12. Amurská United FC 11 0 0 11 14:110 0

Ne 13.4.14 17:30 SCBEC Basta fidli B Xichties FC   (HL7J)
Ne 13.4.14 18:45 SCBEC Guinness AC Rumové pralinky FC   (HL7L)
Ne 27.4.14 11:15 ZAK Vozovna Hloubětín B JH   (HL5H)
Ne 27.4.14 12:30 ZAK Krabice Old Mosquitos   (HL8N)
Ne 25.5.14 16:15 MIKU1 Komety FC A Athletico Spořilov   (HL6K)
Ne 25.5.14 17:30 MIKU1 Kanálpucers PL Bruchos HFC   (HL6K)

20. 6. 14 20:15 STOD Klátiči WH Berlusconi SV 11. 4:1 (1:1)
Vítězové sice inkasovali první, záhy však vyrovnali na 1:1. Vyrovnaný stav vydržel až do 44.min., v závěrečné čtvrthodině však Klátiči 3 góly rozhodli o svém vcelku jasném vítěsztví. Ondřej Barvínek, Petr Buchta
Klátiči WH Berlusconi SV
David Černý – Ondřej Černý, David Hartman, Tomáš Král, Jiří Kučera, Michal Kudlík, David Novák, Marek Šimáček, Petr Staveník, Roman Zdrubecký vs Jiří Hoskovec – Huy Dinh Quang, Vojtěch Gavriněv, Jan Mucala, František Myslivec, Marek Pavlíček, Prokop Vodrážka
11., 60. David Hartman
44., 49. Tomáš Král
9. Prokop Vodrážka
6. 6. 14 18:15 HANSP Berlusconi SV Haryba FK 10. 2:3 (0:1)
Průměrné oboustranně nepřesné utkání vybojovali pro sebe hráči hostů.
Berlusconi SV Haryba FK
Jiří Hoskovec – Huy Dinh Quang, Vojtěch Gavriněv, Jan Mucala, František Myslivec, Marek Pavlíček, David Skřivan, Prokop Vodrážka vs Martin Nožička – Ondřej Bártko, Adam Bílý, Jakub Hubička, Michael Kostroun, Jan Pokorný, Pavel Schieszl, David Špička, Tomáš Urbanský
42. David Skřivan
49. Vojtěch Gavriněv
2., 40. Martin Nožička
46. Jakub Hubička
30. 5. 14 20:45 HANSP Černý koně TMK Berlusconi SV 9. 1:1 (0:0)
Domácí byli po většinu času aktivnější, ale nakonec byli rádi, že alespoň vyrovnali. Procházka M, Procházka T
Černý koně TMK Berlusconi SV
Petr Konáš – Jan Brouček, Tomáš Chroust, Václav Kovanda, Lukáš Krotil, Tomáš Riedl, Václav Vízelka vs Jiří Hoskovec – Vojtěch Gavriněv, David Lojkásek, Jan Mucala, František Myslivec, Marek Pavlíček, David Skřivan, Ioannis Svynos, Prokop Vodrážka
58. Lukáš Krotil 52 Tomáš Chroust 47. David Lojkásek
23. 5. 14 19:15 SCBEC Berlusconi SV Co je? 8. 2:2 (1:1)
Zajímavé utkání, ve kterém hosté byli lepším týmem, ale nedokázali proměňovat svoje šance a utkání tak skončilo dělbou bodů.
Berlusconi SV Co je?
Jiří Hoskovec – Vojtěch Gavriněv, David Lojkásek, Jan Mucala, Marek Pavlíček, Prokop Vodrážka vs Jaroslav Kašpárek – Pavel Hornsteiner, Tomáš Horský, Ondřej Jilemnický, Jiří Klůna, Karel Šimek, Richard Tichý, Pavel Tomášek, Petr Vorm
21. David Lojkásek
47. Jan Mucala
7. Richard Tichý
36. Jiří Klůna
17. 5. 14 12:30 HANSP Berlusconi SV Pražský axiom 7. 2:2 (1:2)
Hosté se ujali rychle vedení o dvě branky a zdálo se, že budou mít jasnou převahu. Domácím se do půle podařilo snížit a 12 minut před koncem utkání dotáhli domácí utkání k zasloužené remíze. Husák
Berlusconi SV Pražský axiom
Jiří Hoskovec – Vojtěch Gavriněv, David Lojkásek, František Myslivec, Marek Pavlíček, Prokop Vodrážka vs Mikuláš Starý – Pavel Fabini, Pavel Janeček, Kilián Kešner, Michal Pitín, Jakub Vaněček, Ondřej Vaněček
14. David Lojkásek
48. František Myslivec
2. Michal Pitín
6. Jakub Vaněček
9. 5. 14 18:00 P3 Amurská United FC Berlusconi SV 6. 0:21 (0:8)
Jednoznačné utkání ve prospěch hostujícího týmu, protože domácí se sešli v počtu 4+1. Utkání skončilo naprostým debaklem. Tomáš Hettner, Michal Roháč
Amurská United FC Berlusconi SV
Petr Klíma – Tomáš Kovář, Ondřej Novotný, Viktor Pocko, Ondřej Štěpánek vs Jiří Hoskovec – Vojtěch Gavriněv, Karel Kudrna, František Myslivec, Marek Pavlíček, David Skřivan, Prokop Vodrážka
1., 30., 42. Prokop Vodrážka
4., 52. David Skřivan
8., 24. Marek Pavlíček
18., 28., 49., 51., 54., 59. Vojtěch Gavriněv
30., 44., 47., 54. František Myslivec
37., 40., 50., 56. Karel Kudrna
2. 5. 14 18:00 ZAK Berlusconi SV All Blacks 5. 4:1 (1:1)
První poločas byl vcelku vyrovnaný, ale ve druhé půli byli domácí jasně lepší a rozhodli o svém vítězství. Napoleaová,Dufek
Berlusconi SV All Blacks
Jiří Hoskovec – Huy Dinh Quang, Vojtěch Gavriněv, Karel Kudrna, Marek Pavlíček, Ioannis Svynos, Prokop Vodrážka vs Václav Duda – Jakub Chlad, Dariusz Horváth, Vojtěch Losman, Matěj Novák, Jakub Punčochář, Jan Šramota, Martin Šramota
5., 34. Ioannis Svynos
33., 36. Karel Kudrna
19. Jan Šramota
25. 4. 14 19:30 HOSTI Akvaristika TJ Berlusconi SV 4. 5:4 (2:3)
Na 8.ligu nadprůměrný zápas. Šance na obou stranách. Vyhrál šťastnější. Martin Ouředníček, Josef Šupák
Akvaristika TJ Berlusconi SV
Jiří Mack – Jan Čermák, Jan Kirschner, Jaroslav Paveza, Michal Paveza, Václav Paveza, Jan Stahl, Martin Vojtěch vs Jiří Hoskovec – Huy Dinh Quang, Vojtěch Gavriněv, Karel Kudrna, Marek Pavlíček, David Skřivan, Prokop Vodrážka
11. Martin Vojtěch
16., 39., 51., 53. Michal Paveza
5. Vojtěch Gavriněv
11. Marek Pavlíček
20., 49. Karel Kudrna
11. 4. 14 18:15 PRKOP Berlusconi SV One Team, One Dream 3. 2:5 (1:0)
Po relativně vyrovnané 1.půli hosté zabrali a vstřelili poctivé góly. Domácí na to již nedokázali zareagovat a v zápase podlehli. Matěj Marek, Martin Staněk
Berlusconi SV One Team, One Dream
Jiří Hoskovec – Huy Dinh Quang, Vojtěch Gavriněv, Karel Kudrna, David Lojkásek, Jan Mucala, Marek Pavlíček, David Skřivan, Prokop Vodrážka vs Adam Froněk – Lukáš Knotek, Martin Lakatoš, Dušan Linhart, David Lundák, Karel Matoušek, Jiří Moos
3. Karel Kudrna
41. Prokop Vodrážka
31., 55. Jiří Moos
47. David Lundák
48. Adam Froněk
58. Karel Matoušek
4. 4. 14 18:15 HANSP Lipodur FC A Berlusconi SV 2. 1:2 (0:1)
Zápas plný nepřesností rozhodl větší důraz hostů v zakončení. Martin Lukeš
Lipodur FC A Berlusconi SV
Jiří Cvejn – Alexander Bauer, Ladislav Benda, Tomáš Benda, Michal Malý, David Nosek, Václav Pícha, Jan Plachý, Vladimír Vindiš vs Jiří Hoskovec – Huy Dinh Quang, Vojtěch Gavriněv, Karel Kudrna, Jan Mucala, František Myslivec, Marek Pavlíček, David Skřivan, Ioannis Svynos, Prokop Vodrážka
56. Jan Plachý 30. Karel Kudrna
46. Huy Dinh Quang
28. 3. 14 17:00 DEKAN Berlusconi SV Klucy PFS 1. 4:4 (2:2)
Bojovné utkání s množstvím nepřesných přihrávek, domácí šli vždy dovedení ale soupeř vždy srovnal krok. Husák
Berlusconi SV Klucy PFS
Jiří Hoskovec – Huy Dinh Quang, Vojtěch Gavriněv, David Lojkásek, Jan Mucala, Marek Pavlíček, David Skřivan, Prokop Vodrážka vs Antonín Sander – Sergiu Diaconu, Jakub Kučera, Tomáš Landa, Miroslav Mádle, Václav Maier, Tomáš Pachl, Daniel Pospíšil, Marek Vávra