10. Sedmikráskov Čimice 11 4 0 7 26:39 8

So 3.5.14 08:45 BECH Sen Černý Most II PG Purple Team AFK   (HL6H)
So 3.5.14 10:00 BECH Hoptajch team New Jersey Devils B   (HL6H)
Ne 15.6.14 13:45 P1 Dýně AC A Viktoria Bítovská B   (HL8P)
Ne 15.6.14 15:00 P1 Sanitka AS Marná snaha   (HL8Q)

22. 6. 14 15:00 DEKAN Power WCC Blesk VK A 11. 1:9 (0:4)
Hráči Blesku mistrně zvládali standartní situace, všechny góly v prvním poločase padly právě po jejich provedení. A to byl základ ke konečnému úspěchu. Procházka
Power WCC Blesk VK A
Petr Jelínek – Lukáš Klimsa, Jan Málek, Čestmír Pail, Vojtěch Rydvan, Jiří Sejkora, Jan Vacek, Jan Vágner vs Martin Gallie – Jan Ludmila, Jindřich Ludmila, Jiří Pechar, Tuan Hoang Pham, Michal Stejskal, Jakub Stloukal, Matyáš Trankovský
50. Jan Málek 15 Jan Vacek 3., 37. Jan Ludmila
21., 51. Jakub Stloukal
26., 34., 58. Matyáš Trankovský
29., 38. OG
8. 6. 14 15:00 TEMPO Blesk VK A M16 AC FC 10. 2:1 (1:1)
Blesk VK A M16 AC FC
Jan Ludmila – Martin Gallie, Jindřich Ludmila, Jiří Pechar, Tuan Hoang Pham, Michal Stejskal, Jakub Stloukal, Matyáš Trankovský vs Pavel Vávra – Václav Košař, Jiří Libecajt, Lukáš Porazil, Tomáš Porazil, Radek Prokop, Jiří Růžička, Zbyněk Varga, Jakub Vokatý, Michal Zelba
30. Jan Ludmila
35. Jakub Stloukal
11. Jiří Libecajt
1. 6. 14 18:45 HANSP Mestek 97 FC Blesk VK A 9. 1:2 (0:1)
Zasloužená výhra Blesku, hlavně za první poločas a také zásluhou brankáře, který byl nejlepším hráčem zápasu. Miloš Niesner, Petr Vydra
Mestek 97 FC Blesk VK A
Jiří Polena – Ondřej Beran, Lubomír Brychta, Jan Chlumský, Jiří Čížek, Jakub Hradil, Vojtěch Kišš, Miroslav Malý, Václav Milec, Oldřich Šára, Lubomír Vidman vs Martin Gallie – Jakub Hospodský, Jan Ludmila, Jindřich Ludmila, Jiří Pechar, Tuan Hoang Pham, Michal Stejskal, Matyáš Trankovský
44. Jan Chlumský 3. Michal Stejskal
37. Jan Ludmila
25. 5. 14 13:45 TEMPO Periferie United Blesk VK A 4. 8:2 (5:1)
Utkání pod kontrolou domácího týmu, který si pohodlně dokráčel pro zasloužené vítězství. Dreksler
Periferie United Blesk VK A
Vojtěch Buřič – Martin Binar, Martin Drlík, Kryštof Kratochvíl, Daniel Ochman, Peter Pavlík, Michal Šoka vs Martin Gallie – Jan Ludmila, Jindřich Ludmila, Jiří Pechar, Tuan Hoang Pham, Michal Stejskal, Jakub Stloukal, Matyáš Trankovský
45. Matyáš Trankovský
18. 5. 14 13:45 TEMPO Blesk VK A Tichý vánek 8. 3:2 (2:0)
Domácí tým dokázal v druhé polovině zápasu ztratit dvou gólové vedení, které si vytvořil za první poločas, ale v samotném závěru se jim nakonec podařilo vsítit vítězný gól. Václav Farský
Blesk VK A Tichý vánek
Martin Gallie – Jan Ludmila, Jindřich Ludmila, Jiří Pechar, Tuan Hoang Pham, Michal Stejskal, Jakub Stloukal, Matyáš Trankovský vs Michal Maťašovský – David Bečvář, David Bodnár, Jakub Hejný, Jan Kroupa, Daniel Kunc, Pavel Mikeska, Tomáš Procházka, Martin Smola
11. Jakub Stloukal
21., 58. Jan Ludmila
36. David Bečvář
55. Michal Maťašovský
11. 5. 14 13:45 TEMPO Blesk VK A South Prague FC 7. 9:8 (7:2)
Nadprůměrné utkání plné gólů, které díky náskoku z prvního poločasu nakonec vyhrál Blesk. Štefan Král´, Filip Košťál
Blesk VK A South Prague FC
Martin Gallie – Jakub Hospodský, Jan Ludmila, Jindřich Ludmila, Jiří Pechar, Michal Stejskal, Jakub Stloukal, Matyáš Trankovský vs Daniel Jahoda – Vladimír Beneš, Jan Hlavatý, Jakub Kodr, Marek Kodr, Dmitrij Medveděv, Josef Omcirk, Marek Roušal
59. Jakub Kodr
4. 5. 14 13:45 TEMPO Klub odložených mužů Blesk VK A 6. 6:5 (3:2)
Rozhodčí se nedostavil!
Klub odložených mužů Blesk VK A
Jan Karban – Marek Látal, Ondřej Nekola, Josef Pecháček, Martin Pišl, Petr Šiller, Jaroslav Voráček vs Martin Gallie – Jan Ludmila, Jindřich Ludmila, Jiří Pechar, Tuan Hoang Pham, Michal Stejskal, Jakub Stloukal, Matyáš Trankovský
3., 52. Josef Pecháček
18. Ondřej Nekola
21., 38., 44. Marek Látal
15., 27. Jan Ludmila
43. Matyáš Trankovský
50., 54. Jakub Stloukal
27. 4. 14 16:15 ZABEH Blesk VK A WTF 5. 2:2 (1:0)
Rychlé a velmi kvalitní utkání na sedmou ligu se spravedlivým výsledkem. Josef Kapek, Daniel Dusl
Blesk VK A WTF
Martin Gallie – Jakub Hospodský, Jan Ludmila, Jindřich Ludmila, Tuan Hoang Pham, Michal Stejskal, Jakub Stloukal, Matyáš Trankovský vs Tomáš Michálek – Václav Bartoníček, Josef Bartoš, Antonín Beránek, Jan Gregor, Martin Hakl, Oleksandr Kovalenko, Marek Ulrich
9., 40. Jan Ludmila 42. OG
51. Antonín Beránek
13. 4. 14 13:45 TEMPO Blesk VK A Sedmikráskov Čimice 3. 2:0 (1:0)
Nepříliš atraktiní fotbal, zápas ovládl přes řadu neproměněných šancí Blesk.
Blesk VK A Sedmikráskov Čimice
Martin Gallie – Jakub Hospodský, Jan Ludmila, Jindřich Ludmila, Tuan Hoang Pham, Michal Stejskal, Jakub Stloukal, Matyáš Trankovský vs Martin Danielovský – Ondřej Nosek, Jan Šmucr, Jan Šulc, Vít Ulrich, Jiří Václavíček, Martin Záleha
18., 54. Jan Ludmila
6. 4. 14 13:45 TEMPO Samson Bonella B Blesk VK A 2. 0:6 k.
Pohledné, slušně hrané utkání dvou vyrovnaných týmů, které v druhé půli rozhodla produktivní pětiminutovka hostujícího týmu. Jiří Procházka, Benjamin Tuček
Samson Bonella B Blesk VK A
Josef Cílek – Jan Konfršt, Peter Kováč, Pavel Kubeček, Jakub Pařízek, Lukáš Pařízek, Petr Štěpánek vs Martin Gallie – Jakub Hospodský, Jan Ludmila, Jindřich Ludmila, Tuan Hoang Pham, Michal Stejskal, Jakub Stloukal, Matyáš Trankovský
32. Lukáš Pařízek 46., 49. Jan Ludmila
50. Jakub Stloukal
30. 3. 14 15:00 TEMPO Blesk VK A Red Leads 1. 3:1 (1:0)
Domácí měli více šancí a dokázali je proměnit. Michal Hradil, Tomáš Chudáček
Blesk VK A Red Leads
Martin Gallie – Michal Dvořák, Jakub Hospodský, Jan Ludmila, Jindřich Ludmila, Tuan Hoang Pham, Michal Stejskal, Matyáš Trankovský vs Kryštof ČernovskýFilip Benedikt, Oliver Cuadra, Vojtěch Kadlec, Martin Kettner, Jan Petrůj, David Stránský