So 29.3.14 12:30 TEMPO Komety FC B Well Done   (HL8M)
So 29.3.14 13:45 TEMPO Bránický tank Devils of Zderaz   (HL5G)
So 17.5.14 11:15 STER1 Pornolištičky Stars beer   (HL7H)
So 17.5.14 12:30 STER1 A.F.K. Pfefrs FC   (HL7I)

15. 6. 14 13:45 P1 Dýně AC A Viktoria Bítovská B 11. 3:0 (3:0)
O výsledku rozhodly tři góly Dýně ve výrazně kvalitnějším prvním poločase. Domácí už si pak výseldek pohlídali. Procházka
Dýně AC A Viktoria Bítovská B
Jan Soudil – Roman Hegenbart, Tomáš Horvát, Milan Kozel, Michal Mach, Jaroslav Novák, Petr Přerovský, Petr Skalický, Jakub Vacek, Tomáš Zeman vs Ondřej Vohradník – Jakub Červenka, Michal Kriml, Matyáš Lustig, Jiří Miškovský, Vojtěch Miškovský, Lukáš Vitovský
11. Michal Mach
17. Tomáš Zeman
23. Roman Hegenbart
33 Tomáš Horvát
59 Tomáš Horvát
8. 6. 14 15:00 P3 Dýně AC A Vodka team FC 7. 1:0 (1:0)
Vyrovnané utkání, které rozhodl jediný gól krátce po přestávce. Roman Vejvoda
Dýně AC A Vodka team FC
Jan Soudil – Roman Hegenbart, Tomáš Horvát, Milan Kozel, Michal Mach, Petr Přerovský, Petr Skalický, Jakub Vacek vs David VeselýTomáš Dvořák, Pavel Eder, Michal Fišer, Tomáš Sibřina, Michal Stárek, Josef Suchánek, Karel Šukovský
23. Milan Kozel 25. Tomáš Dvořák
1. 6. 14 20:00 ZABEH Alkmar Dýně AC A 10. 7:3 (3:2)
Zajímavé utkání, ve kterém hostům nevycházela kombinace a domácí tvrdě a nekompromisně trestali. Milan Cina, Jiří Tříska
Alkmar Dýně AC A
Jan Rozkovec – Martin Čermák, Tomáš Mandík, Martin Pinc, Tomáš Pospíchal, Jan Veselý, Jaroslav Zíka vs Petr Skalický – Roman Hegenbart, Tomáš Horvát, Milan Kozel, Michal Mach, Jaroslav Novák, Petr Přerovský, Jan Soudil, Martin Vrkoč, Tomáš Zeman
38. Jan Soudil
25. 5. 14 18:45 zzNOVOB Dýně AC A Bad Boys FC 9. 1:3 (0:2)
Bojovné utkání z obou stran. Hosté vyhráli díky nevídané produktivitě a domácí i přes urputný tlak v závěru nedokázali proměnit šance. Ladislav Malý, Tomáš Axler
Dýně AC A Bad Boys FC
Petr Skalický – Roman Hegenbart, Tomáš Horvát, Milan Kozel, Michal Mach, Petr Přerovský, Jan Soudil, Jakub Vacek, Tomáš Zeman vs Lukáš Horváth – Michal Coubal, Daniel Doležal, Milan Doležal, Richard Hänsel, Václav Kremer, Petr Milovanovič, Daniel Nicolosi
41. Roman Hegenbart 28. Michal Coubal
30. Daniel Nicolosi
59. Richard Hänsel
18. 5. 14 17:30 P1 Blueghost.cz FC Dýně AC A 8. 1:4 (1:1)
Domácí neměli nikoho na střídání, což se projevilo na výsledku utkání. První poločas byl vyrovnaný. Ve druhé půli hosté začali dominovat a domácím docházeli síly a na vyrovnání neměli dost sil. Jan Gregar, Jakub Podlesný
Blueghost.cz FC Dýně AC A
Petr Nádvorník – Martin Dytrych, Vojtěch Mravec, Lukáš Müller, Lukáš Pilka, Libor Svoboda, Jan Vrubel, Lukáš Všetička, Jan Walter vs Petr Skalický – Roman Hegenbart, Tomáš Horvát, Milan Kozel, Jaroslav Novák, Petr Přerovský, Jan Soudil, Jakub Vacek, Martin Vrkoč
25. Lukáš Pilka 1. Milan Kozel
33. Roman Hegenbart
42., 50. Petr Přerovský
4. 5. 14 16:00 BECH Buzuluk Úvaly FC Dýně AC A 6. 3:2 (1:2)
Průměrné utkání. Hosté ve druhém poločase vedli, ale pak přestali hrát s míčem, čehož využil soupeř k dokonalému obratu ve skóre. Slušně hraný zápas. Rosenberger
Buzuluk Úvaly FC Dýně AC A
Ján Borženský – Karol Blicha, René Charvát, Milan Cibulec, Michael Heres, Michael Řezáč, Jan Stříž, Ján Urban, Jakub Votápek vs Tomáš Čermák – Roman Hegenbart, Tomáš Horvát, Michal Mach, Petr Přerovský, Petr Skalický, Jan Soudil, Tomáš Zeman
11. Jakub Votápek
56. René Charvát
57. Ján Urban
10., 19. Tomáš Zeman
27. 4. 14 17:30 KBELY Dýně AC A Palmeiras Prosek 5. 7:2 (5:1)
Rozhodčí se nedostavil!
Dýně AC A Palmeiras Prosek
Petr Skalický – Roman Hegenbart, Tomáš Horvát, Michal Mach, Petr Přerovský, Jan Soudil, Tomáš Zeman vs Viktor Karas – Roman Antl, Filip Dlabola, Tomáš Gaper, Michal Jenček, Jaroslav Lhota, Marcel Macháček, Josef Malý, Peter Mikulec, Marek Novotný, Ondřej Pícha, Zdeněk Sekavec
6., 19., 31. Jan Soudil
13., 26. Tomáš Zeman
23., 32. Roman Hegenbart
8. Ondřej Pícha
57. Tomáš Gaper
13. 4. 14 15:00 MIKU4 Forejt FC Dýně AC A 3. 1:3 (1:2)
Utkání průměrné úrovně. Domácí se sice ujali vedení, ale pak už se prosazovali jen hosté.
Forejt FC Dýně AC A
Lukáš Werner – Kajetán Bek, Petr Forejt, Vlastimil Jansa, Matyáš Jirčík, Lubomír Ryšan, Václav Špirek, Jakub Volf vs Petr Skalický – Roman Hegenbart, Tomáš Horvát, Michal Mach, Jaroslav Novák, Petr Přerovský, Jan Soudil, Martin Vrkoč, Tomáš Zeman
1. Matyáš Jirčík 3. Michal Mach
10. Petr Přerovský
58. Roman Hegenbart
6. 4. 14 16:15 MIKU4 Dýně AC A Koza znezaneřáděná 2. 3:1 (1:0)
Pohledné utkání, domácí mírně lepší. Pavel Hradílek, Martin Pašek
Dýně AC A Koza znezaneřáděná
Tomáš Čermák – Roman Hegenbart, Tomáš Horvát, Michal Mach, Petr Přerovský, Jan Soudil, Martin Vrkoč, Tomáš Zeman vs Luboš Svátek – Jan Barták, Miroslav Cölba, Aleš Jindřich, Jan Kopal, Jan Papoušek, Aleš Pleštil, Pavel Ptáček, Pavel Sehnal, Robert Šenk, Jiří Smolka
23., 35. Roman Hegenbart
33. Martin Vrkoč
53. Aleš Jindřich
30. 3. 14 15:00 MIKU1 Kult žlutého míče Dýně AC A 1. 2:4 (0:0)
Velmi vyrovnané utkání, už v prvním poločase s množstvím šancí. Rozhodla lepší poslední desetiminutovka hostů. Jan Kožoušek, Cristinel Oprea
Kult žlutého míče Dýně AC A
Martin Bukera – Tomáš Bulena, Jakub Čehovský, Marek Kořínek, Marek Petrásek, Daniel Trumpich, Adam Valeček, Ondřej Vrána vs Tomáš Čermák – Roman Hegenbart, Michal Mach, Petr Skalický, Jan Soudil, Martin Vrkoč, Tomáš Zeman