12. Speciál Braník VET 11 0 0 11 0:66 -6

Út 6.5.14 19:00 STOD Vidím čaj S nadhledem   (HL7C)
Út 6.5.14 20:15 STOD Novis Praha Koliba F.C.V.   (SVL2A)
St 28.5.14 18:00 zzDOLME Růžoví delfínci 97,2 Homunculus   (HL8G)
St 28.5.14 19:15 zzDOLME Kožich II.FC Torpedo Ohrobec SKA   (HL3B)
Út 24.6.14 19:00 P2 Namo FC Paráda   (HL6B)
Út 24.6.14 20:15 P2 Prase FC Nottoric Forest   (HL7D)

16. 6. 14 18:15 ARIT Speciál Braník VET Miminka AC VET 11. 0:6 k.
Průměrné utkání, slušné a ohleduplné z obou stran. Zápas měl dva rozdílné poločasy, jak herně, tak výsledkově se spravedlivým koncem.
Speciál Braník VET Miminka AC VET
Pavel Procházka – Roman Fiala, Jaroslav Holub, Ota Kopřiva, Jiří Nový, Ivan Vokurka vs Luděk Chlup – Jan Blažíček, Antonín Buriánek, Stanislav Hezina, Vlastimil Krkoška, Jiří Kubát, Martin Lněnička, Pavel Poustecký, Antonín Štěpnička
47. Pavel Procházka
54. Ota Kopřiva
7., 15. Antonín Buriánek
9. 6. 14 19:00 ZABEH Miminka AC VET Sedm Zbabělých VET 10. 6:1 (3:1)
Po celkem vyrovnané první půli rozhodli o jasném a zaslouženém vítězství hráči domácích ve druhém poločase. Kyjak
Miminka AC VET Sedm Zbabělých VET
Luděk Chlup – Jan Blažíček, Antonín Buriánek, Stanislav Hezina, Vlastimil Krkoška, Jiří Kubát, Martin Lněnička, Pavel Poustecký, Antonín Štěpnička vs Roman Libich – Jan Černý, Miroslav Charvát, Jakub Hoskovec, Pavel Ježek, Václav Stuchl, Aleš Vrana
1. Martin Lněnička
20. Antonín Buriánek
26., 52. Antonín Štěpnička
56., 59. Vlastimil Krkoška
21. Miroslav Charvát
2. 6. 14 20:30 STER3 Rychlé pípy VET Miminka AC VET 9. 6:0 (2:0)
Slušně hrané utkání, které po celou dobu měli pod kontrolou domácí. Byli běhavější a techničtější a svého soupeře téměř k ničemu nepustili. Zasloužená výhra. Roman Soukup, Petr Škvařil
Rychlé pípy VET Miminka AC VET
Libor Viták – Martin Mačalík, Pavel Mařata, Martin Novotný, Petr Novotný, Jan Spěvák, Karel Vonášek, Jan Vorlík vs Luděk Chlup – Antonín Buriánek, Stanislav Hezina, Vlastimil Krkoška, Jiří Kubát, Pavel Poustecký, Antonín Štěpnička
17., 41. Jan Spěvák
24., 55. Petr Novotný
44. Karel Vonášek
57. Martin Mačalík
26. 5. 14 17:00 DEKAN Miminka AC VET Palouček AC VET 8. 4:4 (2:2)
Přes lepší fyzickou kondici hráčů Palouček, zápas skončil zaslouženou remízou. Miroslav Krpata, Tomáš Koucký
Miminka AC VET Palouček AC VET
Luděk Chlup – Jan Blažíček, Antonín Buriánek, Stanislav Hezina, Vlastimil Krkoška, Jiří Kubát, Martin Lněnička, Pavel Poustecký, Antonín Štěpnička vs Petr Přibáň – Jan Auředník, Stanislav Druba, Michal Jansa, Matěj Keist, Martin Klail, Václav Zikán
2., 33. Martin Lněnička
16. Luděk Chlup
46. Stanislav Hezina
19. Michal Jansa
29., 39. Stanislav Druba
45. Matěj Keist
19. 5. 14 19:30 zzNOVOB Miminka AC VET Zlatý krysy FC 7. 1:3 (0:2)
Zasloužená výhra hostů, kteří nenechali nic na náhodě a soupeře nepustili do zápasu. Janků
Miminka AC VET Zlatý krysy FC
Luděk Chlup – Jan Blažíček, Antonín Buriánek, Stanislav Hezina, Vlastimil Krkoška, Jiří Kubát, Martin Lněnička, Pavel Poustecký, Antonín Štěpnička vs Marek Poláček – Jaroslav Houzar, Viktor Kassl, Jiří Kleisl, Petr Kozojed, Jiří Pátek, Michal Srba, Martin Strouhal, Jiří Svoboda
38. Antonín Buriánek 22. Jiří Pátek
24. Jiří Kleisl
33. Jiří Svoboda
12. 5. 14 18:15 MIKU3 Cormoran FC Miminka AC VET 6. 5:2 (2:0)
Vyrovnané a bojovné utkání. Karel Němeček, Marek Grůša
Cormoran FC Miminka AC VET
František Zapletal – Roman Heinz, Vladimír Kargl, Vladislav Kašpar, Daniel Los, Jiří Vaniš vs Luděk Chlup – Jan Blažíček, Antonín Buriánek, Stanislav Hezina, Vlastimil Krkoška, Jiří Kubát, Martin Lněnička, Pavel Poustecký, Antonín Štěpnička
18., 37., 58., 60. Vladimír Kargl
19. Jiří Vaniš
41., 48. Antonín Štěpnička
28. 4. 14 20:45 MIKU4 Miminka AC VET Befeleme VET 5. 0:6 (0:1)
Z počátku se trápící Befeleme, především v koncovce a nepřesných přihrávkách si postupem času začalo lépe rozumnět s balonem a nakonec nasázelo 6 golů. Nutno říci že soupeř hrál celý zápas v 5ti.
Miminka AC VET Befeleme VET
Luděk Chlup – Antonín Buriánek, Stanislav Hezina, Vlastimil Krkoška, Pavel Poustecký vs Jaroslav Tichý – Tomáš Caizl, Petr Hazuka, Václav Hrabě, Stanislav Hyžík, Petr Janda, Václav Jirsák, Dušan Kuzmík, Roman Moulis, Antonín Novotný, Milan Růžička
28. Milan Růžička
37. Václav Jirsák
48. Václav Hrabě
58. Petr Janda
58. Antonín Novotný
60. Tomáš Caizl
14. 4. 14 20:15 P1 Batalion Vinohrady FC Miminka AC VET 4. 5:0 (2:0)
Vyhrálo fotbalovější a běhavější mužstvo. Leoš Knap, Petr Veselý
Batalion Vinohrady FC Miminka AC VET
Jan Pinkava – Jan Dlabal, Jan Gliniarczyk, Peter Kováč, Luboš Kubelka, Pavel Kubelka, Martin Rambousek, Luboš Rudiš vs Luděk Chlup – Jan Blažíček, Antonín Buriánek, Stanislav Hezina, Vlastimil Krkoška, Jiří Kubát, Martin Lněnička, Pavel Poustecký, Šimon Preisler
10., 33. Jan Dlabal
25., 37. Luboš Kubelka
48. Peter Kováč
7. 4. 14 17:45 ZABEH Miminka AC VET Vyprahlo FC VET 3. 1:2 (0:1)
Vyrovnaný a bojovný zápas rozhodla pohledná akce hostů s krásným zakončením- střelou do šibenice. Karel Němeček, Martin Plevka
Miminka AC VET Vyprahlo FC VET
Luděk Chlup – Jan Blažíček, Antonín Buriánek, Stanislav Hezina, Jiří Kubát, Martin Lněnička, Pavel Poustecký, Šimon Preisler, Antonín Štěpnička vs Stanislav Krejčí – Jaroslav Drahota, Radek Horáček, Miloslav Jírovec, Daniel Joska, Václav Leitermann, Jaroslav Pešek, Zdeněk Syrový, Bohumil Wasserbauer
46. Stanislav Hezina 3. Václav Leitermann
42. Jaroslav Pešek
31. 3. 14 19:00 STOD Vibromax 1985 juniorka Miminka AC VET 2. 3:0 (1:0)
Domácí byli po celé utkání lepším týmem a po zásluze vyhráli. Boubín,Kremlík
Vibromax 1985 juniorka Miminka AC VET
Pavel Hájek – Petr Burian, Vladimír Freml, Milan Höllge, Petr Koutník, Pavel Mráz, Jiří Mužíček, Lubomír Štorek, Bronislav Süss, Robert Volník vs Luděk Chlup – Jan Blažíček, Antonín Buriánek, Stanislav Hezina, Vlastimil Krkoška, Jiří Kubát, Šimon Preisler, Antonín Štěpnička
22. Petr Koutník
48., 59. Milan Höllge
24. 3. 14 19:15 zzDOLME Miminka AC VET Torzoo VET 1. 3:1 (2:0)
Velmi vyrovnaný zápas. První půle patřila domácím, druhá půle byla lepší pro hosty. Domácí ale měli lepší koncovku. Antonín Tikovský, Štěpán Tikovský
Miminka AC VET Torzoo VET
Luděk Chlup – Jan Blažíček, Antonín Buriánek, Stanislav Hezina, Vlastimil Krkoška, Pavel Poustecký, Antonín Štěpnička vs Jiří Dragon – Stanislav Bednář, Václav Jílek, Boris Kopečný, Martin Kult, Petr Novák, Robert Palágyi, Ľubomír Prokop, Jan Šmíd, Petr Viesner