Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Po 23.6.14 | 19:30 | HOSTI | Legends are back Pivojs s.r.o.1.FC | 11. | 1:3 |
Po 9.6.14 | 20:45 | MIKU4 | Pivojs s.r.o.1.FC Chroustova lokomotiva | 10. | 3:0 |
Po 2.6.14 | 19:15 | ZAK | Blaženka spiders Pivojs s.r.o.1.FC | 6. | 2:1 |
Po 26.5.14 | 20:45 | MIKU3 | Hoblina Jižák FC Pivojs s.r.o.1.FC | 9. | 1:1 |
Út 20.5.14 | 18:00 | zzDOLME | Pivojs s.r.o.1.FC Dynamo R.U.M. A | 8. | 2:4 |
Po 12.5.14 | 19:15 | STER2 | Pivojs s.r.o.1.FC Yellow Dildos A | 7. | 1:5 |
Po 28.4.14 | 20:30 | ZAK | Pivojs s.r.o.1.FC Barclays | 5. | 0:7 |
Po 14.4.14 | 20:15 | P2 | Arabská Pivojs s.r.o.1.FC | 4. | 2:2 |
Po 7.4.14 | 18:45 | TEMPO | Pivojs s.r.o.1.FC Speciál Bráník B | 3. | 3:7 |
Po 31.3.14 | 18:00 | STER3 | Pirelli Pivojs s.r.o.1.FC | 2. | 3:1 |
Po 24.3.14 | 18:30 | HRAB3 | Pivojs s.r.o.1.FC Bratři v triku | 1. | 1:7 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hoblina Jižák FC | 11 | 8 | 1 | 2 | 57:28 | 17 |
2. | Speciál Bráník B | 11 | 8 | 1 | 2 | 53:26 | 17 |
3. | Yellow Dildos A | 11 | 8 | 1 | 2 | 43:24 | 17 |
4. | Bratři v triku | 11 | 8 | 0 | 3 | 50:29 | 16 |
5. | Barclays | 11 | 6 | 1 | 4 | 36:26 | 13 |
6. | Blaženka spiders | 11 | 5 | 0 | 6 | 31:35 | 10 |
7. | Dynamo R.U.M. A | 11 | 4 | 1 | 6 | 23:39 | 9 |
8. | Pirelli | 11 | 4 | 2 | 5 | 29:32 | 8 |
9. | Arabská | 11 | 3 | 1 | 7 | 25:39 | 7 |
10. | Chroustova lokomotiva | 11 | 2 | 1 | 8 | 22:43 | 5 |
11. | Pivojs s.r.o.1.FC | 11 | 2 | 2 | 7 | 18:39 | 5 |
12. | Legends are back | 11 | 2 | 1 | 8 | 11:38 | 5 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Út 8.4.14 | 18:00 | zzDOLME | Kelímci 3.FC Unreal Students FC (HL6C) |
Út 8.4.14 | 19:15 | zzDOLME | Čechie 12° SUP Tycho de Brahe SUP (SVL3A) |
Út 13.5.14 | 19:30 | zzNOVOB | 64! FC Kobylisy B Nova LFC B (HL8D) |
Út 13.5.14 | 20:45 | zzNOVOB | Prase FC 4 TD Ala Bundy B (HL7D) |
Čt 19.6.14 | 19:00 | P3 | Ústavan 01 KK SquashArena (HL3C) |
Čt 19.6.14 | 20:15 | P3 | Taurin 1.FC Ďáblice FK (HL5E) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Choloděnko David | 10 | 3 |
Gubrický Emanuel | 1 | 0 |
Kapička Michal | 9 | 3 |
Kempfer Heřman | 4 | 2 |
Kempfer Hynek | 10 | 3 |
Konečný Petr | 5 | 1 |
Králík Jiří | 9 | 2 |
Nový Vladislav | 10 | 1 |
Pivoňka Jan | 9 | 0 |
Štec Pavel | 1 | 0 |
Tůma Benjamin | 11 | 1 |
Tůma Samuel | 7 | 2 |