Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Út 24.6.14 | 20:45 | MIKU4 | Tycho de Brahe SUP 1.FC RUM SUP | 11. | 3:2 |
Út 10.6.14 | 19:00 | ZABEH | Bítovská SUP Tycho de Brahe SUP | 10. | 3:3 |
Út 3.6.14 | 19:30 | MIKU3 | Tycho de Brahe SUP VV Vokra SV | 9. | 5:2 |
Út 13.5.14 | 19:00 | METE2 | Radouč FC B Tycho de Brahe SUP | 7. | 0:0 |
Pá 9.5.14 | 17:45 | ZABEH | Tycho de Brahe SUP PFC Kodymka SUP B | 6. | 4:0 |
Út 22.4.14 | 20:15 | ZABEH | Stará škola Tycho de Brahe SUP | 5. | 4:4 |
Út 15.4.14 | 19:30 | DEKAN | Tycho de Brahe SUP Felix club super | 4. | 2:1 |
Út 8.4.14 | 19:15 | zzDOLME | Čechie 12° SUP Tycho de Brahe SUP | 3. | 2:5 |
Út 1.4.14 | 18:15 | HOSTI | Tycho de Brahe SUP Benda 1964 OFC SUP | 2. | 7:0 |
Út 25.3.14 | 19:45 | HRAB1 | Apostrophe´FZ Tycho de Brahe SUP | 1. | 0:0 |
Tycho de Brahe SUP | 8. | 0:0 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tycho de Brahe SUP | 10 | 6 | 4 | 0 | 33:14 | 16 |
2. | PFC Kodymka SUP B | 10 | 7 | 2 | 1 | 28:14 | 16 |
3. | Apostrophe´FZ | 10 | 7 | 1 | 2 | 27:15 | 15 |
4. | 1.FC RUM SUP | 10 | 6 | 0 | 4 | 38:29 | 12 |
5. | Čechie 12° SUP | 10 | 5 | 1 | 4 | 34:28 | 11 |
6. | VV Vokra SV | 10 | 5 | 0 | 5 | 45:34 | 10 |
7. | Radouč FC B | 10 | 3 | 3 | 4 | 14:22 | 9 |
8. | Bítovská SUP | 10 | 3 | 2 | 5 | 22:27 | 8 |
9. | Stará škola | 10 | 2 | 3 | 5 | 22:32 | 7 |
10. | Felix club super | 10 | 2 | 1 | 7 | 13:28 | 5 |
11. | Benda 1964 OFC SUP | 10 | 0 | 1 | 9 | 5:38 | 1 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
St 30.4.14 | 18:00 | STER3 | Gepard AFC Homogen 1.FC B (HL4D) |
St 30.4.14 | 19:15 | STER3 | Sklenářka S.G. Turman VET (VL3B) |
St 30.4.14 | 20:30 | STER3 | Credit Praha FC 1.FC Holešovice (HL6D) |
Út 27.5.14 | 19:00 | STOD | Greenhorns FC Paráda (HL6B) |
Út 27.5.14 | 20:15 | STOD | Koliba F.C.V. Žvahov (SVL2A) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Filipová Hana | 10 | 3 |
Karafiát Bohumil | 6 | 2 |
Kassl Viktor | 9 | 2 |
Kolankiewicz Vladimír | 3 | 1 |
Kopečný Pavel | 8 | 5 |
Košťál Michal | 5 | 1 |
Lust Zdeněk | 6 | 1 |
Patka Jiří | 7 | 6 |
Pilecký Jaroslav | 10 | 0 |
Sládek Rostislav | 4 | 3 |
Tichý Antonín | 4 | 0 |
Vodička Karel | 10 | 4 |
Volák Miroslav | 9 | 4 |
Živný Pavel | 8 | 0 |