Út 25.3.14 19:15 zzSTRE Greenhorns FC Pivní pohoda AC   (HL6B)
Út 25.3.14 20:30 zzSTRE MC Blázinec Neumann S.K.   (HL8D)
Út 15.4.14 19:00 P2 Namo FC Modrá vopice TJ   (HL6B)
Út 15.4.14 20:15 P2 GFC Regent B South Rise Again FC   (HL7C)
Út 20.5.14 19:30 TEMPO Alkohol Tea FC Merck stars   (HL5C)
Út 20.5.14 20:45 TEMPO Tycho de Brahe FC A Spajta 1905   (HL5C)

23. 6. 14 20:45 MIKU2 Ši Kyo KáGéčko A 11. 6:3 (2:2)
Živé utkání plné nepřesností. V poločase zatím spravedlivá remíza, ve druhé půli byli domácí lepší a zaslouženě zvítězili. Aleš Mička, Václav Blažek
Ši Kyo KáGéčko A
Rudolf Lecjaks – Jan Novák, Václav Novák, Lukáš Palarczyk, Petr Pozděna, Lukáš Urbánek vs Martin Jermář – Filip Bartůšek, Ondřej Batík, Matěj Bronec, František Chmel, Josef Čižinský, Roland Kralik, Václav Matys, Martin Polanský, Jiří Tichý, Josef Voborník
10., 50. Jan Novák
23., 56., 58. Lukáš Palarczyk
40. Václav Novák
8. Matěj Bronec
11. František Chmel
51. Václav Matys
9. 6. 14 18:15 HANSP KáGéčko A Slovan Amatéři 10. 6:1 (5:0)
Rozhodčí se nedostavil.
KáGéčko A Slovan Amatéři
Martin Jermář – Filip Bartůšek, Ondřej Batík, Matěj Bronec, František Chmel, Josef Čižinský, Roland Kralik, Václav Matys, Martin Polanský, Jiří Tichý, Josef Voborník vs Leoš Navrátil – Vojtěch Haninger, Jan Hořejší, Richard Illnar, Jiří Navrátil, Marek Shánil, Tomáš Tesař, Petr Urbánek, Jan Včelák, Jan Veselý
8. Josef Čižinský
23., 28. Martin Polanský
25. Jiří Tichý
26. František Chmel
58. Václav Matys
33. Tomáš Tesař
2. 6. 14 20:45 MIKU4 Rošambo KáGéčko A 9. 1:10 (0:2)
Rošambo ve 2.poločase už vůbec nestačilo ( čestnou branku však vstřelilo) a Kágéčko nakonec čepovalo desítku. Hošek, Svoboda
Rošambo KáGéčko A
Petr Komín – Jakub Hlinovský, Petr Hoffmann, Jonáš Kučera, Jan Papež, Martin Šamalík, Vojtěch Šusta, Jan Židlický vs Martin Jermář – Filip Bartůšek, Ondřej Batík, Matěj Bronec, František Chmel, Josef Čižinský, Roland Kralik, Václav Matys, Martin Polanský, Jiří Tichý, Josef Voborník
42. Martin Šamalík 15., 34. Martin Polanský
22., 48. Josef Voborník
33., 40., 51. Jiří Tichý
37., 47., 56. Václav Matys
26. 5. 14 19:30 CESMI KáGéčko A Digi Prague FC 8. 9:1 (3:0)
Utkání rozhodl jednoznačně nejlepší hráč utkání Martin Polanský, který jak střílel branky, tak je i připravoval pro své spoluhráče. Patrik Taussig, Petr Valenta
KáGéčko A Digi Prague FC
Martin Jermář – Filip Bartůšek, Ondřej Batík, Matěj Bronec, František Chmel, Josef Čižinský, Roland Kralik, Václav Matys, Martin Polanský, Jiří Tichý, Josef Voborník vs Lukáš Haisl – Tomáš Bican, Michal Dolenský, Michal Jančář, Tomáš Lapšanský, Tomáš Procházka, Kamil Závacký
5., 7., 49., 53. Martin Polanský
28., 58. Josef Čižinský
41. Jiří Tichý
45., 48. Václav Matys
45. Michal Jančář
19. 5. 14 18:15 MIKU3 OrangeBoom KáGéčko A 7. 3:5 (0:1)
Utkání v klidu, domácí měli trochu navrch.
OrangeBoom KáGéčko A
Ondřej Dušek – Filip Kadlec, Jakub Malý, Daniel Nouzák, Josef Šaler, Ondřej Samohýl, Jiří Sisel vs Martin Jermář – Filip Bartůšek, Ondřej Batík, Matěj Bronec, František Chmel, Josef Čižinský, Václav Matys, Martin Polanský, Jiří Tichý, Josef Voborník
59. Josef Voborník
5. 5. 14 19:45 HRAB3 KáGéčko A Orange Predators B 6. 4:1 (2:1)
Zápas velmi nízké úrovně. Rozhodli velké chyby hostů v obraně. Boubín, Beneš
KáGéčko A Orange Predators B
Martin Jermář – Filip Bartůšek, Ondřej Batík, Matěj Bronec, František Chmel, Josef Čižinský, Roland Kralik, Václav Matys, Martin Polanský, Jiří Tichý, Josef Voborník vs Štefan Huďagi – Jaroslav Bouše, Tomáš Jirousek, Martin Kocourek, Jiří Kundrata, Aleš Procházka, Roman Šedivý, Pavel Škopek, Michael Trnka, Antonín Zajíček
7. Martin Polanský
16. Roland Kralik
50. Matěj Bronec
58. Ondřej Batík
13 Martin Jermář 26. Pavel Škopek 13. Antonín Zajíček
28. 4. 14 20:30 STER2 KáGéčko A Zelení študáci 5. 1:0 (0:0)
Vyrovnané utkání, které rozhodla jediná branka domácího týmu. Jan Bláha, Dalibor Bláha
KáGéčko A Zelení študáci
Martin Jermář – Filip Bartůšek, Ondřej Batík, Matěj Bronec, František Chmel, Josef Čižinský, Roland Kralik, Václav Matys, Martin Polanský, Jiří Tichý, Josef Voborník vs Jan Mařík – Pavel Fiala, Michal Gertner, Kamil Molnár, Zbyněk Svoboda, Karel Zahradník
43. Roland Kralik
14. 4. 14 19:00 MOTO3 Hell Avalanche KáGéčko A 4. 1:0 (1:0)
Hosté 90% držení míče. Průměné utkání. Martin Vrtílka, Richard Schubert
Hell Avalanche KáGéčko A
Richard Šťastný – Jan Bednář, Ondřej Fabián, Petr Hozman, Robert Jungmann, Tiziano Marasco, Tomáš Špaček, Pavel Štědrý, Ondřej Tejnor, Martin Vostárek vs Martin Jermář – Filip Bartůšek, Ondřej Batík, Matěj Bronec, František Chmel, Josef Čižinský, Roland Kralik, Václav Matys, Jiří Tichý, Josef Voborník
25. Petr Hozman
7. 4. 14 18:15 zzNOVOB KáGéčko A Exact FC A 3. 4:0 (3:0)
Mladí hráči dom.týmu soupeře především v 1.půli jasně přehrávali, byli techničtější a rychlejší a vypracovali si dostatečný náskok. Ve druhé půli se hra více vyrovnala, ale Exact na obrat neměl. Michal Černík, Libor Petřina
KáGéčko A Exact FC A
Roland Kralik – Filip Bartůšek, Ondřej Batík, Matěj Bronec, František Chmel, Josef Čižinský, Martin Polanský, Jiří Tichý, Josef Voborník vs Jan Němeček – Roman Fuzzi, Daniel Gröbl, Miloslav Hartman, Václav Helmich, Tomáš Hrdlička, Miloš Kačírek, Jakub Kejla, Petr Matuška, David Müller, Petr Prokop, Michael Rapp, Jan Roubíček, Milan Trýb, Šimon Trýb
7. Jiří Tichý
17. František Chmel
22. Matěj Bronec
49. Josef Čižinský
42. Roman Fuzzi
31. 3. 14 19:30 MIKU2 V.S.P.S.V.S. KáGéčko A 2. 3:6 (2:3)
Na osmou ligu velmi vysoká úroveň, tempo i nasazení. Paleček
V.S.P.S.V.S. KáGéčko A
Pavel Vaněk – Ivan Benovič, Jan Hrubeš, Petr Jirsa, Petr Kalous, Jaroslav Řezníček, Čestmír Šimůnek, Matěj Šimůnek vs Martin Jermář – Filip Bartůšek, Ondřej Batík, Matěj Bronec, František Chmel, Josef Čižinský, Roland Kralik, Václav Matys, Martin Polanský, Jiří Tichý, Josef Voborník
13., 20. Matěj Šimůnek
55. Ivan Benovič
22., 25. Václav Matys
52. Matěj Bronec
56. Martin Polanský
24. 3. 14 19:30 MIKU2 KáGéčko A Tazmánští čertíci 1. 7:4 (3:0)
Zápas bohatý na góly i gólové šance nakonec rozhodlo, že tým domácích měl šikovnější hráče. Zdeněk Gregar, Petr Geisler