12. Speciál Braník VET 11 0 0 11 0:66 -6

Út 22.4.14 18:15 MIKU4 Kelímci 3.FC H.K. 12   (HL6C)
Út 22.4.14 19:30 MIKU4 Alkohol Tea FC Friends Prague   (HL5C)
Út 22.4.14 20:45 MIKU4 Viktoria Bítovská A Pigs FC   (HL7C)
Čt 12.6.14 18:15 MIKU1 Fešáci ve vatě HNK Praha FC   (HL6E)
Čt 12.6.14 19:30 MIKU1 Klokan club UVL Kotlářka CAHA UVL   (UVL1A)
Čt 12.6.14 20:45 MIKU1 Druhá fáze Partizan Jednota   (HL8I)

16. 6. 14 18:00 ZAK Torzoo VET Cormoran FC 11. 4:7 (3:2)
První poločas vyšel lépe domácím, ve druhé půli hosté zpřesnili kombinaci, otočili skóre a zaslouženě zvítězili. Hošek
Torzoo VET Cormoran FC
Jiří Dragon – Václav Jílek, Boris Kopečný, Martin Kult, Petr Novák, Robert Palágyi, Ľubomír Prokop, Petr Viesner vs František Zapletal – Pavel Černý, Roman Heinz, Jiří Jirsa, Vladimír Kargl, Vladislav Kašpar, Viktor Kellerstein
39. OG
11. 6. 14 20:15 P2 Befeleme VET Torzoo VET 10. 6:0 k.
2. 6. 14 19:00 MOTO1 Torzoo VET Batalion Vinohrady FC 9. 2:2 (0:2)
Dlouho dobu ospalé utkání směřovalo výhře hostů. Domácí se však nevzdali, ve druhé půli zpřesnili hru a vybojovali nakonec remízu, po hrubé chybě v obraně hostů. Procházka M.
Torzoo VET Batalion Vinohrady FC
Ľubomír Prokop – Stanislav Bednář, Václav Jílek, Boris Kopečný, Martin Kult, Petr Novák, Robert Palágyi, Jan Šmíd, Petr Viesner vs Martin Hataš – Jan Gliniarczyk, Luboš Kubelka, Pavel Kubelka, Jan Pinkava, Martin Rambousek, Luboš Rudiš
42. Boris Kopečný
60. Jan Šmíd
56 Jan Šmíd 3. Jan Gliniarczyk
7. Pavel Kubelka
55. Luboš Kubelka
26. 5. 14 17:45 ZABEH Vyprahlo FC VET Torzoo VET 8. 5:2 (3:0)
Domácí zaslouženě přehráli svého soupeře o tři branky. Rozdílový náskok si vytvořili v prvním poločase. Čapla
Vyprahlo FC VET Torzoo VET
Stanislav Krejčí – Jaroslav Cígler, Radek Horáček, Miloslav Jírovec, Václav Leitermann, Jaroslav Pešek, Milan Türkott, Bohumil Wasserbauer vs Ľubomír Prokop – Stanislav Bednář, Václav Jílek, Boris Kopečný, Martin Kult, Petr Novák, Jan Šmíd, Petr Viesner
8., 60. Jaroslav Cígler
15. Milan Türkott
22., 49. Jaroslav Pešek
47. Martin Kult
51. Petr Novák
19. 5. 14 19:00 STOD Torzoo VET Vibromax 1985 juniorka 7. 3:0 (1:0)
Delegovaní rozhodčí se nedostavili, po dohodě týmů zápas odpískali náhradní rozhodčí. Technické bojovné utkání, Vibromax nervóznější.
Torzoo VET Vibromax 1985 juniorka
Robert Palágyi – Stanislav Bednář, Václav Jílek, Martin Kult, Petr Novák, Jan Šmíd, Petr Viesner vs Pavel Hájek – Petr Burian, Vladimír Freml, Štefan Klíma, Petr Koutník, Pavel Mráz, Jiří Mužíček, Lubomír Štorek, Robert Volník
20., 42. Martin Kult
56. Stanislav Bednář
12. 5. 14 20:45 zzNOVOB Zlatý krysy FC Torzoo VET 6. 3:2 (2:2)
Vyrovnaný zápas nebyl na pohled moc líbivý. V půli stav 2:2 odpovídal hře obou týmů. V části č.2 se prosadili pouze 1x Zlaté krysy a to rozhodlo i díky několika dobrým zákrokům gólmana Poláčka a zisku 2 bodů pro domácí.
Zlatý krysy FC Torzoo VET
Marek Poláček – Tomáš Danda, Jaroslav Houzar, Viktor Kassl, Jiří Kleisl, Jiří Pátek, Jiří Svoboda vs Jiří Dragon – Stanislav Bednář, Václav Jílek, Boris Kopečný, Martin Kult, Petr Novák, Jan Šmíd, Petr Viesner
8. Jiří Pátek
21. Jiří Kleisl
51. Tomáš Danda
4. Stanislav Bednář
25. Martin Kult
28. 4. 14 19:15 STER2 Speciál Braník VET Torzoo VET 5. 0:6 k.
Utkání slušné úrovně, ve kterém se střelecky prosadil jediný hráč, který hattrickem rozhodl o vítězství svého týmu. Dalibor Bláha, Jan Bláha
Speciál Braník VET Torzoo VET
Pavel Procházka – Ota Kopřiva, David Ledinský, Jiří Nový, Ivan Vokurka, Jaroslav Zíka vs Jiří Dragon – Stanislav Bednář, Václav Jílek, Boris Kopečný, Martin Kult, Petr Novák, Robert Palágyi, Jan Šmíd, Petr Viesner
60 Jaroslav Zíka 8., 38., 60. Stanislav Bednář 60. Jan Šmíd
14. 4. 14 19:15 zzSTRE Torzoo VET Sedm Zbabělých VET 4. 6:2 (1:0)
Pohledné veteránské utkání v solidním tempu. Herně vyrovnané, hosté ale selhali v koncovce. Šťástka
Torzoo VET Sedm Zbabělých VET
Ľubomír Prokop – Stanislav Bednář, Boris Kopečný, Martin Kult, Petr Novák, Jan Šmíd, Petr Viesner vs Roman Libich – Jan Černý, Miroslav Charvát, Jakub Hoskovec, Pavel Ježek, Miloslav Nergl, Robert Pojer, Jiří Rohlík, Václav Stuchl, Aleš Vrana
23. Petr Novák
32. Martin Kult
35., 43., 57. Stanislav Bednář
40. Boris Kopečný
40. Miloslav Nergl
44. Jiří Rohlík
8. 4. 14 20:30 SCBEC Rychlé pípy VET Torzoo VET 3. 2:3 (1:2)
Pěkný fotbal z obou stran. Lukáš Srb, Kamil Srb
Rychlé pípy VET Torzoo VET
Jan Vorlík – Martin Mačalík, Pavel Mařata, Martin Novotný, Petr Novotný, David Procházka, Libor Viták, Karel Vonášek vs Jiří Dragon – Stanislav Bednář, Václav Jílek, Boris Kopečný, Martin Kult, Petr Novák, Robert Palágyi, Jan Šmíd, Petr Viesner
15. Pavel Mařata
38. David Procházka
13. Martin Kult
27. Stanislav Bednář
35. Boris Kopečný
31. 3. 14 17:00 DEKAN Torzoo VET Palouček AC VET 2. 3:1 (0:0)
Zápas v poklidném tempu dovedli domácí do vítězného konce. Michal Kšírl, Jakub Melezínek
Torzoo VET Palouček AC VET
Ľubomír Prokop – Stanislav Bednář, Václav Jílek, Boris Kopečný, Martin Kult, Petr Novák, Robert Palágyi, Jan Šmíd, Petr Viesner vs Petr Přibáň – Jan Auředník, Vladimír Barták, Stanislav Druba, Petr Hofhanzl, Matěj Keist, Martin Klail, Martin Pinta, Václav Zikán
33., 47. Martin Kult
52. Jan Šmíd
46. Petr Hofhanzl
24. 3. 14 19:15 zzDOLME Miminka AC VET Torzoo VET 1. 3:1 (2:0)
Velmi vyrovnaný zápas. První půle patřila domácím, druhá půle byla lepší pro hosty. Domácí ale měli lepší koncovku. Antonín Tikovský, Štěpán Tikovský
Miminka AC VET Torzoo VET
Luděk Chlup – Jan Blažíček, Antonín Buriánek, Stanislav Hezina, Vlastimil Krkoška, Pavel Poustecký, Antonín Štěpnička vs Jiří Dragon – Stanislav Bednář, Václav Jílek, Boris Kopečný, Martin Kult, Petr Novák, Robert Palágyi, Ľubomír Prokop, Jan Šmíd, Petr Viesner