Po 31.3.14 18:30, 19:45 HRAB3 Hervis sport 1.FC
Út 1.4.14 18:30, 19:45 HRAB2 Opatoff A K
Út 1.4.14 19:30, 20:45 TEMPO Indiana Team
St 2.4.14 19:30, 20:45 DEKAN Koloušci AK
Pá 4.4.14 18:15, 19:30, 20:45 HOSTI Dromedarians Praha
Út 8.4.14 19:00, 20:15 MOTO2 Hervis sport 1.FC
Út 22.4.14 19:30, 20:45 BECH Indiana Team
St 23.4.14 18:00, 19:15, 20:30 STER3 Albuquerque tuplaks
Další pískání Kompletní rozpis pískání

Komentář

Vedoucí duo si s přehledem zajistilo postup, ačkoliv se s ohledem na klopýtání pronásledovatelů ani nemuselo snažit. Alténa totiž překvapivě nestačila na Kamarády, přesto nakonec udržela třetí příčku, jelikož Dromedarians se nechali přetlačit Modrými Sviněmi. Čtrnáct bodů by však na dodatečný postup ze třetí příčky stačit nemělo. Na bronzový stupínek mohl dosáhnout i Palouček, po vyrovnané první půli ale nakonec podlehl vítězi skupiny Albuquerque 5:2. Druzí Koloušci pak jistili postup těsnou výhrou nad sestupujícím Hervisem. V "derby zkratek" nedalo K.K.K. šanci XXX a Indiana k poslednímu zápasu nedorazila, takže se propadla na poslední místo. Králem střelců se s 19 brankami stal František Barták z Koloušků, gólmanskou soutěž neprůstřelnosti vyhrál jeho spoluhráč Vojtěch Dvořák.

26. 6. 14 19:30 MIKU4 Opatoff A K Indiana Team 11. 6:0 k.
Hosté se k utkání nedostavili.
Opatoff A K Indiana Team
Pavel Krystyník – Ondřej Musil, Jiří Paulíček, Pavel Šámal, Martin Semerád, Vít Semerád, Pavel Svoboda vs
26. 6. 14 19:30 MIKU1 K.K.K. XXX 11. 5:2 (2:0)
V klidu odehrané utkání, domácí byli lepší v koncovce. Procházka
K.K.K. XXX
Vladmír Grendel – Stanislav Červený, Milan Melišík, Dejan Milinkovič, Róbert Nemec, Michal Šmíd vs Marek Daneziev – Zbyněk Dusil, Jan Hartl, Milan Kejzlar, David Lisý, Petr Palkoska, Petr Pozníček, Martin Volf, Petr Zachara
40. Milan Kejzlar
26. 6. 14 19:30 MIKU2 Koloušci AK Hervis sport 1.FC 11. 3:2 (1:0)
Vyrovnané utkání, ve kterém měli mírně navrch domácí.
Koloušci AK Hervis sport 1.FC
Vojtěch Dvořák – František Barták, Libor Basík, Marek Buchta, Tomáš Fišer, Jan Jašek, Vladislav Kašpar, Radovan Klučka, Dominik Petko, Jiří Růžička, Štěpán Šiška, Václav Slunka vs António José Tomás – Michal Borkovec, Jan Němec, Luboš Rathouský, Martin Semrád, Jaroslav Šimek, Jan Smaha, Pavel Šmidt, Mario Tichavský
30., 46. František Barták
53. Radovan Klučka
39 Libor Basík 42. Luboš Rathouský
58. Jan Smaha
26. 6. 14 19:30 MIKU3 Modrý Svině A Dromedarians Praha 11. 4:3 (2:1)
První poločas měli mírně více ze hry hosté, brankář Sviní se ale blýskl několika velmi dobrými zákroky. Domácí se dostali do vedení po tečovaném trestném kopu těsně před přestávkou a v druhé půli svůj náskok zejména zásluhou výborně hrajícího Doubka navýšili. Dromedarians dokázali těsně před koncem snížit, ale víc už jim soupeř nedovolil. Filip Škeřík, Petr Vorlíček
Modrý Svině A Dromedarians Praha
Pavel Řeháček – Václav Doubek, Otakar Duben, Ivo Kurhajec, Lukáš Lojín, Adam Marcinik, Anton Olchovoj, Tomáš Rosenberger vs Jiří Červený – Jozef Chudý, Michal Koval, Martin Kožár, Ondřej Marek, Martin Murín, Petr Pištěk, Róbert Šišaj
23. Václav Doubek
29., 42. Ivo Kurhajec
53. Tomáš Rosenberger
12., 49. Martin Kožár
59. OG
26. 6. 14 19:30 HOSTI Kamarádi 1.FC Alténa ST 11. 6:3 (4:1)
Hosté doplatili na nemožnost střídání. O výsledku rozhodla pětiminutovka okolo 30. minuty, kdy domácí navýšili skóre. Vladimír Mádr, Lukáš Mádr
Kamarádi 1.FC Alténa ST
Michal Matuška – Jan Dřevíkovský, Jakub Hlava, Jan Král, Filip Laník, Filip Malý, Jakub Sedláček, Kamil Štěřík, Dino Velič vs Jaromír Kaplan – Martin Havlík, Tomáš Indra, Vladimír Mrázek, Martin Ouředníček, Josef Šupák