Po 24.3.14 19:00 METE1 Celtic THK Tramway FC   (HL3A)
Po 24.3.14 20:15 METE1 Estudiantes VET B Bílý lev CF VET   (VL3A)
St 26.3.14 18:30 HRAB1 Viktorčin smích V.I.P.   (HL7F)
St 26.3.14 19:45 HRAB1 Senioři Praha B Pivušky FC   (HL8H)
Po 2.6.14 18:30 HRAB3 Traktor Humus SUP A Suprtechno   (SVL3B)
Po 2.6.14 19:45 HRAB3 Kerata Chíjos Gólostroje FC   (HL7B)

24. 6. 14 19:00 P3 Modrá vopice TJ Greenhorns FC 11. 1:0 (0:0)
Vyrovnané utkání, vyhrál šťastnější tým.
Modrá vopice TJ Greenhorns FC
Jakub Skála – Jan Hanzlík, Marek Jaroš, Martin Kmoch, Daniel Navrátil, Lukáš Radil, Lukáš Vítek vs Miroslav Nečas – Jan Hadrava, Jakub Kšírl, Jakub Melezínek, Ondřej Stoupa, Ondřej Švec, Jiří Zeman
36. Lukáš Vítek
10. 6. 14 19:00 P2 England United FC Modrá vopice TJ 10. 3:0 (1:0)
Zpočátku vyrovnané utkání výrazně ovlivnilo vyloučení hostujícího brankáře za ruku mimo vápno.
England United FC Modrá vopice TJ
Libor Bečvář – David Havlíček, Michal Lampír, Vladimir Molodchenko, David Tomek, Martin Vokál vs David Surowiecki – Jan Hanzlík, Marek Jaroš, Viktor Klečar, Martin Kmoch, Michal Krpálek, Jiří Kubelka, Lukáš Vítek
26. David Havlíček
38., 58. Michal Lampír
20. David Surowiecki
3. 6. 14 19:00 P1 Modrá vopice TJ Válcovny plechu MS FC 9. 3:4 (2:2)
Úvod patři hostům, ale po příchodu svého nejlepšího hráče Radila se na koně dostala Modrá vopice. Když šli hosté šest minut před koncem po červené kartě do čtyř, nikoho by nenapadlo, že by Modrá vopice nevyhrála. Přesilovku ale totálně zpackala, místo aby potvrdila vítězství, tak neuvěřitelně dvakrát inkasovala. Válcovny tak dosáhly na vítězství, ve které už vůbec nedoufaly. Procházka
Modrá vopice TJ Válcovny plechu MS FC
Jakub Skála – Jan Hanzlík, Roman Jakubec, Marek Jaroš, Martin Kmoch, Jiří Kubelka, Lukáš Radil vs Daniel Šenekl – Pavel Abrahám, Petr Adámek, Radek Holeček, Zdeněk Holeček, Matěj Lhoťan, Miroslav Mareček, Matěj Paluska, Jan Štěpánek, Josef Štěpánek
54. Pavel Abrahám
27. 5. 14 19:00 P2 D.G.Team Modrá vopice TJ 8. 0:0 (0:0)
Zápas, kdy oba týmy měly problémy s přechodem do útoku, skončil spravedlivou remízou. Kocman
D.G.Team Modrá vopice TJ
David Kafuněk – Roman Barcal, Václav Blažek, Jaroslav Kapek, Pavel Mlíkovský, Tomáš Rottenberg, Stanislav Šeba vs Jiří Kubelka – Jan Hanzlík, Marek Jaroš, Viktor Klečar, Michal Krpálek, Petr Šilhánek, David Surowiecki
20. 5. 14 19:00 P2 Modrá vopice TJ Spořilov Represent 7. 1:3 (1:3)
Zápas proběhl  v regulích. Jakub Stejskal, Dan Lapáček
Modrá vopice TJ Spořilov Represent
Jakub Skála – Jan Hanzlík, Marek Jaroš, Viktor Klečar, Martin Kmoch, Michal Krpálek, Daniel Navrátil, Petr Šilhánek, David Surowiecki vs Pavel Vystrčko – Adam Bechyně, Martin Bulvas, Jan Hladík, Lukáš Hrdý, Marek Liška, Marek Voženílek, Vojtěch Zima
4. David Surowiecki 9. Lukáš Hrdý
23., 27. Marek Liška
6. 5. 14 19:00 P2 Serval KPKS Modrá vopice TJ 6. 5:2 (1:1)
Zasloužené vítězství domácích. I když rozdíl skóre je vůči Vopici malinko krutý. Klíčovým okamžikem zápasu bylo vyrovnání domácích těsně před poločasem. Jan Hampl, Martin Jaroš
Serval KPKS Modrá vopice TJ
Miroslav Samec – Jiří Anděl, Martin Daněček, Martin Jirout, Jiří Kadlčík, Jan Kuchařík, Josef Řebíček, Jakub Vítek vs Jakub Skála – Filip Hamza, Jan Hanzlík, Marek Jaroš, Viktor Klečar, Martin Kmoch, Michal Krpálek, Daniel Navrátil, David Surowiecki
30., 56. Jan Kuchařík
38. Martin Daněček
46., 55. Jakub Vítek
19. Viktor Klečar
39. Daniel Navrátil
29. 4. 14 19:00 P2 Modrá vopice TJ Pivní pohoda AC 5. 1:1 (1:1)
Rozhodčí se nedostavil.
Modrá vopice TJ Pivní pohoda AC
Jakub Skála – Jan Hanzlík, Marek Jaroš, Viktor Klečar, Michal Krpálek, Jiří Kubelka, David Surowiecki vs Jan Rejšek – Jan Bubal, Mariusz Gongola, Ondřej Kolisko, Vlastislav Kotrč, Václav Krch, Jan Říha
24. Michal Krpálek 4. Ondřej Kolisko
22. 4. 14 19:00 P1 Bandidoz Modrá vopice TJ 4. 0:2 (0:0)
Vyrovnané utkání, vítězný tým rozhodl v polovině druhé půle dvěma góly během tří minut. Férově hraný zápas, téměř bez jediného faulu. Michal Černoch, Jiří Kühnel
Bandidoz Modrá vopice TJ
Ondřej Zahradník – Jan Dřízhal, Jaroslav Jakubec, Jan Jeřábek, Michal Šedivý, Tomáš Vachek, František Vógl, Jan Voříšek vs Jakub Skála – Jan Hanzlík, Marek Jaroš, Michal Krpálek, Jiří Kubelka, Daniel Navrátil, Petr Šilhánek, David Surowiecki
45. Jiří Kubelka
48. Michal Krpálek
15. 4. 14 19:00 P2 Namo FC Modrá vopice TJ 3. 1:2 (0:1)
Hráči Namo byli ze začátku lepší, ale svoji převahu nedokázali využít ve svůj prospěch. Zkušenější opice trestali chyby a byli to oni,kteří se radovali z vítězství. Filip Bartůšek, Roland Kralik
Namo FC Modrá vopice TJ
Jan Kneissl – Vlastimil Duchek, Čeněk Dvořák, Michael Jakubův, Petr Jiras, Miroslav Krpata, Ondřej Krpata, Pavel Krpata, Jan Lehovec, Jiří Nemeš, Tomáš Zalabák vs Jan Růžička – Filip Hamza, Jan Hanzlík, Marek Jaroš, Michal Krpálek, Daniel Navrátil, Lukáš Radil, Petr Šilhánek, David Surowiecki
34. Michael Jakubův 46 Jan Lehovec 17. Lukáš Radil
55. Jan Hanzlík
44. David Surowiecki
1. 4. 14 19:00 P2 Modrá vopice TJ Orosený Paragraf 2. 1:5 (1:2)
Početní převaha hostů nebyla naplno využita, přesto dokázali zvítězit. Martin Hajný, Lukáš Harazin
Modrá vopice TJ Orosený Paragraf
Jan Růžička – Jan Hanzlík, Marek Jaroš, Viktor Klečar, Michal Krpálek, Lukáš Radil vs Aleš Blahut – Pavel Bret, Zdeněk Dítě, Martin Kouba, Ivo Kratěna, Jan Nohejl, Tomáš Probst, Milan Vrchotka
3. Michal Krpálek 50 Jan Hanzlík 5., 58. Zdeněk Dítě
9. Pavel Bret
50., 55. Tomáš Probst
25. 3. 14 19:00 P2 Paráda Modrá vopice TJ 1. 1:7 (0:4)
Domácí nastoupili o 1 méně, který dorazil později, ale na změnu stavu to nestačilo. Tomáš Černý, Pavel Nebeský