Zdeněk Trmal – Václav Kryštof, Jiří Landa, Josef Pokorný, Jindřich Skála vs Alois Veselý – Luboš Horáček, Jan Šulc, Ondřej Šulc, Lukáš Veselý, Martin Veselý
20., 25., 31. Ondřej Šulc
32., 32., 43. Jan Šulc
42. Martin Veselý
9. 6. 14 19:30 MIKU4 MVS Vršovice A Samson Bonella A 10. 6:7 (4:6)
Parádní utkání, kterému nechybělo nic, včetně překvapení v podobě dvou bodů pro sestupující Bonellu. Šťástka
MVS Vršovice A Samson Bonella A
Jan Šulc – Petr Dušek, Luboš Horáček, Jaroslav Špírek, Lukáš Veselý, Martin Veselý, Petr Veselý vs Jan Slabý – Petr Čermák, Tomáš Doskočil, Marcel Duchek, Josef Hurka, Václav Kural, Josef Masner
42. Václav Kural
4. 6. 14 19:15 zzDOLME Bedna 98 FC MVS Vršovice A 9. 5:5 (1:2)
Kdyby Vršovice za stavu 1:4 využily dvě tutovky mohlo být o vítězi jasno. Bedna však zápas srovnala, poté i otočila. Nakonec poslední tři minuty Vršovice srovnaly a nakonec mohly i vyhrát, ale jejich hráč nepochopitelně netrefil ze dvou metrů odkrytou svatyň. Olmr
Bedna 98 FC MVS Vršovice A
Miroslav Motl – Dominik Doskočil, Dženau Gadžun, Matěj Lang, Vladimír Lhota, Jiří Lukáš, Robert Nykl, Robert Nykl, Jan Turínek vs Jan Šulc – Petr Dušek, Luboš Horáček, Jaroslav Ježdík, Ondřej Šulc, Martin Veselý, Petr Veselý
59. Petr Veselý
28. 5. 14 19:30 MIKU4 MVS Vršovice A Saens 1.FC A 8. 5:6 (2:1)
Aktivní utkání plné mnoha výměn. Ve druhé půli přišel zvrat a hosté nasázeli tři rychlé branky. Soupeř ještě zvýšil tlak, ale obrat skóre nestihl. Filip Škeřík, Petr Vorlíček
MVS Vršovice A Saens 1.FC A
Leoš Knap – Jaroslav Ježdík, Jaroslav Špírek, Jan Šulc, Lukáš Veselý, Martin Veselý, Petr Veselý vs Pavel Strazzer – Josef Bazal, František Bureš, Karel Hrubeš, Jakub Křehla, Lukáš Maxa, Petr Strazzer, Lukáš Tesařík, Miroslav Verner
58. Karel Hrubeš
22. 5. 14 20:45 HOSTI Lucián FC A MVS Vršovice A 7. 5:1 (0:0)
Domácí byli jednoznačně lepším týmem. Jeník
Lucián FC A MVS Vršovice A
Petr Dočekal – Marek Barták, Jakub Boudník, Jaroslav Macek, Jan Prošvic, Tomáš Trnka, Tomáš Vobořil, Radek Votava, Filip Výborný vs Leoš Knap – Petr Dušek, Luboš Horáček, Jaroslav Špírek, Jan Šulc, Lukáš Veselý, Petr Veselý
42., 58. Marek Barták
43. Jaroslav Macek
54. Tomáš Vobořil
59. Jan Prošvic
50. Jaroslav Špírek
12. 5. 14 20:45 MIKU1 MVS Vršovice A Vojenské lesy 6. 3:2 (2:1)
V pohledném a svižném utkání lépe začali domácí. Na vyrovnání soupeře okamžitě odpověděli. Vyrovnané utkání nakonec rozhodl smolný gól. Martin Vaněček, Jindřich Tůma
MVS Vršovice A Vojenské lesy
Jan Šulc – Petr Dušek, Luboš Horáček, Ondřej Šulc, Lukáš Veselý, Martin Veselý, Petr Veselý vs Ladislav Čaba – Ondřej Barvínek, Roman Bäumel, Michael Černohorský, Ondřej Kadlec, Vladimír Kargl, Libor Kopecký
6., 19. Martin Veselý
52. Luboš Horáček
18., 31. Ondřej Barvínek
29. 4. 14 20:45 MIKU1 Klokan Perón club A MVS Vršovice A 5. 3:9 (2:3)
Po vyrovnané 1.půli jasná záležitost vršovic,kteří si ve 2.půli dobře zastříleli. Utkání lepší urovně. Husák, Brhal
Klokan Perón club A MVS Vršovice A
Ondřej Grabiáš – Petr Kujal, Roman Letko, Jan Lukeš, Pavel Pitner, Jan Pohnán, Robert Staněk ml., Petr Víšek vs Leoš Knap – Petr Dušek, Luboš Horáček, Ondřej Šulc, Lukáš Veselý, Martin Veselý, Petr Veselý
51. Martin Veselý
22. 4. 14 19:30 MIKU2 MVS Vršovice A Porter CF B 4. 3:5 (3:1)
Utkání výborné úrovně. Domácí měli tříbrankový náskok, ale hosté ve druhém poločase zaslouženě otočili vývoj utkání ve svůj prospěch.
MVS Vršovice A Porter CF B
Leoš Knap – Jaroslav Ježdík, Jaroslav Špírek, Jan Šulc, Lukáš Veselý, Martin Veselý, Petr Veselý vs Lukáš Cibulka – Jan Boček, Martin Pokorný, Radek Říha, Petr Špringr, Jindřich Stejskal, Miloš Trinkmoc, Pavel Winkler
4. Petr Veselý
24. Lukáš Veselý
29. Jaroslav Špírek
12 Jaroslav Ježdík 30., 43. Jindřich Stejskal
37., 59. Petr Špringr
56. Jan Boček
8. 4. 14 19:30 zzNOVOB MVS Vršovice A UTS Vršovice 3. 1:9 (0:5)
Velmi kvalitní utkání, kde měli od začátku výraznou převahu UTS. Vršovické derby zaslouženě ovládli především díky přesné až strojové kombinaci MVS, přesto působili sympaticky a utkání dohráli se ctí. Petr Adam, Jan Mandelík
MVS Vršovice A UTS Vršovice
Leoš Knap – Jaroslav Špírek, Jan Šulc, Alois Veselý, Lukáš Veselý, Martin Veselý, Petr Veselý vs Jiří Sušický – Petr Blabla, Pavel Čírtek, Michal Kamas, Jan Lacina, Ondřej Pulkert, David Rada, Martin Sekan, Aleš Štorc, Peter Teniak
55. Martin Veselý 11., 27. Pavel Čírtek
18. Aleš Štorc
20., 45. Peter Teniak
22. Petr Blabla
33. Michal Kamas
46., 50. Jan Lacina
31. 3. 14 20:15 P2 4 TD Ala Bundy A MVS Vršovice A 2. 1:9 (1:4)
4 TD Ala Bundy A MVS Vršovice A
Jan Chadt – Peter Brťka, Jan Drn, Martin Kukla, Michal Palkoska, Jan Ptáček, Jiří Šebesta vs Leoš Knap – Petr Dušek, Luboš Horáček, Alois Veselý, Lukáš Veselý, Martin Veselý, Petr Veselý
27. Jiří Šebesta 8., 48. Martin Veselý
17., 23., 44., 47., 54., 59. Luboš Horáček
29. Petr Veselý
26. 3. 14 19:30 HOSTI MVS Vršovice A Queens Park Club 1. 6:3 (3:0)
Pěkný fotbal, rodině Veselých to tam dost padalo, soupeř jen korigoval výsledek. Zasloužená výhra domácích. Hošek