Út 20.5.14 18:00 zzSTRE Boží bojovníci Pistol Shrimps   (HL8E)
Út 20.5.14 19:15 zzSTRE Greenhorns FC Bandidoz   (HL6B)
Út 20.5.14 20:30 zzSTRE Orosený Paragraf Válcovny plechu MS FC   (HL6B)
St 21.5.14 18:15 HOSTI Homunculus Krocani FC   (HL8G)
St 21.5.14 19:30 HOSTI Bedna 98 FC Queens Park Club   (HL2A)
St 21.5.14 20:45 HOSTI Namo FC D.G.Team   (HL6B)

26. 6. 14 19:30 MIKU3 Modrý Svině A Dromedarians Praha 11. 4:3 (2:1)
První poločas měli mírně více ze hry hosté, brankář Sviní se ale blýskl několika velmi dobrými zákroky. Domácí se dostali do vedení po tečovaném trestném kopu těsně před přestávkou a v druhé půli svůj náskok zejména zásluhou výborně hrajícího Doubka navýšili. Dromedarians dokázali těsně před koncem snížit, ale víc už jim soupeř nedovolil. Filip Škeřík, Petr Vorlíček
Modrý Svině A Dromedarians Praha
Pavel Řeháček – Václav Doubek, Otakar Duben, Ivo Kurhajec, Lukáš Lojín, Adam Marcinik, Anton Olchovoj, Tomáš Rosenberger vs Jiří Červený – Jozef Chudý, Michal Koval, Martin Kožár, Ondřej Marek, Martin Murín, Petr Pištěk, Róbert Šišaj
23. Václav Doubek
29., 42. Ivo Kurhajec
53. Tomáš Rosenberger
12., 49. Martin Kožár
59. OG
12. 6. 14 19:30 HANSP Indiana Team Modrý Svině A 10. 2:4 (2:1)
Indiana hrála vabank, jelikož jí jde o sestup. V pohodě hrající Modré svině hrály uvolněně, a to rozhodlo.
Indiana Team Modrý Svině A
Jiří Volf – Martin Duchek, Ladislav Neumar, Dominik Šebek, Pavel Šebek, Zdeněk Táborský, Martin Volf vs Pavel Řeháček – Václav Doubek, Otakar Duben, Matěj Kuncíř, Ivo Kurhajec, Lukáš Lojín, Anton Olchovoj, Tomáš Rosenberger, Jiří Škrábek
2., 20. Martin Volf 13., 39. Lukáš Lojín
46. Václav Doubek
56. Ivo Kurhajec
29. 5. 14 19:30 LITVI Modrý Svině A Albuquerque tuplaks 9. 0:3 (0:0)
Rozhodla lepší produktivita hostujícího týmu. Klail
Modrý Svině A Albuquerque tuplaks
Pavel Řeháček – Václav Doubek, Otakar Duben, Matěj Kuncíř, Ivo Kurhajec, Lukáš Lojín, Adam Marcinik, Anton Olchovoj, Tomáš Rosenberger, Jiří Škrábek vs Václav Rára – Jaroslav Fafílek, Jan Holý, Oldřich Hottmar, Gabriel Kaprál, Roman Machů, Miroslav Paštěka, Jiří Smitka, Zdeněk Stejskal
54 Pavel Řeháček 35. OG
58. Jiří Smitka
60. Roman Machů
48. Miroslav Paštěka
22. 5. 14 17:00 BECH Palouček AC Modrý Svině A 8. 5:1 (2:0)
Nadprůměrné utkání, jemuž dominovali hráči týmu AC Palouček. Trnka
Palouček AC Modrý Svině A
Erik Štěpnička – Stanislav Druba, Vojtěch Frula, Viacheslav Grigoryk, Jakub Kadeřábek, Jan Kadeřábek, Zbyněk Krulich, Jan Škoda vs Pavel Řeháček – Václav Doubek, Otakar Duben, Matěj Kuncíř, Ivo Kurhajec, Lukáš Lojín, Adam Marcinik, Anton Olchovoj, Tomáš Rosenberger
10. Stanislav Druba
20. Jan Kadeřábek
38. Zbyněk Krulich
42. Vojtěch Frula
46. Jakub Kadeřábek
53. Matěj Kuncíř
15. 5. 14 19:30 LITVI Modrý Svině A Opatoff A K 7. 3:2 (2:1)
Velmi kvalitní utkání, ve kterém Svině přečkaly tlak Opatoffa v závěru a ubránily jednobrankové vítězství, i když by utkání slušela remíza. Smetana
Modrý Svině A Opatoff A K
Pavel Řeháček – Václav Doubek, Otakar Duben, Matěj Kuncíř, Ivo Kurhajec, Lukáš Lojín, Adam Marcinik, Anton Olchovoj, Tomáš Rosenberger vs Pavel Svoboda – Josip Bicanic, Jaroslav Mráz, Ondřej Musil, Jiří Paulíček, Pavel Šámal, Vít Semerád, Pavel Straka
7., 52. Václav Doubek
17. Lukáš Lojín
6., 37. Pavel Šámal
8. 5. 14 19:30 LITVI Hervis sport 1.FC Modrý Svině A 1. 1:2 (1:1)
Modrý svině byly lepším týmem, nevykolejil je ani úvodní gól, na který dokázali rychle odpovědět. Pak již  bylo otázkou času, kdy se nějaká šance ujme. Hervis se však nevzdával, a tak bylo rušno do samotného závěru. Procházka
Hervis sport 1.FC Modrý Svině A
Mario Tichavský – Michal Borkovec, Miroslav Eliáš, Michal Mikula, Jan Němec, Martin Semrád, Jaroslav Šimek, Jan Smaha, Pavel Šmidt vs Pavel Řeháček – Václav Doubek, Otakar Duben, Matěj Kuncíř, Lukáš Lojín, Adam Marcinik, Anton Olchovoj, Tomáš Rosenberger, Jiří Škrábek
7. Pavel Šmidt 43 Jan Smaha 9. Tomáš Rosenberger
42. Lukáš Lojín
1. 5. 14 19:30 LITVI XXX Modrý Svině A 6. 1:6 (0:1)
V hostujícím týmu hrály prim tři opory - gólman Řeháček, který k výborným zákrokům přidal i asistenci na zlomový druhý gól; útočník Doubek, kterému stačila pouhá čtvrthodina na hattrick a pak kapitán Rosenberger, který dodával spoluhráčům klid dobrou rozehrávkou a v závěru se prosadil i střelecky. XXX výraznější individuality postrádali a po zásluze vysoko prohráli. Hráno na poměrně těžkém kluzkém terénu. Procházka
XXX Modrý Svině A
Jiří Hlavín – Marek Daneziev, Jiří Halík, Jan Hartl, Petr Palkoska, Jaroslav Poplužník, Pavel Poplužník, Petr Pozníček vs Pavel Řeháček – Václav Doubek, Ivo Kurhajec, Lukáš Lojín, Adam Marcinik, Anton Olchovoj, Tomáš Rosenberger, Jiří Škrábek
48. Pavel Poplužník 20., 31., 33. Václav Doubek
44. Lukáš Lojín
46. Tomáš Rosenberger
50. Jiří Škrábek
24. 4. 14 19:30 LITVI Koloušci AK Modrý Svině A 5. 1:1 (0:1)
Domácí měli více ze hry, hosté zas víc šancí. Nakonec ale bojovný zápas skončil zaslouženou remízou. Husák
Koloušci AK Modrý Svině A
Vojtěch Dvořák – František Barták, Libor Basík, Marek Buchta, Tomáš Fišer, Jan Jašek, Vladislav Kašpar, Radovan Klučka, Dominik Petko, Jiří Růžička, Štěpán Šiška, Václav Slunka vs Pavel Řeháček – Václav Doubek, Otakar Duben, Matěj Kuncíř, Ivo Kurhajec, Lukáš Lojín, Adam Marcinik, Tomáš Rosenberger, Jiří Škrábek
50. Vladislav Kašpar 18. Matěj Kuncíř
17. 4. 14 19:30 LITVI Modrý Svině A Kamarádi 1.FC 4. 5:1 (2:1)
Domácí byli zřetelně lepším týmem, nicméně definitivně si mohli být jistí výhrou až pět minut před koncem. Procházka M.
Modrý Svině A Kamarádi 1.FC
Pavel Řeháček – Václav Doubek, Otakar Duben, Matěj Kuncíř, Ivo Kurhajec, Lukáš Lojín, Adam Marcinik, Tomáš Rosenberger vs Michal Matuška – Jan Dřevíkovský, Jakub Hlava, Vladimír Jančo, Jan Král, Filip Malý, Jakub Sedláček, Dino Velič
13., 45. Václav Doubek
26., 57. Lukáš Lojín
55. Matěj Kuncíř
16. Jakub Sedláček
10. 4. 14 19:30 LITVI K.K.K. Modrý Svině A 3. 4:4 (3:2)
Po úvodních devíti minutách vedli domácí jasným rozdílem tří branek a zdálo se být jasné, kam utkání směřuje. Modrý svině ale ještě v první půli srovnaly a ze zápasu udělaly drama. Utkání nakonec skončilo spravedlivou remízou. Čapla
K.K.K. Modrý Svině A
Adrián Šalacha – Vladmír Grendel, Libor Jelen, Jan Koška, Róbert Nemec, Michal Šmíd vs Pavel Řeháček – Václav Doubek, Otakar Duben, Matěj Kuncíř, Ivo Kurhajec, Lukáš Lojín, Adam Marcinik, Anton Olchovoj, Tomáš Rosenberger, Jiří Škrábek
2. Michal Šmíd
5. Vladmír Grendel
9., 51. Róbert Nemec
12., 26. Lukáš Lojín
44. Matěj Kuncíř
49. Anton Olchovoj
3. 4. 14 19:30 LITVI Modrý Svině A Alténa ST 2. 1:2 (1:1)
Domácí měli převahu, ale spíše platonickou. Přesto minimálně remízu by si zasloužili. V hostujícím dresu je třeba ocenit výkon gólmana. Procházka
Modrý Svině A Alténa ST
Pavel Řeháček – Václav Doubek, Matěj Kuncíř, Ivo Kurhajec, Lukáš Lojín, Adam Marcinik, Anton Olchovoj, Tomáš Rosenberger, Jiří Škrábek vs Jaromír Kaplan – Simon Kolaja, David Lorenc, Vladimír Mrázek, Martin Ouředníček, Josef Šupák, Tomáš Verner