Ne 11.5.14 12:15 BECH Real Motion SG Čanda bůráků   (HL8O)
Ne 11.5.14 13:30 BECH Světlušky S.T.R.U.P.   (HL5I)
So 31.5.14 11:15 HANSP Stars beer Tak dort jo   (HL7H)
So 31.5.14 12:30 HANSP Bratři v lihu FC Pfefrs FC   (HL7I)

15. 6. 14 13:45 P1 Dýně AC A Viktoria Bítovská B 11. 3:0 (3:0)
O výsledku rozhodly tři góly Dýně ve výrazně kvalitnějším prvním poločase. Domácí už si pak výseldek pohlídali. Procházka
Dýně AC A Viktoria Bítovská B
Jan Soudil – Roman Hegenbart, Tomáš Horvát, Milan Kozel, Michal Mach, Jaroslav Novák, Petr Přerovský, Petr Skalický, Jakub Vacek, Tomáš Zeman vs Ondřej Vohradník – Jakub Červenka, Michal Kriml, Matyáš Lustig, Jiří Miškovský, Vojtěch Miškovský, Lukáš Vitovský
11. Michal Mach
17. Tomáš Zeman
23. Roman Hegenbart
33 Tomáš Horvát
59 Tomáš Horvát
1. 6. 14 12:30 P2 Viktoria Bítovská B Forejt FC 10. 1:1 (0:1)
Vyrovnané utkání, které skončilo zaslouženou dělbou bodů. Jiří Moos, Dušan Linhart
Viktoria Bítovská B Forejt FC
Vojtěch Miškovský – Jakub Červenka, Michal Kriml, Matyáš Lustig, Jan Pecka, Kateřina Psotová, Lukáš Vitovský vs Lukáš Werner – Vlastimil Jansa, Matyáš Jirčík, Lubomír Ryšan, Jakub Volf, Jakub Werner
32. Jan Pecka 17. Lubomír Ryšan
25. 5. 14 12:30 P3 Koza znezaneřáděná Viktoria Bítovská B 9. 2:2 (2:2)
Vyrovnané utkání, které skončilo zaslouženou dělbou bodů. Kamil Jurčák
Koza znezaneřáděná Viktoria Bítovská B
Jan Barták – Aleš Jindřich, Jan Kopal, Jan Papoušek, Pavel Ptáček, Pavel Sehnal, Jiří Smolka, Luboš Svátek vs Petr Drozd – Michal Kriml, Vojtěch Miškovský, Michael Oliva, Jan Pecka, Lukáš Vitovský
3. Aleš Jindřich
26. Jan Papoušek
9. Jan Pecka
16. Michael Oliva
18. 5. 14 15:00 MIKU1 Viktoria Bítovská B Kult žlutého míče 8. 1:2 (1:0)
Hosté byly lepším týmem, ale nemohli se dlouho střelecky prosadit. Podařilo se jim to až v závěrečných minutách a rozhodli tak o svém zaslouženém vítězství. Klail,Vojtěch
Viktoria Bítovská B Kult žlutého míče
Ondřej Vohradník – Jakub Červenka, Petr Drozd, Michal Kriml, Vojtěch Miškovský, Michael Oliva, Lukáš Vitovský vs Jakub Zima – Martin Bukera, Tomáš Bulena, Jakub Čehovský, Marek Černý, Marek Petrásek, Daniel Trumpich
25. Michael Oliva 57. Martin Bukera
59. Marek Černý
4. 5. 14 12:30 ZAK Alkmar Viktoria Bítovská B 6. 2:0 (2:0)
Domácí byli v první půli aktivnější a zařídili si tak náskok dvou branek. Druhá půle byla bez branek a tak domácí zvítězili 2:0.
Alkmar Viktoria Bítovská B
Jan Rozkovec – Martin Čermák, Jakub Černý, Jáchym Horáček, Tomáš Mandík, Martin Pinc, Tomáš Pospíchal, Marek Stehlík, Jan Veselý, Jaroslav Zíka vs Ondřej Vohradník – Petr Drozd, Michal Kriml, Jiří Miškovský, Vojtěch Miškovský, Michael Oliva, Jan Pecka, David Prouza, Lukáš Vitovský
4. Martin Pinc
12. Tomáš Pospíchal
27. 4. 14 16:15 ZAK Viktoria Bítovská B Bad Boys FC 5. 1:0 (0:0)
V tomto zápase toho tolik k vidění nebylo. Až na jednu větší šanci, kterou domácí dokázali proměnit a zaslouženě vyhráli.
Viktoria Bítovská B Bad Boys FC
Ondřej Vohradník – Jakub Červenka, Michal Kriml, Matyáš Lustig, Vojtěch Miškovský, Michael Oliva, David Prouza, Lukáš Vitovský vs Lukáš Horváth – Michal Coubal, Jiří Fořt, Richard Hänsel, Václav Kremer, Petr Milovanovič, Daniel Nicolosi
38. Matyáš Lustig
21. 4. 14 17:30 P1 Blueghost.cz FC Viktoria Bítovská B 4. 3:1 (2:1)
Utkání odpovídající úrovni 8. lize. Po pomalém začátku se domácí rozjeli a jasně vyhráli. Tomáš Říha, Martin Budař
Blueghost.cz FC Viktoria Bítovská B
Lukáš Pilka – Martin Dytrych, Vojtěch Mravec, Lukáš Müller, Petr Nádvorník, Lukáš Všetička vs Vojtěch Miškovský – Oldřich Buchetka, Michal Kriml, Matyáš Lustig, Michael Oliva, Jan Pecka, Lukáš Vitovský
16., 49. Lukáš Müller
22. Vojtěch Mravec
2. Oldřich Buchetka
13. 4. 14 15:00 P2 Viktoria Bítovská B Vodka team FC 3. 1:0 (1:0)
Vyrovnané utkání, ve kterém zvítězil šťastnější tým. Stanislav Kratochvíl, Jaroslav Kriebel
Viktoria Bítovská B Vodka team FC
Petr Drozd – Oldřich Buchetka, Jakub Červenka, Michal Kriml, Jiří Miškovský, Vojtěch Miškovský, Jan Pecka, David Prouza, Kateřina Psotová, Lukáš Vitovský vs David Veselý – Tomáš Dvořák, Pavel Eder, Michal Fišer, Jan Foukner, Lukáš Prymus, Ervín Schün, Tomáš Sibřina, Michal Stárek, Josef Suchánek, Karel Šukovský
18. David Prouza
6. 4. 14 12:30 P2 Buzuluk Úvaly FC Viktoria Bítovská B 2. 3:3 (1:1)
Domácí měli více ze hry, ale hosty dokázal podržet brankář, a tak domácí byli rádi, že v posledních vteřinách utkání alespoň vyrovnali. Petr Hloušek, Ladislav Stehlík