St 21.5.14 18:00 STER2 !nBev Tigers Partizan Jednota   (HL8I)
St 21.5.14 19:15 STER2 Borcibalona FC B Fešáci ve vatě   (HL6E)
St 21.5.14 20:30 STER2 Los Muchachos Atlético Cerveza   (HL7G)
Út 27.5.14 18:15 LITVI Radouč FC A Endoprotéza   (SVL2A)
Út 27.5.14 19:30 LITVI Real Sharks Parní válec   (HL7C)
Út 27.5.14 20:45 LITVI Gobi dezert Zde je místo ...   (HL8I)

26. 6. 14 19:30 HOSTI Kamarádi 1.FC Alténa ST 11. 6:3 (4:1)
Hosté doplatili na nemožnost střídání. O výsledku rozhodla pětiminutovka okolo 30. minuty, kdy domácí navýšili skóre. Vladimír Mádr, Lukáš Mádr
Kamarádi 1.FC Alténa ST
Michal Matuška – Jan Dřevíkovský, Jakub Hlava, Jan Král, Filip Laník, Filip Malý, Jakub Sedláček, Kamil Štěřík, Dino Velič vs Jaromír Kaplan – Martin Havlík, Tomáš Indra, Vladimír Mrázek, Martin Ouředníček, Josef Šupák
60. Tomáš Indra
12. 6. 14 19:00 ZABEH Hervis sport 1.FC Kamarádi 1.FC 10. 3:10 (1:5)
Jednoznačné utkání, domácí nechali svého gólmana na holičkách a podle toho to také dopadlo.
Hervis sport 1.FC Kamarádi 1.FC
Michal Mikula – Michal Borkovec, Miroslav Eliáš, Jan Němec, Luboš Rathouský, Martin Semrád, Jaroslav Šimek, Jan Smaha, Pavel Šmidt, Mario Tichavský, António José Tomás vs Michal Matuška – Jan Dřevíkovský, Jakub Hlava, Filip Laník, Filip Malý, Jakub Sedláček, Dino Velič
46. OG
29. 5. 14 19:00 ZABEH Kamarádi 1.FC Dromedarians Praha 9. 2:2 (1:2)
Dobré utkání, ve kterém obě mužstva udělala po dvou hrubých chybách. Takže remíza zasloužená. Kovařík
Kamarádi 1.FC Dromedarians Praha
Michal Matuška – Jan Dřevíkovský, Jakub Hlava, Filip Laník, Filip Malý, Jakub Sedláček, Dino Velič vs Jiří Červený – Jozef Chudý, Josef Jasenský, Michal Koval, Martin Kožár, Petr Pištěk, Petr Viliš, Vojtěch Zbranek
15. Dino Velič
40. Jakub Hlava
24., 26. Michal Koval
22. 5. 14 19:30 HANSP Indiana Team Kamarádi 1.FC 8. 4:3 (3:1)
První poločas jasné vedení domácích. Druhý poločas - kontrolování hry až na závěr, kdy se hosté pokusili o remízu. Nakonec vyhrál lepší tým. Jaroslaw Chustecki, Tomáš Klejna
Indiana Team Kamarádi 1.FC
Jaroslav Krčílek – Martin Duchek, Martin Litera, Ladislav Neumar, Milan Nový, Miroslav Pechar, Dominik Šebek, Pavel Šebek, Martin Volf vs Michal MatuškaJan Dřevíkovský, Jakub Hlava, Jan Král, Filip Malý, Jakub Sedláček, Dino Velič
12., 17., 25. Miroslav Pechar
37. Martin Volf
10., 53. Jan Dřevíkovský
46. Jakub Hlava
15. 5. 14 19:00 ZABEH Kamarádi 1.FC Albuquerque tuplaks 7. 3:12 (2:5)
Do poločasu vyrovnané utkání, po půli však Albuquerque Tuplaks svou lepší technickou hrou zvítězili rozdílem devíti gólů. Radek Petřina, Miroslav Klouda
Kamarádi 1.FC Albuquerque tuplaks
Michal MatuškaJan Dřevíkovský, Jakub Hlava, Vladimír Jančo, Filip Malý, Jakub Sedláček, Dino Velič vs Miroslav Paštěka – Jaroslav Fafílek, Jan Holý, Oldřich Hottmar, Gabriel Kaprál, Tomáš Kováč, Roman Machů, Zdeněk Stejskal, Jiří Wolf
58. Jan Holý
1. 5. 14 17:00 BECH Palouček AC Kamarádi 1.FC 6. 6:3 (3:2)
Zápas velmi ovlivnilo velmi brzké zranění gólmana hostů. Domácí toho plně využili a zaslouženě vyhráli. Otakar Moučka, Martin Gryc
Palouček AC Kamarádi 1.FC
Erik Štěpnička – Petr Bartoníček, Vojtěch Frula, Viacheslav Grigoryk, Jakub Kadeřábek, Jan Škoda, Ondřej Žáček, Lukáš Zvonič vs Michal Matuška – Jan Dřevíkovský, Jakub Hlava, Jan Král, Filip Malý, Dino Velič
4., 30., 36. Petr Bartoníček
25., 41. Jan Škoda
56. Erik Štěpnička
15. Jakub Hlava
29. Jan Král
36. Jan Dřevíkovský
24. 4. 14 19:00 ZABEH Kamarádi 1.FC Opatoff A K 5. 4:3 (1:2)
Pěkné svižné utkání s mnoha šancemi, domácí byli nakonec šťastnější. Ondřej Poláček
Kamarádi 1.FC Opatoff A K
Michal Matuška – Jan Dřevíkovský, Jakub Hlava, Jan Král, Filip Laník, Filip Malý, Jakub Sedláček, Dino Velič vs Pavel Krystyník – Aleš Kosina, Jaroslav Mráz, Ondřej Musil, Jiří Paulíček, Pavel Šámal, Vít Semerád, Pavel Straka, Pavel Svoboda
16., 34., 37. Jakub Hlava
53. Jan Dřevíkovský
3., 6. Pavel Straka
43. Ondřej Musil
17. 4. 14 19:30 LITVI Modrý Svině A Kamarádi 1.FC 4. 5:1 (2:1)
Domácí byli zřetelně lepším týmem, nicméně definitivně si mohli být jistí výhrou až pět minut před koncem. Procházka M.
Modrý Svině A Kamarádi 1.FC
Pavel Řeháček – Václav Doubek, Otakar Duben, Matěj Kuncíř, Ivo Kurhajec, Lukáš Lojín, Adam Marcinik, Tomáš Rosenberger vs Michal Matuška – Jan Dřevíkovský, Jakub Hlava, Vladimír Jančo, Jan Král, Filip Malý, Jakub Sedláček, Dino Velič
13., 45. Václav Doubek
26., 57. Lukáš Lojín
55. Matěj Kuncíř
16. Jakub Sedláček
10. 4. 14 19:00 ZABEH Kamarádi 1.FC Koloušci AK 3. 0:8 (0:2)
Co ze začátku vypadalo jako vyrovnaný zápas, se v závěrečné dvacetiminutovce změnilo v exhibici Koloušků. Jan Kosík, Petr Morávek
Kamarádi 1.FC Koloušci AK
Michal Matuška – Jan Dřevíkovský, Jakub Hlava, Cyril Junas, Jan Král, Filip Laník, Jakub Sedláček vs Vojtěch Dvořák – František Barták, Marek Buchta, Tomáš Fišer, Jan Jašek, Vladislav Kašpar, Jiří Růžička, Štěpán Šiška, Václav Slunka
20., 48., 56. František Barták
29., 57. Vladislav Kašpar
40., 59. Václav Slunka
55. Tomáš Fišer
3. 4. 14 19:00 ZABEH XXX Kamarádi 1.FC 2. 8:1 (4:0)
Jednoznačný zápas od úvodního hvizdu. Domácí vyškolii svého soupeře, který odjížděl s pořádnou náloží. Jan Blažek, Václav Jůza
XXX Kamarádi 1.FC
Jiří Hlavín – Marek Daneziev, Zbyněk Dusil, Jan Hartl, Milan Kejzlar, David Lisý, Petr Palkoska, Jaroslav Poplužník, Pavel Poplužník vs Michal Matuška – Jan Dřevíkovský, Vladimír Jančo, Jan Král, Filip Laník, Filip Malý, Jakub Sedláček, Kamil Štěřík, Dino Velič
3., 18., 32., 45. Petr Palkoska
8. Zbyněk Dusil
27. Pavel Poplužník
35., 55. Milan Kejzlar
35. Jan Král
27. 3. 14 19:00 ZABEH K.K.K. Kamarádi 1.FC 1. 1:2 (1:1)
Utkání nadprůměrné úrovně, hrané ve vysokém tempu. Šťástka
K.K.K. Kamarádi 1.FC
Adrián Šalacha – Stanislav Červený, Libor Jelen, Ľubomír Krígovský, Milan Melišík, Dejan Milinkovič, Michal Šmíd vs Michal Matuška – Jan Dřevíkovský, Jakub Hlava, Jan Král, Filip Laník, Filip Malý, Jakub Sedláček, Kamil Štěřík, Dino Velič