10. Borussia Predators FK 11 3 2 6 32:36 8

So 26.4.14 08:45 zzNOVOB Guaraní Kapr tým 86 B   (HL5G)
So 26.4.14 10:00 zzNOVOB New Jersey Devils B Huňáč PK   (HL6H)
So 17.5.14 10:00 ZABEH Profesoři Tak dort jo   (HL7H)
So 17.5.14 11:15 ZABEH Guláš FC Trafic Kladno   (HL7H)

22. 6. 14 12:30 P1 ONBLACK Fernet team Říčany 11. 4:2 (1:1)
Vyrovnané utkání po celý zápas. Rozhodly lépe zakončené šance domácích. Tomáš Tábor, Petr Vachl
ONBLACK Fernet team Říčany
Jiří Fiala – Tomáš Fiala, David Kobliha, Filip Šindelář, Miroslav Žáček, Filip Žák vs Ondřej Švagr – Michal Havránek, Martin Kučera, Tomáš Kučera, Jakub Macháček, Jiří Macháček, Martin Rákosník, Martin Šafařík, Michal Šafařík, Miroslav Strachota
56. Martin Šafařík
8. 6. 14 16:15 DEKAN England Praha ONBLACK 10. 3:5 (0:1)
Hosté měli větší vůli po vítězství a strhli zápas na svou stranu. Klail
England Praha ONBLACK
Roman Pém – Zdeněk Hopjan, Radek Jahoda, Václav Krček, Josef Skořepa, Jiří Smetana, Michael Zmeškal vs Jiří Fiala – Tomáš Fiala, David Kobliha, David Kubík, Lukáš Macháček, Miroslav Žáček, Filip Žák
54. Lukáš Macháček
1. 6. 14 13:45 P2 ONBLACK Borussia Predators FK 9. 5:0 (1:0)
Po vyrovnané první půli se domácí rozjeli a nastříleli hostům pět branek. Hosté si za snahu zasloužili alespoň čestný úspěch. Paleček
ONBLACK Borussia Predators FK
Jiří Fiala – Tomáš Fiala, David Kubík, Lukáš Macháček, Filip Šindelář, Miroslav Žáček, Filip Žák vs Jan Kutálek – David Hýbner, Tomáš Řápek, Rudolf Slaboch, Jáchym Štorek, Roman Traški, David Venc, Lukáš Zeman
29. Miroslav Žáček
49. Lukáš Macháček
54., 56. Filip Šindelář
60. Tomáš Fiala
25. 5. 14 15:00 DEKAN Sexnejensex ONBLACK 8. 4:4 (3:0)
Domácí začali lépe a do poločasu vedli o tři branky. Druhá půle ale přinesla velký obrat ONBLACK a domácí nakonec se štěstím vybojovali alespoň bod.
Sexnejensex ONBLACK
David Krejča – Petr Čihák, Emil Horný, David Hösl, Jakub Mrázko, Radek Mrázko, Jaroslav Smrž, Vladimír Větvinský vs Jiří Fiala – Tomáš Fiala, David Kobliha, Lukáš Macháček, Filip Šindelář, Miroslav Žáček, Filip Žák
53. Filip Šindelář
18. 5. 14 20:00 P3 ONBLACK Sestra Sojka 7. 5:1 (1:0)
Slušně hrané utkání v jasné režii domácího týmu.
ONBLACK Sestra Sojka
Jiří Fiala – Jakub Janhuba, Lukáš Macháček, Filip Šindelář, Miroslav Žáček, Filip Žák vs Ondřej Holubík – Jan Hlaváček, Adam Vála, Ondřej Vála, Michal Vlasák, Jiří Výborný, Michal Žák
23., 55. Jakub Janhuba
53. Filip Žák
54., 55. Miroslav Žáček
41 Miroslav Žáček 40. Ondřej Vála
11. 5. 14 10:00 ZAK Krabice ONBLACK 6. 0:5 (0:2)
Utkání odpovídalo úrovni osmé ligy. Hosté byli lepším týmem a přestože neměli nikoho na střídání, byli na tom se silami lépe než jejich soupeř. Procházka T, Procházka M
Krabice ONBLACK
Marek Fišer – Serhiy Demkiv, Pavel Lenfeld, Michal Šeda, Karel Vaněk, Petr Zikmunda, Pavel Zvěřina vs Jiří Fiala – Tomáš Fiala, David Kobliha, David Kubík, Lukáš Macháček, Miroslav Žáček
18., 45. David Kobliha
23., 47. OG
34. Lukáš Macháček
4. 5. 14 17:30 DEKAN Old Mosquitos ONBLACK 5. 1:6 (0:3)
Onblack měl od začátku převahu a i když neměl nikoho na střídání, rozhodl o svém vítězství už v první půli. Vladislav Ščiklin, Dominik Zukal
Old Mosquitos ONBLACK
Daniel Prosenc – Richard Franěk, Pavlin Georgiev, Josef Hervert, Adam Hospodarz, Jan Kapciug, Martin Matoušek, Radek Opichal, Jiří Vávra, Jan Zeman, Lukáš Zemek vs Jiří Fiala – Tomáš Fiala, David Kubík, Filip Šindelář, Miroslav Žáček, Filip Žák
37. Jan Kapciug 44 Daniel Prosenc 13., 51. Filip Šindelář
17. David Kubík
19., 34., 46. Miroslav Žáček
27. 4. 14 16:15 MIKU3 ONBLACK Lokomotiva DP 4. 4:4 (0:1)
Zajímavé utkání, kterému remíza sluší. Český, Procházka M.
ONBLACK Lokomotiva DP
Jiří Fiala – Tomáš Fiala, David Kobliha, David Kubík, Lukáš Macháček, Filip Šindelář, Miroslav Žáček, Filip Žák vs Pavel Dvořák – Rostislav Antal, David Čermák, Pavel Filip, Ondřej Hlad, Andrey Knyazkov, Martin Koubek, Arnaud Quily
33. Miroslav Žáček
35., 55. Filip Šindelář
37. David Kubík
22. Andrey Knyazkov
41., 60. Arnaud Quily
51. David Čermák
13. 4. 14 13:45 ZAK Sokol V.-Notorax B ONBLACK 3. 0:2 (0:1)
Hosté vyhráli zaslouženě, během zápasu měli několik šancí, ale pojistku přidali až v závěru. Hošek
Sokol V.-Notorax B ONBLACK
Jaroslav Sysel – Václav Horejsek, Petr Jambor ml., Petr Kuna, Pavel Kunst, Karel Podráský, Vladimír Svoboda, Tomáš Tesař, David Totzauer vs Jiří Fiala – Tomáš Fiala, David Kobliha, David Kubík, Lukáš Macháček, Filip Šindelář, Miroslav Žáček, Filip Žák
13. Filip Žák
57. Filip Šindelář
6. 4. 14 15:00 DEKAN ONBLACK Laxní přístup 2. 3:2 (1:2)
Black o něco lepší v kombinaci měl s hosty velké problémy, především při standartkách. Domácí asi zaslouženě v druhé půli strhli výhru na svou stranu. Kohout, Grela
ONBLACK Laxní přístup
Jiří Fiala – Tomáš Fiala, David Kubík, Lukáš Macháček, Filip Šindelář, Miroslav Žáček, Filip Žák vs Ondřej Zeman – Lukáš Bárta, Pavel Hromádka, Michal Krlín, David Šátek, Jan Široký, Michal Široký, Tomáš Zahradníček
3. Miroslav Žáček
32. Lukáš Macháček
14. Pavel Hromádka
30. Jan Široký
30. 3. 14 12:30 ZAK Lobotomici ONBLACK 1. 2:1 (1:0)
Vyrovnané utkání v duchu fair play rozhodla početnější lavička domácích. Dan Souček, Václav Voslář
Lobotomici ONBLACK
Daniel Vlach – Radek Barták, Ondřej Boháč, Petr Dvořák, Jiří Hejčl, Lukáš Kratochvíl, Pavel Loderer, Michal Petrželka, Roman Treml, Lukáš Voborník, Tomáš Zajac vs Jiří Fiala – Tomáš Fiala, David Kobliha, Lukáš Macháček, Filip Šindelář, Miroslav Žáček, Filip Žák