11. Hlavonožci na niti FC 11 3 1 7 20:35 7

Po 28.4.14 18:00 ZAK Pekárny United FC Bronx KKK A   (HL5A)
Po 28.4.14 19:15 ZAK Blaženka spiders Yellow Dildos A   (HL6A)
Po 28.4.14 20:30 ZAK Pivojs s.r.o.1.FC Barclays   (HL6A)
Po 5.5.14 18:00 ZAK Pekárny United FC Saens 1.FC C   (HL5A)
Po 5.5.14 19:15 ZAK R.I.P. A Cvrčci FC   (HL5A)
Po 5.5.14 20:30 ZAK Barclays Dynamo R.U.M. A   (HL6A)

18. 6. 14 18:00 ZAK Víťazný február FK Hlavonožci na niti FC 11. 4:2 (1:0)
Hosté díky nepřesnostem nebyli moc kvalitní soupeř. Utkání na pohled moc atraktivní nebylo a s průběhem hry se to akorát horšilo.
Víťazný február FK Hlavonožci na niti FC
Jiří Jansa – Tomáš Balcar, Šimon Bercha, David Bohuslav, Michal Caithaml, Jan Ihnát, Ondřej Opletal, Jakub Plachetka, Michal Vrátný vs Petr Komárek – Tomáš Bohuslávek, Hynek Černý, Pavel Feglar, Jakub Ferjenčík, Filip Horáček, Viktor Komárek
14., 33. Ondřej Opletal
32. Michal Caithaml
57. Michal Vrátný
37. Jakub Ferjenčík
52. Filip Horáček
11. 6. 14 20:30 ZAK Hlavonožci na niti FC Jemné a Solené 1.FC 10. 1:2 (1:1)
Hlavonožci se ujali vedení gólem Horáčka, soupeř v poslední minutě prvního poločasu vyrovnal a po změně stran vstřelil vítězný gól. Ve 43. minutě došlo k faulu na hráče Horáčka. Byla za to udělena žlutá karta, faul byl zepředu, následkem srážky tekla zraněnému hráči krev, byl otřesený a měl vyražený zub. Čapla
Hlavonožci na niti FC Jemné a Solené 1.FC
Petr Komárek – Tomáš Bohuslávek, Hynek Černý, Pavel Feglar, Jakub Ferjenčík, Filip Horáček, Josef Jelínek, Viktor Komárek vs Josef Kobza – Ivo Bartoň, Michal Freiberg, Marek Helebrant, Martin Král, Hynek Moravec, Jakub Reich
27. Filip Horáček 30., 38. Michal Freiberg 43. Michal Freiberg
4. 6. 14 20:30 ZAK Hlavonožci na niti FC Suchdol sabres B 9. 6:0 k.
Utkání bylo kontumováno ve prospěch Hlavonožců na niti pro start hráče na cizí RP v týmu Suchdol sabres.
Hlavonožci na niti FC Suchdol sabres B
Petr Komárek – Tomáš Bohuslávek, Hynek Černý, Pavel Feglar, Jakub Ferjenčík, Filip Horáček, Viktor Komárek, Marek Školud vs Václav Valenta – Jiří Futera, Tomáš Hamza, Tomáš Hradecký, Jan Lešner, Jakub Mechl, Adam Žižka
2. Jakub Mechl
11. Adam Žižka
30., 56. Tomáš Hamza
28. 5. 14 18:00 ZAK Filipi SK Hlavonožci na niti FC 8. 4:0 (2:0)
Utkání slušné úrovně, především díky výkonu vítězného týmu. Trnka
Filipi SK Hlavonožci na niti FC
Miloš Navrátil – Jan Kindl, Jiří Klicpouch, Pavel Kořánek, Jakub Navrátil, Miroslav Rožníček, Mané Júnior Sadibo, Eliseu Tavares Mane, Tomáš Tóth, Petr Vaněček vs Petr Komárek – Tomáš Bohuslávek, Hynek Černý, Jakub Ferjenčík, Filip Horáček, Josef Jelínek, Viktor Komárek, Marek Školud, Lukáš Turhanovský
22., 29., 46., 60. Mané Júnior Sadibo
14. 5. 14 19:15 ZAK Hlavonožci na niti FC Tamu Pua 1.FC A 7. 1:1 (1:0)
Zasloužená dělba bodů, když hosté měli celý druhý poločas převahu, ale skórovali až v závěru. Stanislav Rattay, Martin Bělina
Hlavonožci na niti FC Tamu Pua 1.FC A
Petr Komárek – Tomáš Bohuslávek, Hynek Černý, Jakub Ferjenčík, Filip Horáček, Josef Jelínek, Viktor Komárek, Marek Školud vs Jiří Vlček – Michal Andrlík, Radim Hlubuček, Luboš Mlejnek, Miloš Mohaupt, Petr Učík, Petr Záhorský
13. Filip Horáček 57. Petr Učík
7. 5. 14 20:30 ZAK Cerveza 18.FC Hlavonožci na niti FC 6. 6:0 (0:0)
Utkání bylo v 15. minutě za stavu 0:0 předčasně ukončeno pro hrubé nesportovní chování hostujícího hráče O. Vohnouta, který v průběhu zápasu vulgárně urážel spoluhráče a obscénně gestikuloval na účastníky utkání. Po vyloučení za hrubé nesportovní chování v 15. minutě následně hrubě urážel spoluhráče, soupeře i rozhodčí, odmítal opustit hrací plochu a po předčasném ukončení utkání způsobil v pokračujícím "pomatení smyslů" materiální škodu v areálu hřiště. Jeho spoluhráči se aktivně snažili zabránit jeho řádění a od jeho chování se distancovali. Kovařík
Cerveza 18.FC Hlavonožci na niti FC
Jiří Pondělíček – Jan Kareta, Jan Kovář, Tomáš Kriebel, Ondřej Levý, Marek Martinka, Marek Schneeweis, Vojtěch Svoboda vs Oldřich Vohnout – Tomáš Bohuslávek, Hynek Černý, Jakub Ferjenčík, Filip Horáček, Petr Komárek, Viktor Komárek, Marek Školud
14. Petr Komárek
15. Oldřich Vohnout
30. 4. 14 19:15 ZAK Hlavonožci na niti FC Spirit bar FC B 5. 3:10 (1:5)
Naprosto zasloužená výhra hostů, kteří soupeře jasně převyšovali po všech stránkách až několik příležitostí překombinovali. Brankář domácích předvedl nevídané sólo a po kombinaci se spoluhráči nakonec zakončil svůj výlet přes celé hřiště na 1:5. Ondřej Jedlička, Tomáš Pikula
Hlavonožci na niti FC Spirit bar FC B
Oldřich Vohnout – Tomáš Bohuslávek, Hynek Černý, Jakub Ferjenčík, Filip Horáček, Petr Komárek, Viktor Komárek, Marek Školud vs Tomáš Zahradníček – Václav Bělunek, Václav Mojžíš, Artur Pana, Petr Pěch, Rostislav Šefraný, David Soucha, Miroslav Zahradníček