9. 6. 14 18:30 HRAB2 Orange Predators B Rošambo 10. 5:0 (2:0)
Jednoznačná záležitost pro domácí. Trousil, Havlena
Štefan Huďagi – Jaroslav Bouše, Martin Kocourek, Jiří Kundrata, Aleš Procházka, Roman Šedivý, Pavel Škopek, Michael Trnka, Antonín Zajíček vs Michal Papež – Jakub Hlinovský, Petr Hoffmann, Lukáš Kadleček, Petr Komín, Jonáš Kučera, Martin Šamalík, Vojtěch Šusta
27., 46. Antonín Zajíček
52. Aleš Procházka
53. Pavel Škopek
2. 6. 14 20:45 MIKU4 Rošambo KáGéčko A 9. 1:10 (0:2)
Rošambo ve 2.poločase už vůbec nestačilo ( čestnou branku však vstřelilo) a Kágéčko nakonec čepovalo desítku. Hošek, Svoboda
Rošambo KáGéčko A
Petr Komín – Jakub Hlinovský, Petr Hoffmann, Jonáš Kučera, Jan Papež, Martin Šamalík, Vojtěch Šusta, Jan Židlický vs Martin Jermář – Filip Bartůšek, Ondřej Batík, Matěj Bronec, František Chmel, Josef Čižinský, Roland Kralik, Václav Matys, Martin Polanský, Jiří Tichý, Josef Voborník
42. Martin Šamalík 15., 34. Martin Polanský
22., 48. Josef Voborník
33., 40., 51. Jiří Tichý
37., 47., 56. Václav Matys
26. 5. 14 20:15 MOTO2 Hell Avalanche Rošambo 8. 4:2 (2:2)
1.pol. vyrovnaný zápas, ve druhém se projevila větší fotbalovost domácího týmu. Jan Šícha, David Kopka
Hell Avalanche Rošambo
Richard Šťastný – Jan Bednář, Ondřej Fabián, Petr Hozman, Robert Jungmann, Tiziano Marasco, Tomáš Špaček, Ondřej Tejnor, Martin Vostárek vs Antonín Lausch – Jakub Hlinovský, Jan Papež, Martin Šamalík, Vojtěch Šusta, Jan Židlický
6. Tiziano Marasco
12., 46., 59. Jan Bednář
10. Vojtěch Šusta
13. Jan Židlický
19. 5. 14 18:30 HRAB2 Rošambo Exact FC A 7. 3:4 (1:1)
První poločas byl naprosto vyrovnaný. Ve druhé půli se hosté dostali do vedení o dvě branky, ale domácím se podařilo vyrovnat. Vypadalo to na dělbu bodů, ale hostům se v 59.minutě podařilo rozhodnout utkání ve svůj prospěch. Smetana,Vukovič
Rošambo Exact FC A
Michal Papež – Petr Hoffmann, Petr Komín, Antonín Lausch, Jan Papež, Martin Šamalík, Vojtěch Šusta, Jan Židlický vs Jan Němeček – Roman Fuzzi, Daniel Gröbl, Miloslav Hartman, Miloš Kačírek, David Müller, Jan Roubíček, Šimon Trýb
24., 42. Vojtěch Šusta
41. Jan Židlický
10., 36. Šimon Trýb
31., 59. Roman Fuzzi
12. 5. 14 19:30 MIKU3 V.S.P.S.V.S. Rošambo 6. 5:2 (2:1)
Vyrovnané a bojovné utkání. Marek Grůša, Karel Němeček
V.S.P.S.V.S. Rošambo
Pavel Vaněk – Jan Hrubeš, Petr Jirsa, Petr Kalous, Jaroslav Řezníček, Čestmír Šimůnek, Matěj Šimůnek, Michal Švanda, Richard Vaněk vs Michal Papež – Jakub Hlinovský, Petr Hoffmann, Petr Komín, Antonín Lausch, Jan Papež, Martin Šamalík, Vojtěch Šusta
13. Jan Hrubeš
21., 38. Richard Vaněk
33. Petr Kalous
60. Jaroslav Řezníček
14. Martin Šamalík
45. Antonín Lausch
28. 4. 14 19:30 MIKU2 Rošambo Tazmánští čertíci 5. 5:2 (2:0)
Domácí byli po celou dobu lepším týmem a zaslouženě vyhráli, hlavně díky hattricku Kadlečka. Vladimír Rožánek, Aleš Michálek
Rošambo Tazmánští čertíci
Jan Papež – Jakub Hlinovský, Petr Hoffmann, Lukáš Kadleček, Jonáš Kučera, Antonín Lausch, Michal Papež, Martin Šamalík, Vojtěch Šusta, Jan Židlický vs Michal Pokorný – Jan Formánek, Karel Hampl, Ondřej Homolka, Ondřej Imlauf, Václav Novák, Matyáš Staněk
17., 30., 38. Lukáš Kadleček
43., 60. Jakub Hlinovský
45. Matyáš Staněk
55. Jan Formánek
14. 4. 14 20:15 DABLI Ši Kyo Rošambo 4. 4:2 (2:0)
Zasloužená výhra domácího týmu. Kučera,Kratochvíl
Ši Kyo Rošambo
Rudolf Lecjaks – Jiří Havelka, Jan Novák, Václav Novák, Lukáš Palarczyk, Lukáš Šrámek, Lukáš Urbánek vs Michal Papež – Jakub Hlinovský, Petr Hoffmann, Jonáš Kučera, Antonín Lausch, Jan Papež, Martin Šamalík, Vojtěch Šusta, Jan Židlický
10., 50. Lukáš Urbánek
20. OG
46. Jan Novák
55. Petr Hoffmann
59. Michal Papež
7. 4. 14 20:30 STER3 Rošambo Slovan Amatéři 3. 3:4 (1:2)
Vyrovnaný zápas rozhodli hosté gólem v posledních minutách, po 2 tyčkách a 1 břevnu domácích. David Verner, Martin Bartůněk
Rošambo Slovan Amatéři
Michal Papež – Jakub Hlinovský, Petr Hoffmann, Lukáš Kadleček, Petr Komín, Antonín Lausch, Jan Papež, Martin Šamalík, Vojtěch Šusta, Jan Židlický vs Leoš Navrátil – Jan Hořejší, Richard Illnar, Jakub Michna, Jiří Navrátil, Dušan Pipek, Tomáš Tesař, Jan Včelák
10., 33., 53. Vojtěch Šusta 2. Richard Illnar
23. Jakub Michna
54., 57. Dušan Pipek
31. 3. 14 20:15 DABLI Zelení študáci Rošambo 2. 3:2 (1:1)
Vyrovnané, běhavé a poměrně čestné utkání. Průběhu utkání by více slušela remíza. Jan Němec, David Runt
Zelení študáci Rošambo
Jan Mařík – Michal Brož, Pavel Fiala, Michal Gertner, Martin Knoška, Kamil Molnár, Zbyněk Svoboda, Karel Zahradník vs Michal Papež – Jakub Hlinovský, Lukáš Kadleček, Petr Komín, Jonáš Kučera, Antonín Lausch, Jan Papež, Martin Šamalík, Jan Židlický
11. Karel Zahradník
37. Pavel Fiala
53. Kamil Molnár
3. Lukáš Kadleček
43. Jan Papež
24. 3. 14 18:00 zzDOLME Digi Prague FC Rošambo 1. 5:3 (3:2)
V první půli hra vyrovnaná, ve druhé více zatlačili domácí a zaslouženě vyhráli celý zápas. Štěpán Tikovský, Antonín Tikovský
Digi Prague FC Rošambo
Lukáš Haisl – Michal Dolenský, Stanislav Frána, Petr Hylan, Michal Jančář, Zdeňka Kabeláčová, Tomáš Lapšanský, Tomáš Manda vs Michal Papež – Jakub Hlinovský, Petr Hoffmann, Jonáš Kučera, Jan Papež, Martin Šamalík, Vojtěch Šusta, Jan Židlický