10. Chroustova lokomotiva 11 2 1 8 22:43 5

St 23.4.14 18:00 STER1 Paintballgame.cz Suchá dáseň AC   (HL7D)
St 23.4.14 19:15 STER1 Badíci Los Bimbananos   (HL6G)
St 23.4.14 20:30 STER1 Krocani FC Athletico KMF   (HL8G)
Čt 15.5.14 18:00 ZAK Sokol Vysočany SUP Tyran Saens FC SUP   (SVL3C)
Čt 15.5.14 19:15 ZAK Tučňáci SUP B Veget FC SUP   (SVL2A)
Čt 15.5.14 20:30 ZAK J.R.Club B ALT 1.AK   (HL6E)

23. 6. 14 19:30 MIKU2 Chroustova lokomotiva Dynamo R.U.M. A 11. 2:4 (0:2)
Slušně hrané utkání odpovídající úrovně. Hosté byli lepší a zaslouženě vyhráli. Aleš Mička, Václav Blažek
Chroustova lokomotiva Dynamo R.U.M. A
Marek Kouřímský – Martin Beneš, Adam Čechovič, Petr Diviš, Jiří Hubička, Václav Řehoř, Vojtěch Řehoř, Martin Řežábek, František Veselý vs Milan Matoušek – Adam Hanibal, Aleš Hanibal, Petr Hoch, Vladimír Kopecký, Pavel Lang, Michael Povolný, Martin Říha, Michal Šelmeci, Roman Zdvořák
32., 41. Václav Řehoř 3. Michael Povolný
13., 58. Pavel Lang
47. Adam Hanibal
9. 6. 14 20:45 MIKU4 Pivojs s.r.o.1.FC Chroustova lokomotiva 10. 3:0 (1:0)
Pohledné utkání hrané v poklidném tempu, ve kterém byli domácí lepším týmem a po zásluze zvítězili. Šťástka, Bouzid
Pivojs s.r.o.1.FC Chroustova lokomotiva
Benjamin Tůma – Michal Kapička, Hynek Kempfer, Petr Konečný, Jiří Králík, Vladislav Nový, Jan Pivoňka, Pavel Štec, Samuel Tůma vs Marek Kouřímský – Martin Beneš, Jiří Hubička, Martin Kašpárek, Václav Řehoř, Vojtěch Řehoř, Martin Řežábek, František Veselý, Radek Vojtěch
15. Hynek Kempfer
38. Vladislav Nový
50. Michal Kapička
50 Jiří Králík
26. 5. 14 19:15 ZAK Chroustova lokomotiva Blaženka spiders 9. 1:3 (0:0)
První půle byla velmi vyrovnaná, v té druhé se blýskli hlavně brankáři obou celků. Do 2.půle se šlo s bezbrankovou remízou. Druhá půle začala lépe pro domácí, kteří se prosadili už po uvodních 5ti minutách druhého poločasu. Poté však našli střeleckou formu hosté a třemi brankami otočili zápas a zvítězili. Symon, Vařečka
Chroustova lokomotiva Blaženka spiders
Marek Kouřímský – Martin Beneš, Jiří Hubička, Martin Kašpárek, Vojtěch Řehoř, František Veselý, Radek Vojtěch vs Radim Sedláček – Zbyněk Faukner, Said Salim Hafidh, Marek Jurčík, Jan Kalina, Ondřej Machů, Karel Masařík, Lukáš Vavrla
35. Jiří Hubička 49., 57. Karel Masařík
60. Zbyněk Faukner
19. 5. 14 20:30 ZAK Barclays Chroustova lokomotiva 8. 5:1 (1:1)
Po remízovém 1.pol. šli domácí do vedení, které ještě navýšili až na 5:1. Husák, Brhel
Barclays Chroustova lokomotiva
Jan Pradáč – Alisher Abdurahmanov, Andrei Amariei, Martin Augusta, Miloš Broulík, Petr Dušek, Luboš Housa, Richard Šána vs Marek Kouřímský – Martin Beneš, Jiří Hubička, Petr Pitín, Vojtěch Řehoř, Martin Řežábek, František Veselý, Radek Vojtěch
26., 48., 60., 60. Andrei Amariei
57. Martin Augusta
30. František Veselý
12. 5. 14 19:00 MOTO3 Chroustova lokomotiva Arabská 7. 7:1 (3:0)
Jednoznačná záležitost pro Chroustovu lokomotivu. Arabská jim v 5-ti nebyla soupeřem. Petr Zlámal, Pavel Marášek
Chroustova lokomotiva Arabská
Marek Kouřímský – Martin Beneš, Jiří Hubička, Vojtěch Řehoř, Martin Řežábek, František Veselý vs Zdeněk Sloboda – Martin Fried, Petr Hájek, Martin Jinek, Michal Jinek
2., 46. Martin Beneš
11., 14. Jiří Hubička
31. Vojtěch Řehoř
45. František Veselý
52. Martin Řežábek
50. Petr Hájek
5. 5. 14 18:45 TEMPO Speciál Bráník B Chroustova lokomotiva 6. 6:1 (3:0)
Zasloužené vítězství domácího celku, korunované 6 góly. Zdeněk Zmeškal, Jan Falc
Speciál Bráník B Chroustova lokomotiva
Pavel DvořákMichal Baroch, Martin Fetr, Josef Klouda, Daniel Morávek, Daniel Prokop, Jan Ropický, Zdeněk Slavíček vs Marek Kouřímský – Martin Beneš, Jiří Hubička, Martin Kašpárek, Petr Pitín, Vojtěch Řehoř, Martin Řežábek, Radek Vojtěch, Rudolf Zárybnický
9., 48., 55. Josef Klouda
13. Daniel Morávek
15. Jan Ropický
50. Martin Fetr
43. Martin Beneš
28. 4. 14 18:30 HRAB1 Chroustova lokomotiva Pirelli 5. 3:2 (2:0)
1. poločas byla lepší Lokomotiva. Druhý poločas Pirelli vyvinuli tlak, brzy srovnali utkání a byli lepším týmem. Lokomotiva hrozící z brejků nakonec jeden zužitkovala a radovala se z 1. vítězství v soutěži. Jaromír Srba, Tomáš Rollinger
Chroustova lokomotiva Pirelli
Marek Kouřímský – Martin Beneš, Jiří Hubička, Martin Kašpárek, Petr Pitín, Václav Řehoř, Vojtěch Řehoř, Martin Řežábek vs Jan Kučera – David Culek, Jiří Drha, František Jirsa, Adam Kořený, Ondřej Petroš, Marek Šetina, Ondřej Šimsa
7., 55. Jiří Hubička
11. Vojtěch Řehoř
31. OG
40. Ondřej Petroš
14. 4. 14 18:15 MIKU4 Bratři v triku Chroustova lokomotiva 4. 10:1 (2:0)
Jednoznačná záležitost mužstva Bratři v triku, které využili golového apetitu hráče Ježka. Celé utkání velmi korektní a v duchu fair play. Jakub Lafek, Martin Lafek
Bratři v triku Chroustova lokomotiva
Miroslav Kastner – Michal Bocek, Ilya Borovikov, Lukáš Ježek, Martin Pác, Petr Šátek, Pavel Svátek, Daniel Veselý vs Marek Kouřímský – Martin Beneš, Jiří Hubička, Václav Řehoř, Vojtěch Řehoř, Martin Řežábek, Radek Vojtěch
25., 28., 40., 45., 49., 50., 53. Lukáš Ježek
40. Ilya Borovikov
47., 50. Petr Šátek
38. Václav Řehoř
7. 4. 14 18:15 HOSTI Chroustova lokomotiva Legends are back 3. 1:1 (0:1)
Vyrovnané utkání s minimem gólových šancí zakončeno spravedlivou dělbou bodů. Čapla J., Čapla Š.
Chroustova lokomotiva Legends are back
Marek Kouřímský – Martin Beneš, Jiří Hubička, Martin Kašpárek, Václav Řehoř, Vojtěch Řehoř, Martin Řežábek, Radek Vojtěch vs Juraj Jaborník – Martin Baláž, Vladimír Bešta, Daniel Doubek, Tomáš Drahovzal, Tomáš Hradecký, Jan Krůta, David Ročňák, Jiří Škalák, Karel Suchan
34. Vojtěch Řehoř 27. Jiří Škalák
31. 3. 14 18:15 MIKU4 Yellow Dildos A Chroustova lokomotiva 2. 3:2 (1:0)
Domácím se podařilo ke konci zápasu si výhru dosti zkomplikovat. Plucar, Vukovič
Yellow Dildos A Chroustova lokomotiva
Vilém Fasura – Jan Fried, Jan Hejl, Jan Jelínek, Dominik Kafka, David Krous, Daniel Mareš, Filip Mikulášek, Martin Sobotka vs Marek Kouřímský – Martin Beneš, Jiří Hubička, Martin Kašpárek, Petr Pitín, Václav Řehoř, Vojtěch Řehoř, Martin Řežábek, František Veselý, Radek Vojtěch
9. Jan Fried
42., 50. Martin Sobotka
44. Petr Pitín
58. Jiří Hubička
24. 3. 14 19:15 STER3 Hoblina Jižák FC Chroustova lokomotiva 1. 5:3 (2:0)
Hoblina ovládla hřiště a vyspělá technika byla znát. Nepochopitelně poslala jednoho z nejlepších hráčů do brány a změnila tempo na rekreaci. Lokomotiva se přiblížila na rozdíl branky, potom již Hoblina zaúřadovala a vyhrála. Janča