Út 15.4.14 17:00 BECH VZ Planners Prague FC A   (HL8H)
Út 15.4.14 18:15 BECH VV Vokra VV Kulišáci CF VET   (VL2A)
Pá 16.5.14 18:00 P1 Sedm zbabělých B Ústavan 01 KK   (HL3C)
Pá 16.5.14 19:15 P1 Guatemalské ještěrky Výtržník HFC   (HL4D)
Čt 12.6.14 18:15 HANSP Lazareth Los Muchachos   (HL7G)
Čt 12.6.14 19:30 HANSP Indiana Team Modrý Svině A   (HL6F)

23. 6. 14 19:00 P2 Cvrčci FC Saens 1.FC C 11. 5:1 (1:0)
Domácí ve druhé půli svoji převahu korunovali góly a zcela zaslouženě zvítězili. Klail, Dreksler
Cvrčci FC Saens 1.FC C
Jan Vokřínek – Marek Fojtů, Jan Goll, Tomáš Jiroudek, Štěpán Minařík, Petr Štípl vs Pavel Smetana – Daniel Novotný, Lukáš Oslzla, Ondřej Šinágl, Filip Smetana, Miloslav Smetana, Miroslav Trojan
7., 46., 48. Marek Fojtů
47. Štěpán Minařík
57. Jan Goll
34. Filip Smetana
9. 6. 14 18:00 ZAK Pekárny United FC Cvrčci FC 10. 2:6 (1:2)
Stejný počet hráčů na střídání, stejné držení míče,stejný poměr střel,jen pohyb a produktivita byly u hostů o dost větší. Klail, Pavel
Pekárny United FC Cvrčci FC
Jan Formánek – Tomáš Konya, Oleh Lazaryev, Michal Nešetřil, David Šturma, Jan Yousif vs Tomáš Růžička – Marek Fojtů, Jan Goll, Tomáš Jiroudek, Štěpán Minařík, Jan Vokřínek
30. David Šturma
57. Tomáš Konya
42 Jan Yousif 21. Štěpán Minařík
29., 50., 60. Jan Goll
46., 49. Marek Fojtů
2. 6. 14 19:15 STER1 Cvrčci FC Nikdo nikde 9. 2:1 (1:1)
Vyrovnané utkání, které bylo v prvním poločase až příliš nervózní. Rozhodla větší produktivita domácích. Tomáš Říha, Petr Panocha
Cvrčci FC Nikdo nikde
Tomáš Růžička – Jiří Fait, Marek Fojtů, Jan Goll, Tomáš Jiroudek, Štěpán Minařík, Jiří Vecko, Jan Vokřínek vs Miroslav Šlehofer – Petr Kafka, Václav Královec, Vojtěch Lukáš, Michal Nosek, Martin Novák, Lukáš Richtrmoc, Lukáš Smetana
26. Štěpán Minařík
33. Marek Fojtů
12 Jiří Vecko 22. Lukáš Smetana
26. 5. 14 19:30 KBELY Kbelské vosy A Cvrčci FC 8. 2:0 (1:0)
Především ve druhé půli měli Cvrčci uzemní převahu , kterou se jim nepodařilo využít a v závěru ještě inkasovali. Roman Janda, Petr Hochmann
Kbelské vosy A Cvrčci FC
David Cabák – Tomáš Blažek, Pavel Čermák, Tomáš Haniak, Kryštof Mejsnar, Patrik Romančák, Jaroslav Souček vs Tomáš Růžička – Jiří Fait, Marek Fojtů, Jan Goll, Tomáš Jiroudek, Štěpán Minařík, Petr Štípl
15., 56. Tomáš Haniak
21. 5. 14 20:15 P3 Cvrčci FC Santovi Sobi 7. 3:1 (0:0)
Po bezbrankové první půli se nejdříve do vedení dostali domácí, ale za deset minut hosté vyrovnali. O svém vítězství rozhodli Cvrčci v posledních deseti minutách.
Cvrčci FC Santovi Sobi
Tomáš Růžička – Jiří Fait, Marek Fojtů, Jan Goll, Tomáš Jiroudek, Štěpán Minařík, Petr Štípl, Jiří Vecko vs David Švertšal – Lukáš Cimr, Lukáš Garreis, Adam Houda, Prokop Houda, Martin Sekáč, Tomáš Švec
35. Marek Fojtů
51., 60. Jan Goll
45. Adam Houda
5. 5. 14 19:15 ZAK R.I.P. A Cvrčci FC 6. 1:2 (0:2)
Domácí byli více fotbalový, i díky širší lavičce. Hosté uplatnili důraznější koncovku. Slušné utkání z obou stran.
R.I.P. A Cvrčci FC
Jan Jelínek – Ondřej Bílek, Tomáš Bím, Petr Charvát, David Gabriel, Martin Hoidar, Martin Horyna, Viktor Lada, Petr Nosálek, Michal Špíšek vs Tomáš Růžička – Marek Fojtů, Jan Goll, Tomáš Jiroudek, Štěpán Minařík, Jiří Vecko
33. Martin Horyna 35 Martin Hoidar 6., 8. Marek Fojtů
30. 4. 14 20:30 ZAK Cvrčci FC Demoliční četa 5. 5:1 (1:1)
Vyrovnaný zápas rozhodly individuální schopnosti dvojice Fojtů-Minařík v dresu Cvrčků. Dva slepené góly ve 40.minutě přinesly dva body. Cvrčci i bez střídání odehráli zápas ve vysokém tempu. Ondřej Jedlička, Tomáš Pikula
Cvrčci FC Demoliční četa
Tomáš Růžička – Marek Fojtů, Jan Goll, Tomáš Jiroudek, Štěpán Minařík, Jan Vokřínek vs Petr Beer – Petr Blažek, Pavel Kerbl, Jan Kryštof, Zdeněk Najer, Oldřich Pastyřík, Michal Sofron, Tomáš Vencl
17., 41., 55. Štěpán Minařík
40., 52. Marek Fojtů
29. Petr Blažek
14. 4. 14 20:30 STER2 Bronx KKK A Cvrčci FC 4. 3:3 (2:0)
Vyrovnané utkání které nakonec hosté spravedlivě vyrovnali. Adámek, Kocman
Bronx KKK A Cvrčci FC
Lukáš Václavík – Petr Dixa, Daniel Hlubuček, Tomáš Klofát, Miloslav Mahdík, Petr Malý, Jakub Moulík, Michal Radotínský, Martin Žižkovský vs Tomáš Růžička – Marek Fojtů, Jan Goll, Tomáš Jiroudek, Štěpán Minařík, Petr Štípl, Jiří Vecko
10. Martin Žižkovský
29. Miloslav Mahdík
32. Petr Dixa
25 Petr Malý 35., 39., 55. Jan Goll 42. Jiří Vecko
9. 4. 14 19:15 STER3 Mystique Dynamo CF Cvrčci FC 3. 0:1 (0:1)
Hosté se ujali vedení hned v úvodu zápasu, což se ukázalo být rozhodující. Zkušeně se zatáhli do obrany, nechali hrát domácí a sami hrozili z rychlých brejků. Protože však ani jeden nedotáhli ke gólovému zhodnocení, bylo utkání napínavé a dramatické až do závěrečného hvizdu. Šťástka
Mystique Dynamo CF Cvrčci FC
Tomáš Moravec – Martin Burda, Jakub Burian, Marek Daněček, Jan Lenz, Jakub Mandelíček, Aleš Moravec, Ladislav Nový, Zdeněk Půta vs Tomáš Růžička – Jiří Fait, Jan Goll, Tomáš Jiroudek, Štěpán Minařík, Petr Štípl, Jiří Vecko
4. Jiří Vecko 51. Jan Goll
2. 4. 14 19:15 zzDOLME Cvrčci FC STS Chvojkovice - Brod 2. 1:2 (1:2)
Utkání hrané s vysokým nasazením, šťastná výhra hostů. Šťástka
Cvrčci FC STS Chvojkovice - Brod
Tomáš Růžička – Marek Fojtů, Jan Goll, Tomáš Jiroudek, Štěpán Minařík, Petr Štípl, Jiří Vecko, Jan Vokřínek vs Robert Kapek – Tomáš Barták, Martin Dlouhý, Michal Kolářík, Michal Opravil, Lukáš Trš, Jan Váňa
22. Jiří Vecko 19. Michal Opravil
26. OG
24. 3. 14 17:00 HANSP Erectico TBC Cvrčci FC 1. 1:3 (0:1)
V ostře hraném utkání Cvrčci záhy vedou 0:1 a v 8´minutě nabízí svému soupeři PK, když jejich hráč vyskočí a zahraje rukou, když míč míří někam k rohovému praporku. Erectico penaltu nepromění a neproměňuje i spoustu šancí během zápasu, Cvrčci zvyšují na 0:3 a čestný úspěch soupeře si vstřelí v úplném závěru sami. Hošek, Mlynařík