4.14 19:00 METE2 Unreal Students FC Pavana AK A   (HL6C)
Út 15.4.14 20:15 METE2 Rokoska VET B Klokan club Perón V   (VL1A)
Po 19.5.14 18:15 zzNOVOB 1.FC Žižkov Petřiny 09 FC   (HL4B)
Po 19.5.14 19:30 zzNOVOB Miminka AC VET Zlatý krysy FC   (VL4A)
St 25.6.14 18:15 HOSTI Trenhos VET Domácí potřeby VET   (VL3B)
St 25.6.14 19:30 HOSTI Lucián FC A UTS Vršovice   (HL2A)

23. 6. 14 18:30 HRAB2 Stará garda Banditi z Palmovky 11. 5:9 (1:4)
Již v prvním poločase bezstarostného zápasu měli navrch hosté, stejně tak i ve druhém. Zasloužená výhra.
Stará garda Banditi z Palmovky
Martin Görög – Pavel Baborovský, Robert Baščan, Tomáš Burger, Pavel Horáček, Tomáš Manhart, Miroslav Plessl, Daniel Smrčka vs Jaroslav Hrabálek – Daniel Andrlík, Petr Banot, Aleš Barkman, Zdeněk Fusek, Ivo Kokinda, Tomáš Lencsés, Tuan Nguyen Hoang, Petr Šindelář
35. Petr Banot
9. 6. 14 19:00 METE2 Banditi z Palmovky Sebranka FC A 10. 1:2 (1:1)
Velice pohledné a svižné utkání, hrané v duchu fair play. V podstatě vyrovnaný zápas uhrála Sebranka ve svůj prospěch. Stanislav Bezděka, Tomáš Dojava
Banditi z Palmovky Sebranka FC A
Tomáš Kučera – Daniel Andrlík, Petr Banot, Aleš Barkman, Jaroslav Hrabálek, Ivo Kokinda, Tomáš Lencsés, Libor Mohyla, Tuan Nguyen Hoang vs Jakub Janáček – David Folwarczny, Jan Folwarczny, Jan Jaroš, Michal Krejza, Jakub Novák, Martin Seidenglanz, Václav Šmejkal, Jan Staněk, Ivo Urban
28. Jaroslav Hrabálek 30. David Folwarczny
37. Jan Jaroš
2. 6. 14 19:00 METE2 Ramutant CF Banditi z Palmovky 9. 1:5 (1:1)
Mužstvo hostů bylo po celý zápas lepší a zaslouženě vyhrálo.
Ramutant CF Banditi z Palmovky
Jiří Klečka – Václav Brom, František Klečka, Lukáš Opava, Michal Opava, Petr Petřina, Jiří Štětina, Michal Vávra vs Tomáš Kučera – Daniel Andrlík, Petr Banot, Zdeněk Fusek, Jaroslav Hrabálek, Tomáš Lencsés, Libor Mohyla, Petr Šindelář
20. Michal Vávra 15., 59. Petr Šindelář
41., 43. Petr Banot
57. Libor Mohyla
26. 5. 14 19:00 METE2 Banditi z Palmovky Pražští lvi 8. 9:0 (6:0)
V utkání existovalo pouze jedno mužstvo. Poraženým nelze upřít snahu, z jejich kádru se ukázal pouze brankář. Voldán
Banditi z Palmovky Pražští lvi
Tomáš Kučera – Daniel Andrlík, Aleš Barkman, Zdeněk Fusek, Jaroslav Hrabálek, Ivo Kokinda, Tomáš Lencsés, Libor Mohyla, Tuan Nguyen Hoang, Petr Šindelář vs Michal Dunkler – Tomáš Kőrbler, Tomáš Maxa, Lukáš Měsíček, Vít Průša, Ondřej Sedláček, Tomáš Tomáš, Zbyněk Zika
12., 17., 23. Petr Šindelář
22., 28. Libor Mohyla
28. Ivo Kokinda
40. Jaroslav Hrabálek
42. Zdeněk Fusek
45. Tomáš Lencsés
12. 5. 14 20:45 DEKAN Litrpůl FC Banditi z Palmovky 7. 3:2 (1:0)
V bojovném utkání plném zvratů rozhodla branka v závěru utkání.
Litrpůl FC Banditi z Palmovky
Lukáš Kubásek – Aleš Hlaváč, Karel Horák, Peter Munduch, Jan Omasta, Jan Vávra, Jiří Zach vs Tomáš Kučera – Daniel Andrlík, Aleš Barkman, Zdeněk Fusek, Jaroslav Hrabálek, Ivo Kokinda, Tomáš Lencsés
18. Jan Omasta
40., 59. Karel Horák
32. Tomáš Lencsés
46. Aleš Barkman
5. 5. 14 19:00 METE2 Banditi z Palmovky Limita 6. 5:1 (1:1)
I přesto, že hosté vedli, bylo jen otázkou času, kdy to domácí otočí, jelikož nemožnost střídat hosty značně limitovalo. Domácí ve druhém poločasu přidali na pohybu a i díky velké chybě gólmana zápas otočili a zvítězili. Klail
Banditi z Palmovky Limita
Tomáš Kučera – Daniel Andrlík, Aleš Barkman, Zdeněk Fusek, Ivo Kokinda, Tomáš Lencsés, Libor Mohyla, Tuan Nguyen Hoang, Petr Šindelář vs Radek Matoušek – Ladislav Kovács, Jaroslav Mrázek, Martin Prokop, Jiří Vepřek, Jan Veselý
26., 33., 51. Tomáš Lencsés
45. Petr Šindelář
46. Ivo Kokinda
19. Ladislav Kovács
28. 4. 14 19:00 METE1 PAVAPA Motl Banditi z Palmovky 5. 1:7 (0:4)
Banditi chtěli určitě víc vyhrát a na výsledku to bylo znát. A to ještě spoustu šancí spálili. Smetana
PAVAPA Motl Banditi z Palmovky
David Motl – Michal Bureš, Martin Jedlička, Milan Korman, Marek Lojda, Jakub Motl, Robert Sojka, Michal Vejvoda vs Tomáš Kučera – Daniel Andrlík, Aleš Barkman, Zdeněk Fusek, Jaroslav Hrabálek, Libor Mohyla, Petr Šindelář
60. Marek Lojda 2., 34., 46. Petr Šindelář
11. Daniel Andrlík
21., 24., 58. Jaroslav Hrabálek
14. 4. 14 19:00 METE2 Banditi z Palmovky Domácí potřeby A 4. 1:3 (1:1)
Z počátku vyrovnané utkání, které v průběhu druhého poločasu rozhodla především velká fotbalová kvalita dvou hráčů hostů, kteří vstřelili branky svého mužstva. Miroslav Pecháček, Milan Matoušek
Banditi z Palmovky Domácí potřeby A
Kamil Luzar – Daniel Andrlík, Aleš Barkman, Zdeněk Fusek, Jaroslav Hrabálek, Ivo Kokinda, Libor Mohyla, Petr Šindelář vs Jaroslav Bernášek – Michal Louda, Matěj Pikous, Vlastimil Schwarz, Luboš Urban, Patrik Urban, Petr Vaněk, Jakub Zatkal
30. Daniel Andrlík 23., 50. Matěj Pikous
32. Patrik Urban
7. 4. 14 19:00 METE2 Banditi z Palmovky Vládci Prahy 3. 5:4 (3:1)
Utkání vysoké úrovně rozhodli pro sebe se štěstím domácí. Soupeř by si ale bod zasloužil.
Banditi z Palmovky Vládci Prahy
Kamil Luzar – Daniel Andrlík, Petr Banot, Aleš Barkman, Ivo Kokinda, Tomáš Lencsés, Libor Mohyla, Tuan Nguyen Hoang, Petr Šindelář vs David Sváček – Tomáš Bábovka, Josef Brandejs, Karel Erben, Adam Hlava, Jakub Klíma, Antonín Snopek, Jan Vosátka