St 16.4.14 18:15 MIKU3 GFC Rumburaci A   (HL8F)
St 16.4.14 19:30 MIKU3 Omlékované Sojky Playboy team AC   (HL8F)
St 16.4.14 20:45 MIKU3 Lužinýýý Boys Proradost FK   (HL7D)
Čt 5.6.14 18:15 HOSTI Sokol Újezd VET MVS Recycled   (VL4D)
Čt 5.6.14 19:30 HOSTI Kehar club VET Rumové pralinky VET   (VL4D)
Čt 5.6.14 20:45 HOSTI Lucián FC A Klokan Perón club A   (HL2A)

17. 6. 14 19:30 KBELY R.I.P. B Pavana AK A 11. 1:10 (0:5)
Domácí celý zápas odehráli pouze ve složení 4+1 a utkání se odehrálo jen z povinnosti. O vítězi nebylo nejmenších pochyb. Procházka
R.I.P. B Pavana AK A
Jakub Kratěna – David Gabriel, Jiří Němec, Vojtěch Patočka, František Vosecký vs Václav Pechanec – Tomáš Dragoun, Lukáš Hejtman, Petr Kardinál, Marian Košutek, Jakub Oktávec, Benjamín Peterka, Martin Vančík
46. Jiří Němec 6., 31., 36., 49. Tomáš Dragoun
9., 57. Martin Vančík
17., 20., 25. Jakub Oktávec
52. Benjamín Peterka
3. 6. 14 19:00 METE1 Pavana AK A Praga Calcio CC 10. 6:1 (1:0)
Průměrné utkání. První poločas vyrovnaného průběhu, ve druhém se prosadili hráči týmu Pavana. Trnka
Pavana AK A Praga Calcio CC
Václav Pechanec – Tomáš Dragoun, Jakub Grafnetr, Lukáš Hejtman, Petr Kardinál, Marian Košutek, Vít Krutilek, Jakub Oktávec, Benjamín Peterka, Martin Vančík vs Zdeněk Burian – Tomáš Bárta, Karel Hrych, Lukáš Jirát, Jaroslav Krejčí, Jiří Lacina, Stanislav Mazouch, Michal Šindelář, Michal Urbánek, Tomáš Valouch
29., 57. Benjamín Peterka
36., 58. Tomáš Dragoun
48., 52. Martin Vančík
47. Tomáš Bárta
27. 5. 14 19:00 METE2 Pavana AK A Vibromax 1985 9. 2:1 (1:0)
Bojovný zápas, vyrovnaný až do konce. Čapla
Pavana AK A Vibromax 1985
Václav Pechanec – Tomáš Dragoun, Lukáš Hejtman, Petr Kardinál, Marian Košutek, Tomáš Krásný, Jakub Oktávec, Benjamín Peterka, Patrik Sabon, Martin Vančík vs Milan Fischer – Josef Doseděl, Ondřej Freml, Zdeněk Hrdina, Jakub Hudec, Patrik Hudec, Daniel Iliaš, Daniel Janda, Jiří Jantač, Jan Laur, Jindřich Veselý, Robert Volník
22. Patrik Sabon
57. Benjamín Peterka
36. Jiří Jantač
20. 5. 14 19:00 METE1 Kelímci 3.FC Pavana AK A 8. 1:3 (0:1)
Utkání mělo poměrně dobrou úroveň. Pavana zvítězila zaslouženě díky lepší střelecké potenci. Hrálo se slušně a korektně. Jansa
Kelímci 3.FC Pavana AK A
Jan Němec – Adam Gužík, Miloň Jedlička, David Král, Radim Mikulenka, Petr Mrzena, David Runt, Patrik Šafránek vs Václav Pechanec – Tomáš Dragoun, Petr Kardinál, Marian Košutek, Luboš Novák, Jakub Oktávec, Benjamín Peterka, Patrik Sabon
42. David Král 4. Tomáš Dragoun
48. Jakub Oktávec
58. Patrik Sabon
13. 5. 14 19:00 METE1 Pavana AK A J paví Ř 7. 7:0 (3:0)
Ač výsledek vypadá jednoznačně, průběh utkání byl vyrovnaný. Po poločase hosté přidali, ale na konci již neměli sílu se vracet do obrany. Petr Daniel, Petr Vaněk
Pavana AK A J paví Ř
Luboš Novák – Tomáš Dragoun, Lukáš Hejtman, Petr Kardinál, Marian Košutek, Jakub Oktávec, Benjamín Peterka, Patrik Sabon, Martin Vančík vs Petr Jeník – Tomáš Budař, Ondřej Čížek, Petr Dušek, Tomáš Kočí, Timur Vagapov, Richard Zelenák
60. Tomáš Budař
29. 4. 14 18:15 MIKU4 H.K. 12 Pavana AK A 6. 0:2 (0:0)
Vyrovnané utkání, hosté šťastnějším týmem. Jan Cikrt, Radek Kalenda
H.K. 12 Pavana AK A
Josef Hochman – Miroslav Ceman, Michal Černý, Zdeněk Klíma, Martin Pelant, Jiří Sehnoutka, Martin Štětka, Jaromír Topič vs Luboš Novák – Tomáš Dragoun, Lukáš Hejtman, Petr Kardinál, Marian Košutek, Vít Krutilek, Jakub Oktávec, Benjamín Peterka, Patrik Sabon, Martin Vančík
60 Martin Štětka 49. Petr Kardinál
50. Tomáš Dragoun
19. Martin Vančík
22. 4. 14 19:00 METE2 Pavana AK A Dirty Bastards 5. 0:4 (0:2)
Vyrovnané utkání s vyšší efektivitou Dirty Bastards v zakončení. Vít Pecka, Pavel Strejček
Pavana AK A Dirty Bastards
Václav Pechanec – Lukáš Hejtman, Petr Kardinál, Marian Košutek, Tomáš Krásný, Vít Krutilek, Jakub Oktávec, Benjamín Peterka, Patrik Sabon, Martin Vančík vs Roman Sluka – Jaromír Ambrus, Milan Hložek, Daniel Hrdina, Lukáš Kružík, Lukáš Lodin, Ondřej Melichar, Robin Osvald, Marek Zlatník
36 Marian Košutek 8., 57. Milan Hložek
22. Roman Sluka
60. Jaromír Ambrus
24. Lukáš Lodin
15. 4. 14 19:00 METE2 Unreal Students FC Pavana AK A 4. 4:2 (2:2)
Hosté po dvaceti minutách přestali bránit a i přes dvě šance k vyrovnání po penaltách se výsledek nezmněnil. Domácí brali body zaslouženě. Petr Šindelář, Lukáš Nebel
Unreal Students FC Pavana AK A
Davide Vitale – Tomáš Cerman, Jaroslav Hoch, Milan Maleňák, Karel Nejman, David Scholle, David Veselý, Štěpán Weinzettl vs Václav Pechanec – Tomáš Dragoun, Lukáš Hejtman, Petr Kardinál, Marian Košutek, Tomáš Krásný, Vít Krutilek, Jakub Oktávec, Benjamín Peterka, Patrik Sabon, Martin Vančík
22. David Scholle
27. Štěpán Weinzettl
48. Jaroslav Hoch
57. David Veselý
16. Benjamín Peterka
19. Petr Kardinál
8. 4. 14 19:00 METE2 Pavana AK A Tajfun AC 3. 3:0 (1:0)
I přes neúčast rozhodčího se hrál slušný fotbal. nedostavil se
Pavana AK A Tajfun AC
Václav Pechanec – Tomáš Dragoun, Petr Kardinál, Tomáš Krásný, Jakub Oktávec, Benjamín Peterka, Patrik Sabon, Martin Vančík vs Pavel Heral – Martin Endršt, Libor Gvoždík, Lukáš Heral, Daniel Jiříček, Pavel Menhard, Josef Novák
12., 37. Tomáš Dragoun
54. Jakub Oktávec
1. 4. 14 18:15 SLIVE Smíchov PSK Pavana AK A 2. 0:3 (0:0)
Pro diváka zajímavý zápas plný šancí. Až ve druhé půli se hosté prosadili. Michal Dolenský, Petr Hylan
Smíchov PSK Pavana AK A
Radek Dvořák – Roman Bukva, Lukáš Dvořák, Pavel Harašta, Jan Kašný, Martin Kubica, Alexander Lewicki, Vladimír Moc, Jakub Novák, Zbyněk Vaňous vs Václav Pechanec – Tomáš Dragoun, Jakub Grafnetr, Petr Kardinál, Marian Košutek, Tomáš Krásný, Vít Krutilek, Jakub Oktávec, Benjamín Peterka, Patrik Sabon, Martin Vančík
42. Tomáš Dragoun
50., 52. Petr Kardinál
25. 3. 14 19:00 METE2 Pavana AK A Síla vůle 1. 2:3 (1:2)
David Motl, Jakub Motl
Pavana AK A Síla vůle
Václav Pechanec – Jakub Grafnetr, Lukáš Hejtman, Petr Kardinál, Marian Košutek, Tomáš Krásný, Martin Vančík vs Martin Kubů – Ondřej Bednář, Lukáš Bejček, Zdravko Kalfinov, Jiří Kotek, Vojtěch Mikel, Arnošt Nečas, Josef Nepomucký, Ondřej Žídek