10. Borussia Predators FK 11 3 2 6 32:36 8

So 17.5.14 12:30 TEMPO Česlo Rasta Velbloudi   (HL8M)
So 17.5.14 13:45 TEMPO Atomový veverky A Bránický tank   (HL5G)
So 7.6.14 10:00 HOSTI Samson Žižkov 1.FC Pornolištičky   (HL7H)
So 7.6.14 11:15 HOSTI Atletico de Toranja Prtzalona C.F.   (HL8K)

22. 6. 14 12:30 ZAK Sokol V.-Notorax B Krabice 11. 6:1 (2:0)
Utkání jednoznačného průběhu skončilo jasným vítězstvím domácích. Trnka, Dreksler
Sokol V.-Notorax B Krabice
Jaroslav Sysel – Bohuslav Baborák, Václav Horejsek, Petr Jambor ml., Petr Kuna, Jan Šebek, Tomáš Tesař vs Radek Bachar – Serhiy Demkiv, Marek Fišer, Pavel Lenfeld, Michal Šeda, Petr Zikmunda, Pavel Zvěřina
12., 29., 46. Tomáš Tesař
32. Petr Kuna
51. Petr Jambor ml.
55. Václav Horejsek
59. Serhiy Demkiv
8. 6. 14 13:45 ZAK Laxní přístup Sokol V.-Notorax B 10. 3:4 (1:2)
Hosté byli lepším týmem, ale chvilkový kolaps mezi 46. a 48. minutou je málem připravil o body. Nakonec však ještě stačili hosté utkání zvrátit ve svůj prospěch. Procházka M., Procházka T.
Laxní přístup Sokol V.-Notorax B
Ondřej Zeman – Lukáš Bárta, Pavel Hromádka, Michal Krlín, Jaroslav Paima, Vojtěch Procházka, Jan Široký, Tomáš Zahradníček vs Jaroslav Sysel – Václav Horejsek, Petr Jambor ml., Petr Kuna, Pavel Kunst, Karel Podráský, Jan Šebek, Vladimír Svoboda, Tomáš Tesař, David Totzauer
16., 46., 48. Jan Široký 4. Pavel Kunst
18., 50. Tomáš Tesař
56. Jan Šebek
1. 6. 14 13:45 ZAK Sokol V.-Notorax B Lobotomici 9. 2:0 (0:0)
Domácí byli lepším týmem a zaslouženě vyhráli, i když se dokázali prosadit až ve druhé půli.
Sokol V.-Notorax B Lobotomici
Jaroslav Sysel – Václav Horejsek, Petr Jambor ml., Petr Kuna, Pavel Kunst, Karel Podráský, Jan Šebek, Tomáš Tesař, David Totzauer vs Daniel Vlach – Radek Barták, Ondřej Boháč, Pavel Loderer, Michal Petrželka, Lukáš Voborník
40. Petr Kuna
51. Pavel Kunst
25. 5. 14 13:45 ZAK Fernet team Říčany Sokol V.-Notorax B 8. 1:2 (0:2)
Průměrné utkání v němž vyhrál šťastnější tým hostů, hlavně díky svému brankáři, který vytáhl několik výborných zákroků. Milan Pulec, Ladislav Obermajer
Fernet team Říčany Sokol V.-Notorax B
Ondřej Švagr – Petr Fiala, Michal Havránek, Martin Kučera, Tomáš Kučera, Jakub Macháček, Jiří Macháček, Martin Rákosník, Miroslav Strachota vs Jaroslav Sysel – Václav Horejsek, Petr Jambor ml., Petr Kuna, Pavel Kunst, Karel Podráský, Jan Šebek, Tomáš Tesař, David Totzauer
32. Miroslav Strachota 26. Jan Šebek
29. Václav Horejsek
18. 5. 14 13:45 ZAK Sokol V.-Notorax B England Praha 7. 0:0 (0:0)
Co napsat, typické utkání osmé ligy. Hodně snahy, bojovnosti na úkor techniky, takže zasloužená remíza. Libor Janásek, Michal Franc
Sokol V.-Notorax B England Praha
Jaroslav Sysel – Václav Horejsek, Petr Jambor ml., Petr Kuna, Pavel Kunst, Karel Podráský, Jan Šebek, Tomáš Tesař, David Totzauer vs Radek Pubanc – Zdeněk Hopjan, Radek Jahoda, Václav Krček, Jan Langer, Roman Pém, Josef Skořepa, Jiří Smetana
11. 5. 14 13:45 ZAK Borussia Predators FK Sokol V.-Notorax B 6. 1:2 (0:2)
Vyrovnané utkání kde více štěstí měli hosté Janča
Borussia Predators FK Sokol V.-Notorax B
Jan Kutálek – Michal Heřmánek, Tomáš Řápek, Rudolf Slaboch, Jan Špinka, Jáchym Štorek, David Venc, Lukáš Zeman vs Jaroslav Sysel – Václav Horejsek, Petr Jambor ml., Petr Kuna, Pavel Kunst, Karel Podráský, Jan Šebek, Tomáš Tesař, David Totzauer
38. Jáchym Štorek 11. Václav Horejsek
22. David Totzauer
4. 5. 14 13:45 ZAK Sokol V.-Notorax B Sexnejensex 5. 4:3 (2:1)
Domácí vedli po první půli o jednu branku. Ve druhé půli se hrál naprosto vyrovnaný zápas a zdálo se, že utkání skončí zaslouženou remízou, ale v poslední minutě utkání dokázali domácí šťastně rozhodnout ve svůj prospěch.
Sokol V.-Notorax B Sexnejensex
Jaroslav Sysel – Václav Horejsek, Petr Jambor ml., Petr Kuna, Pavel Kunst, Karel Podráský, Jan Šebek, Tomáš Tesař, David Totzauer vs Jiří Trenkler – Petr Čihák, Emil Horný, David Hösl, David Krejča, Petr Mankovický, Jakub Mrázko, Radek Mrázko, Jaroslav Smrž
16., 27. Václav Horejsek
51. Tomáš Tesař
60. Petr Jambor ml.
29. David Krejča
53. Petr Čihák
56. Jaroslav Smrž
27. 4. 14 13:45 ZAK Sestra Sojka Sokol V.-Notorax B 4. 4:6 (2:4)
Velice ofenzivní utkání, ve kterém si vítězství vystřílel lepší tým. Klail
Sestra Sojka Sokol V.-Notorax B
Jan Bělonožník – Ondřej Holubík, Ivan Lhotský, Martin Pokorný, Adam Vála, Ondřej Vála, Michal Vlasák, Jiří Výborný, Michal Žák vs Jaroslav Sysel – Václav Horejsek, Petr Jambor ml., Petr Kuna, Pavel Kunst, Karel Podráský, Jan Šebek, Tomáš Tesař, David Totzauer
36. David Totzauer
13. 4. 14 13:45 ZAK Sokol V.-Notorax B ONBLACK 3. 0:2 (0:1)
Hosté vyhráli zaslouženě, během zápasu měli několik šancí, ale pojistku přidali až v závěru. Hošek
Sokol V.-Notorax B ONBLACK
Jaroslav Sysel – Václav Horejsek, Petr Jambor ml., Petr Kuna, Pavel Kunst, Karel Podráský, Vladimír Svoboda, Tomáš Tesař, David Totzauer vs Jiří Fiala – Tomáš Fiala, David Kobliha, David Kubík, Lukáš Macháček, Filip Šindelář, Miroslav Žáček, Filip Žák
13. Filip Žák
57. Filip Šindelář
6. 4. 14 13:45 ZAK Old Mosquitos Sokol V.-Notorax B 2. 4:1 (2:1)
Z vyrovnaného zápasu po první půli vyšli lépe domácí, jež dali v 1.půli o branku víc. Ani v druhé části se hosté neprosadili a vítězové ještě v závěru 2x vstřelili branku a potvrdili vítězství. Jambor, Veverka
Old Mosquitos Sokol V.-Notorax B
Jiří Sedmík – Richard Franěk, Pavlin Georgiev, Martin Matoušek, Radek Opichal, Daniel Prosenc, Jiří Vávra, Jan Zeman, Lukáš Zemek vs Jaroslav Sysel – Petr Jambor ml., Petr Kuna, Pavel Kunst, Karel Podráský, Vladimír Svoboda, Tomáš Tesař, David Totzauer
2. Jan Zeman
10., 58. Pavlin Georgiev
56. Lukáš Zemek
22. Vladimír Svoboda
30. 3. 14 13:45 ZAK Sokol V.-Notorax B Lokomotiva DP 1. 1:3 (1:0)
Zpočátku vyrovnaný zápas plný nepřesností. Hosté postopem času přebrali aktivitu, lépe bránili a v závěru zaslouženě urvali oba body. Dan Souček, Václav Voslář
Sokol V.-Notorax B Lokomotiva DP
Jaroslav Sysel – Petr Jambor ml., Petr Kuna, Pavel Kunst, Karel Podráský, Jan Šebek, Vladimír Svoboda, Tomáš Tesař, David Totzauer vs Pavel Dvořák – Rostislav Antal, David Čermák, Pavel Filip, Ondřej Hlad, Andrey Knyazkov, Vojtěch Kolínský, Lukáš Kotrba, Martin Koubek, Arnaud Quily