Po 28.4.14 18:45 TEMPO Hoblina Jižák FC Speciál Bráník B   (HL6A)
Po 28.4.14 20:00 TEMPO Smutný potapěči Restaurace U Pecků A   (HL1A)
Po 19.5.14 19:00 STOD Torzoo VET Vibromax 1985 juniorka   (VL4A)
Po 19.5.14 20:15 STOD RAF Jinonice Canary FC   (HL7A)
St 25.6.14 18:15 LITVI Sklenářka S.G. PFC Kodymka   (VL3B)
St 25.6.14 19:30 LITVI Nova LFC A MVS Vršovice A   (HL2A)

24. 6. 14 18:15 MIKU2 Petřiny 09 FC TJ Spoje Praha A 11. 1:5 (0:2)
Fc Spoje od začátku utkání měli trvalou převahu. Zvítězil lepší tým. Slušně hrané utkání. Petr Podhůrský, Vlastimil Kašpar
Petřiny 09 FC TJ Spoje Praha A
Pavel Tomášek – Milan Bradáč, Tomáš Hrabánek, Oldřich Kopecký, Libor Pechoč, Michal Petržilka, Václav Rod vs Jiří Šmejc – Jiří Rašplička, Jan Řehák, Robert Rödling, Kamil Smetana, Aleš Vondráček
34. Oldřich Kopecký 15. Jiří Rašplička
18., 50. Robert Rödling
58., 60. Aleš Vondráček
10. 6. 14 20:45 MIKU2 TJ Spoje Praha A Notorkros FK 10. 2:6 (0:2)
Parádní utkání, ve kterém nedali sestupující hosté svou kůži lacino. Dlouho se drželi, v utkání jenž domácí rozhodli až v jeho závěru. Šťástka
TJ Spoje Praha A Notorkros FK
Jan Řehák – Jiří Kolísek, Jiří Rašplička, Robert Rödling, Jiří Šmejc, Kamil Smetana, Marek Vojtíšek, Aleš Vondráček vs Pavel Mirvald – Jan Brázda, Jan Dvořáček, Petr Jirgl, Martin Kosek, Josef Kostka, Jakub Mandát, Jaroslav Novák, Tomáš Sába, Ondřej Vildman
46. Robert Rödling
57. Jiří Rašplička
39 Jiří Rašplička 14., 38., 54. Tomáš Sába
30. Ondřej Vildman
47. Josef Kostka
55. Jaroslav Novák
27. 5. 14 19:00 METE1 Koberce Trend ARG TJ Spoje Praha A 9. 5:3 (3:2)
Pohledné utkání. Domácí od začátku lepším týmem. Hrálo se slušně. Kučera
Koberce Trend ARG TJ Spoje Praha A
Přemysl Pospíšil – Martin Bárta, Pavel Chvojka, Roman Čížek, Viktor Doleček, Jiří Fichtner, Tomáš Fichtner, Tomáš Kamler, Václav Kuba, Lukáš Mitro, David Roháč, Tomáš Vyhnal vs Jan Řehák – Jiří Kolísek, Jiří Rašplička, Robert Rödling, Jiří Šmejc, Marek Vojtíšek, Aleš Vondráček
10. Viktor Doleček
16. Pavel Chvojka
27. OG
44. Tomáš Fichtner
49. Lukáš Mitro
15., 20., 59. Robert Rödling
20. 5. 14 20:45 MIKU2 TJ Spoje Praha A Felix club 8. 1:7 (0:3)
První poločas kombinační fotbal od obou týmů, poté se poté se hosté z devadesáti procent drželi na půli domácích. Viktor Nihalchuk, Anatolie Rusu
TJ Spoje Praha A Felix club
Jan Řehák – Jiří Rašplička, Dominik Rejhon, Robert Rödling, Lukáš Šedivý, Kamil Smetana, Marek Vojtíšek vs Jaroslav Veselý – Jaroslav Hněvkovský, Jiří Karvai, Marek Lisý, Jakub Svárovský, Radek Troják, Jiří Vitáček, Ondřej Vyhnánek, Pavel Žirko
32. Lukáš Šedivý 13., 21. Jiří Karvai
27. Jiří Vitáček
42. Jakub Svárovský
46., 51. Radek Troják
53. Jaroslav Hněvkovský
6. 5. 14 20:45 MIKU1 TJ Spoje Praha A VŠSK MFF UK B 7. 1:3 (0:1)
Fotbalovější a pohyblivější hosté zaslouženě vyhráli. Utkání hrané velmi slušně z obou stran. Vladimír Lhota, Karel Antonín
TJ Spoje Praha A VŠSK MFF UK B
Jan Řehák – Jiří Rašplička, Robert Rödling, Jiří Šmejc, Kamil Smetana, Marek Vojtíšek, Aleš Vondráček vs Jan Butora – Oldřich Dominik, Radoslav Janoštiak, Jakub Kandra, Jan Líkař, Vladimír Šišma, Viktor Szabados, Michal Vališka
40. OG 14., 38. Radoslav Janoštiak
46. Michal Vališka
1. 5. 14 18:00 SCBEC Borussia Bubeneč TJ Spoje Praha A 6. 7:2 (3:2)
Petr Fohl, Leo Švéda
Borussia Bubeneč TJ Spoje Praha A
Marek Mach – Tomáš Plaček, Petr Plášil, Patrik Prchal, Michal Preisler, Pavel Putík, Roman Venc vs Jan Řehák – Jiří Kolísek, Jiří Rašplička, Robert Rödling, Jiří Šmejc, Kamil Smetana, Marek Vojtíšek
11., 56. Petr Plášil
12., 38. Marek Mach
19. Michal Preisler
33. Roman Venc
55. Patrik Prchal
26., 28. Marek Vojtíšek
22. 4. 14 20:45 MIKU1 TJ Spoje Praha A Autobazar Duo A 5. 2:4 (2:3)
Oboustranně kvalitní zápas rozhodli hosté ve druhém poločase a potvrdili převahu v poli.
TJ Spoje Praha A Autobazar Duo A
Jan Řehák – Jiří Rašplička, Dominik Rejhon, Robert Rödling, Jiří Šmejc, Martin Štancl, Marek Vojtíšek vs Pavel Böhm – Petr Čvirk, Hynek Franta, Petr Jurák, Libor Korynta, Jaroslav Mičík, Martin Pracný
15. Martin Štancl
21. Robert Rödling
10. Petr Čvirk
13. Libor Korynta
29. Jaroslav Mičík
56. Hynek Franta
14. 4. 14 18:15 zzNOVOB 1.FC Žižkov TJ Spoje Praha A 4. 3:2 (1:2)
V bojovném utkání byli šťastnější domácí, kteří otočili utkání ve svůj prospěch ve druhém poločase. Václav Los, Jakub Fryč
1.FC Žižkov TJ Spoje Praha A
Karel Kozel – Petr Bešta, Petr Kostelník, Josef Šimek, Zbyněk Šimek, Zdeněk Šimek, Radek Skořepa, Petr Soukup, Martin Sýkora, Tomáš Vojíř vs Jan Řehák – Jiří Kolísek, Jiří Rašplička, Robert Rödling, Jiří Šmejc, Kamil Smetana, Marek Vojtíšek
5., 39. Zdeněk Šimek
42. Tomáš Vojíř
10. Jiří Rašplička
25. Robert Rödling
8. 4. 14 20:45 MIKU2 TJ Spoje Praha A Steve 3. 0:5 (0:4)
Pohledné utkání se zcela zaslouženou výhrou hostů. Čapla
TJ Spoje Praha A Steve
Jan Řehák – Jiří Kolísek, Martin Kouba, Jiří Rašplička, Robert Rödling, Lukáš Šedivý, Jiří Šmejc, Marek Vojtíšek vs Jozef Ščury – Jan Hájek, Filip Hrbek, Zdeněk Matějík, Daniel Sviták, Slavomír Trepera
4., 21., 22. Filip Hrbek
30. Jan Hájek
36. Daniel Sviták
1. 4. 14 20:45 MIKU2 Speciál Bráník A TJ Spoje Praha A 2. 5:4 (2:2)
Pěkný zápas, Spoje srovnaly do půle dvougólový náskok Bráníka, do 2. poločasu ale vstoupil opět mnohem lépe Bráník a Spoje už jen snížily. Hošek, Mlynařík
Speciál Bráník A TJ Spoje Praha A
Zdeněk Stratil – Matěj Černušák, Štěpán Černušák, Vitalii Cozlov, Jiří Kotáb, Roman Matoušek, Tomáš Nováček, Michael Pokorný, Michal Šálený vs Jan Řehák – Jiří Rašplička, Dominik Rejhon, Robert Rödling, Jiří Šmejc, Martin Štancl, Marek Vojtíšek