10. Borussia Predators FK 11 3 2 6 32:36 8

So 26.4.14 08:45 P1 Devils of Zderaz Partizan Praha   (HL5G)
So 26.4.14 10:00 P1 Pivnice U Zpěváčků Kalich club Žižkov   (HL8L)
So 17.5.14 10:00 ZAK Hashlerka THC 1993 A GP Rangers   (HL7H)
So 17.5.14 11:15 ZAK Hypochondři Corleone   (HL7H)

22. 6. 14 12:30 TEMPO Old Mosquitos Lobotomici 11. 3:9 (0:3)
Obě mužstav si užila svůj poslední zápas sezony, proto se hrálo v klidu a pohodě. Paleček, Linhart
Old Mosquitos Lobotomici
Jiří Sedmík – Josef Hervert, Adam Hospodarz, Martin Matoušek, Radek Opichal, Michal Pešek, Daniel Prosenc, Jiří Vávra, Jan Zeman, Lukáš Zemek vs Daniel Vlach – Ondřej Boháč, Petr Dvořák, Lukáš Kratochvíl, Pavel Loderer, Michal Petrželka, Lukáš Voborník, Tomáš Zajac
53. Lukáš Voborník
8. 6. 14 11:15 STOD Lobotomici Lokomotiva DP 10. 3:1 (2:1)
Hra probíhala v duchu fair play. Petr Jeřábek, Jan Dvorník
Lobotomici Lokomotiva DP
Daniel Vlach – Radek Barták, Ondřej Boháč, Lukáš Kratochvíl, Pavel Loderer, Roman Treml, Lukáš Voborník, Tomáš Zajac vs Andrey Knyazkov – Rostislav Antal, David Čermák, Pavel Filip, Ondřej Hlad, Lukáš Kotrba, Martin Koubek
1. Radek Barták
13., 35. Ondřej Boháč
26 Tomáš Zajac 5. Ondřej Hlad
1. 6. 14 13:45 ZAK Sokol V.-Notorax B Lobotomici 9. 2:0 (0:0)
Domácí byli lepším týmem a zaslouženě vyhráli, i když se dokázali prosadit až ve druhé půli.
Sokol V.-Notorax B Lobotomici
Jaroslav Sysel – Václav Horejsek, Petr Jambor ml., Petr Kuna, Pavel Kunst, Karel Podráský, Jan Šebek, Tomáš Tesař, David Totzauer vs Daniel Vlach – Radek Barták, Ondřej Boháč, Pavel Loderer, Michal Petrželka, Lukáš Voborník
40. Petr Kuna
51. Pavel Kunst
25. 5. 14 12:30 ZAK Lobotomici Laxní přístup 8. 1:2 (1:1)
Za velkého horka se hrál velmi klidný, až místy ospalý fotbálek. Hosté byli šťastnějším týmem. Paleček
Lobotomici Laxní přístup
Daniel Vlach – Radek Barták, Ondřej Boháč, Jiří Hejčl, Lukáš Kratochvíl, Pavel Loderer, Michal Petrželka, Roman Treml, Lukáš Voborník vs Ondřej Zeman – Lukáš Bárta, Pavel Hromádka, Tomáš Jirmásek, Michal Krlín, Jaroslav Paima, Vojtěch Procházka, Jiří Šafka, David Šátek, Martin Šindelář, Jan Široký, Michal Široký, Tomáš Zahradníček
25. Michal Petrželka 8., 55. Jiří Šafka
18. 5. 14 11:15 ZAK Lobotomici Krabice 7. 8:2 (2:1)
Nadprůměrné utkání, které by bylo ozdobou i vyšších hanspaulských lig. První poločas byl vyrovnaný. Ve druhé půli se domácí rozjeli a hosty rozstříleli. Jakub Vindiš, Václav Pícha
Lobotomici Krabice
Daniel Vlach – Radek Barták, Ondřej Boháč, Petr Dvořák, Jiří Hejčl, Lukáš Kratochvíl, Michal Petrželka, Lukáš Voborník vs Radek Bachar – Marek Fišer, David Kašpar, Pavel Lenfeld, Petr Málek, Michal Šeda, Karel Vaněk, Petr Zikmunda
20., 39., 49., 52., 55. Ondřej Boháč
30., 45. Petr Dvořák
47. Lukáš Voborník
23. Karel Vaněk
52. David Kašpar
11. 5. 14 11:00 BECH Fernet team Říčany Lobotomici 6. 3:3 (2:2)
Vyrovnané utkání. Jiří Cvejn, Petr Benda
Fernet team Říčany Lobotomici
Ondřej Švagr – Petr Fiala, Tomáš Kučera, Jakub Macháček, Jiří Macháček, Martin Rákosník, Miroslav Strachota vs Daniel Vlach – Radek Barták, Ondřej Boháč, Petr Dvořák, Jiří Hejčl, Lukáš Kratochvíl, Pavel Loderer, Michal Petrželka, Lukáš Voborník, Tomáš Zajac
6. Tomáš Kučera
12. Jakub Macháček
33. Petr Fiala
1., 24. Petr Dvořák
57. Lukáš Voborník
58. Tomáš Zajac
4. 5. 14 16:15 ZABEH Lobotomici England Praha 5. 1:2 (0:1)
Bojovné utkání s minimem šancí. Šťastnějším týmem byli nakonec hosté, kteří dokázali vstřelit o jednu branku více než soupeř. Jan Dont
Lobotomici England Praha
Daniel Vlach – Radek Barták, Ondřej Boháč, Petr Dvořák, Pavel Loderer, Michal Petrželka, Roman Treml, Lukáš Voborník, Tomáš Zajac vs Radek Pubanc – Zdeněk Hopjan, Radek Jahoda, Václav Krček, Jan Langer, Tomáš Pém, Josef Skořepa, Jiří Smetana, Michael Zmeškal
52. Tomáš Zajac 20. Radek Jahoda
50. Josef Skořepa
27. 4. 14 20:00 ZABEH Borussia Predators FK Lobotomici 4. 10:4 (5:1)
Hosté zaspali úvod utkání, načež se zápas stal otázkou skóre. Dominovaly útoky. Trnka
Borussia Predators FK Lobotomici
Jan Kutálek – Jaroslav Dušek, Michal Heřmánek, David Hýbner, Jan Špinka, Jáchym Štorek, David Venc, Lukáš Zeman vs Daniel Vlach – Radek Barták, Ondřej Boháč, Petr Dvořák, Lukáš Kratochvíl, Pavel Loderer, Roman Treml, Lukáš Voborník, Tomáš Zajac