So 19.4.14 08:45 TEMPO S.N.F. B Prague United   (HL6H)
So 19.4.14 10:00 TEMPO GP Rangers Corleone   (HL7H)
So 19.4.14 11:15 TEMPO ABCOM Atomový veverky A   (HL5G)
St 21.5.14 18:15 MIKU2 Shooters Morava FC J.R.Club B   (HL6E)
St 21.5.14 19:30 MIKU2 Medvídkova tlapička Ferri FC   (HL3B)
St 21.5.14 20:45 MIKU2 Traktor humus VET A Prapražačka A   (VL2A)

15. 6. 14 18:45 P1 Budvarka B Heliport SK 11. 2:4 (2:1)
Pohledné kombinační utkání, ve kterém byli hosté lepší a zaslouženě vyhráli. Antonín Beránek, Michal Průša
Budvarka B Heliport SK
Lukáš Porcal – Aleš Celerýn, Josef Fiřt, Tomáš Hatala, Tomáš Karbula, Vít Moudrý, Jan Regent, Martin Šimáček, Štěpán Velenský vs Martin Dienstbier – Marek Foglar, Michal Kolář, Viktor Kulíšek, Jan Libus, Alan Mašláni, Aleš Pelikán, Ondřej Prejzek, Ondřej Suchan, Jiří Velebil
9. Aleš Celerýn
10. Jan Regent
14., 58. Alan Mašláni
43. Jiří Velebil
56. Viktor Kulíšek
1. 6. 14 17:30 MIKU4 Heliport SK My 10. 3:0 (2:0)
Vyrovnané utkání. Produktivnější domácí vyhráli. Radek Šíp, Tomáš Růžička
Heliport SK My
Ondřej Prejzek – Martin Dienstbier, Marek Foglar, Viktor Kulíšek, Alan Mašláni, Aleš Pelikán, Ondřej Suchan, Štěpán Svatuška, Jiří Velebil vs Vojtěch Hündl – Ludvík Anderle, Tomáš Bělíček, Štěpán Chvátal, Jan Čurn, Karel Helman, Lukáš Porkert, Zdeněk Štěpán, Aleš Vaníček
12., 54. Martin Dienstbier
25. Ondřej Suchan
25. 5. 14 17:30 DABLI Heliport SK Target FC 9. 0:4 (0:1)
Domácí se k utkání dostavili jen v počtu 4+1 a hosté toho dokázali využít. Klail, Vojtěch
Heliport SK Target FC
Ondřej Prejzek – Marek Foglar, Jakub Göringer, Viktor Kulíšek, Jan Libus vs Tomáš Martinek – Petr Bulín, David Haštaba, Jakub Hrazdil, David Hušek, Vojtěch Mikeš, Michal Pacas, Jan Pajkrt, David Švarc
8., 37., 38. David Švarc
57. Michal Pacas
50. Petr Bulín
18. 5. 14 20:00 TEMPO Drny FC Heliport SK 8. 6:1 (2:0)
Zápas byl ze začátku vyrovnaný, ale pak se domácí semknuli a nasázeli jeden hezčí gól za druhým. Jan Malý
Drny FC Heliport SK
Sebastián Šulc – Radek Čebiš, Tomáš Čebiš, Jan Endlicher, Michal Hruška, Jan Kubík, Martin Novotný, Lukáš Pitelka, Vladimír Sadílek, Jakub Šlégl vs Ondřej Prejzek – Viktor Kulíšek, Jan Libus, Alan Mašláni, Aleš Pelikán, Ondřej Suchan, Jiří Velebil
7., 26. Tomáš Čebiš
31. Michal Hruška
38. Jakub Šlégl
58. Vladimír Sadílek
59. Lukáš Pitelka
55. Ondřej Suchan
11. 5. 14 18:45 MIKU3 Heliport SK Defect Praha 7. 2:3 (2:3)
Podstatné momenty, tedy střelba branek, proběhly v prvním poločase.
Heliport SK Defect Praha
Martin Dienstbier – Marek Foglar, Viktor Kulíšek, Jan Libus, Alan Mašláni, Ondřej Prejzek, Miroslav Rubeš, Jiří Velebil vs Tomáš Vitiš – Filip Čech, Jan Korostenski, Marek Plojhar, Václav Skopový, Václav Soukup, Martin Štoncner
4. Ondřej Prejzek
29. Viktor Kulíšek
6., 30. Marek Plojhar
7. Filip Čech
4. 5. 14 15:00 P3 Old Ball FK Heliport SK 6. 1:2 (0:1)
Domácí tlačili hosty po celý zápas. Naráželi na kvalitní defenzivu včetně výborného gólmana. Procházka M.
Old Ball FK Heliport SK
Jakub Motyčka – Jan Hanuš, René Adam Jaško, Martin Konečný, Tomáš Kopejska, Ondřej Křížek, Miloslav Machka, Robin Machka, Lukáš Motyčka, Michal Stross, Jaromír Švaněk vs Ondřej Prejzek – Marek Foglar, Viktor Kulíšek, Alan Mašláni, Ondřej Suchan, Jiří Velebil
50. Robin Machka 43 Ondřej Křížek 25. Alan Mašláni
46. Ondřej Suchan
27. 4. 14 15:00 P3 Heliport SK Arsenal Prague 5. 1:6 (0:0)
Hosté byli po celý zápas rychlejší, techničtější a dokázali se ve druhém poločase střelecky prosadit. Hodně toho pochytal brankář domácích. Vladimír Mádr, Ivan Haco
Heliport SK Arsenal Prague
Martin Dienstbier – Marek Foglar, Viktor Kulíšek, Jan Libus, Alan Mašláni, Ondřej Prejzek, Jiří Velebil vs Ilya Chigarev – Alexey Afanasyev, Orynbassar Baktygereyev, Alisher Ibragim, Adil Jardemov, Roman Mitakin, Karim Niyazov, Vladyslav Populovskyy, Dmitriy Pryanichnikov, Sergey Yershov, Renat Yessenzhanov, Andrei Zhdanov
43. Jan Libus 31., 53. Roman Mitakin
33. Renat Yessenzhanov
40., 57. Adil Jardemov
42. Orynbassar Baktygereyev
21. 4. 14 18:45 ZABEH s.Oliver A Heliport SK 4. 7:0 (2:0)
Výsledek odpovídá průběhu utkání. Hosté jen ve čtyřech do poločasu odpadli a skóre mohlo být klidně dvojciferné. Martin Beránek, Aleš Kučera
s.Oliver A Heliport SK
Tomáš Vlček – David Adamček, Patrik Böhm, Marek Fiedler, Petr Horák, Josef Janota, Radek Matějka, Radek Tůma, Martin Valenta, Václav Venclík vs Ondřej Prejzek – Marek Foglar, Viktor Kulíšek, Jan Libus, Jiří Velebil
21., 54. Josef Janota
29. David Adamček
38., 55. Martin Valenta
46. Petr Horák
60. Radek Tůma
13. 4. 14 16:15 DEKAN Heliport SK Bez názvu 3. 2:2 (0:1)
Vyrovnané utkání se spravedlivou remízou. Boubín,Pavel
Heliport SK Bez názvu
Martin Dienstbier – Marek Foglar, Viktor Kulíšek, Jan Libus, Alan Mašláni, Aleš Pelikán, Ondřej Prejzek, Ondřej Suchan, Jiří Velebil vs Petr Skýpala – Jan Balíček, Josef Bradáč, Daniel Kopec, Michal Plicka, David Staněk
38. Jan Libus
45. Ondřej Suchan
13. Jan Balíček
36. Daniel Kopec
6. 4. 14 16:15 KBELY Šachťor Praha CF Heliport SK 2. 5:3 (3:1)
Šachťor šel do 3gólového vedení, ale hosté v poslední minutě 1.půle snížili a hned zkraje 2.půle už to bylo jen o gól. Pak ale domácí opět odskočili o 3 góly a zaslouženě vyhráli. Martin Janouškovec
Šachťor Praha CF Heliport SK
Roman Kreisinger – Lukáš Dajčar, Petr Halo, Jan Jakimeczko, Tomáš Jindra, Václav Mottl, Lukáš Müller, Miroslav Novotný, Karel Růžička, Václav Váradi vs Jakub Göringer – Marek Foglar, Viktor Kulíšek, Jan Libus, Alan Mašláni, Aleš Pelikán, Ondřej Prejzek, Jiří Velebil
1., 54. Václav Mottl
17., 39. Jan Jakimeczko
23. Petr Halo
30. Viktor Kulíšek
33. Jan Libus
59. Alan Mašláni
30. 3. 14 17:30 MIKU3 Heliport SK Tutto bene A 1. 0:1 (0:1)
Vyrovnaná, bojovné utkání hrané fér. Bohužel chybělo koření v podobě gólů. Přestože si šance vytvořila obě družstva, rozhodl jediný gól. Svoboda
Heliport SK Tutto bene A
Jakub Göringer – Marek Foglar, Viktor Kulíšek, Jan Libus, Alan Mašláni, Aleš Pelikán, Ondřej Prejzek, Ondřej Suchan, Jiří Velebil vs Martin Řádek – Filip Fidler, Josef Fidler, Jaroslav Hušek, Petr Hybský, Tomáš Hybský, Pavel Kubal, Petr Procházka, Yuriy Yehorov