Ne 27.4.14 18:45 ZAK Debakl FC Klikaři FC   (HL5I)
Ne 27.4.14 20:00 ZAK Integrita Jinonice Rumové pralinky FC   (HL7L)
Ne 8.6.14 15:00 CESMI TZN.Čáp ZAK Praha   (HL8M)
Ne 8.6.14 16:15 CESMI Habet Praha FŇ Sanitka AS   (HL8Q)

15. 6. 14 13:45 ZAK Palmeiras Prosek Alkmar 11. 1:1 (1:1)
Pěkné rychlé utkání hrané v duchu fair play. Michal Pína
Palmeiras Prosek Alkmar
Roman Antl – Martin Dvořák, Tomáš Gaper, Jaroslav Lhota, Marcel Macháček, Peter Mikulec, Marek Novotný, Ivan Trnka vs Jakub Černý – Martin Čermák, Jáchym Horáček, Martin Pinc, Tomáš Pospíchal, Hynek Tomíček, Jan Veselý
16. Tomáš Gaper 25. Martin Pinc
1. 6. 14 20:00 ZABEH Alkmar Dýně AC A 10. 7:3 (3:2)
Zajímavé utkání, ve kterém hostům nevycházela kombinace a domácí tvrdě a nekompromisně trestali. Milan Cina, Jiří Tříska
Alkmar Dýně AC A
Jan Rozkovec – Martin Čermák, Tomáš Mandík, Martin Pinc, Tomáš Pospíchal, Jan Veselý, Jaroslav Zíka vs Petr Skalický – Roman Hegenbart, Tomáš Horvát, Milan Kozel, Michal Mach, Jaroslav Novák, Petr Přerovský, Jan Soudil, Martin Vrkoč, Tomáš Zeman
38. Jan Soudil
25. 5. 14 16:15 CESMI Forejt FC Alkmar 9. 3:3 (1:2)
Vyrovnané utkání, domácí se ujali vedení, ale ve druhém poločase museli dvakrát dotahovat, nakonec remízový zápas. Hošek
Forejt FC Alkmar
Lukáš Werner – Kajetán Bek, Pavel Hrubý, Matyáš Jirčík, Jiří Košťál, Lubomír Ryšan, Václav Špirek, Jakub Volf, Jakub Werner vs Tomáš Mandík – Martin Čermák, Jakub Černý, Martin Pinc, Tomáš Pospíchal, Jan Veselý, Jaroslav Zíka
2. Václav Špirek
40. Jiří Košťál
52. Matyáš Jirčík
14. Tomáš Mandík
21., 41. Martin Pinc
18. 5. 14 15:00 MIKU4 Alkmar Koza znezaneřáděná 8. 2:3 (0:0)
Domácí nastoupili ve čtyřech v poli a i přesto odehráli výbornou partii. Dokonce se jim v závěru podařilo snížit na rozdíl jediné branky, ale hosté už vyrovnání nedovolili. Martin Hradil, Lukáš Jandovský
Alkmar Koza znezaneřáděná
Jan Rozkovec – Martin Čermák, Tomáš Mandík, Tomáš Pospíchal, Jan Veselý, Jaroslav Zíka vs Luboš Svátek – Jan Barták, Miroslav Cölba, Aleš Jindřich, Jan Kopal, Jan Papoušek, Pavel Ptáček, Pavel Sehnal, Robert Šenk
55. Tomáš Mandík
56. Jan Veselý
38. Jan Kopal
39. Jan Barták
51. Robert Šenk
11. 5. 14 16:15 MIKU4 Kult žlutého míče Alkmar 7. 2:2 (2:2)
Zápas nepřinesl moc krásy, co se fotbalu týče, ale snaha ani bojovnost oběma týmům nechyběla. Paleček, Jansa
Kult žlutého míče Alkmar
Jakub Zima – Martin Bukera, Jakub Čehovský, Marek Kořínek, Daniel Trumpich, Ondřej Vrána vs Jakub Černý – Martin Čermák, Jáchym Horáček, Tomáš Mandík, Martin Pinc, Tomáš Pospíchal, Hynek Tomíček, Jan Veselý
12. Martin Bukera
16. Ondřej Vrána
9. Martin Čermák
10. Tomáš Pospíchal
4. 5. 14 12:30 ZAK Alkmar Viktoria Bítovská B 6. 2:0 (2:0)
Domácí byli v první půli aktivnější a zařídili si tak náskok dvou branek. Druhá půle byla bez branek a tak domácí zvítězili 2:0.
Alkmar Viktoria Bítovská B
Jan Rozkovec – Martin Čermák, Jakub Černý, Jáchym Horáček, Tomáš Mandík, Martin Pinc, Tomáš Pospíchal, Marek Stehlík, Jan Veselý, Jaroslav Zíka vs Ondřej Vohradník – Petr Drozd, Michal Kriml, Jiří Miškovský, Vojtěch Miškovský, Michael Oliva, Jan Pecka, David Prouza, Lukáš Vitovský
4. Martin Pinc
12. Tomáš Pospíchal
21. 4. 14 15:00 P2 Bad Boys FC Alkmar 4. 2:3 (1:1)
Vyrovnaný zápas, domácí v závěru už vyrovnat nestihli. Vít Ryba, Ondřej Klouda
Bad Boys FC Alkmar
Lukáš Horváth – Michal Coubal, Daniel Doležal, Milan Doležal, Jiří Fořt, Václav Kremer, Petr Milovanovič, Daniel Nicolosi vs Michel Issa – Jakub Černý, Jáchym Horáček, Tomáš Mandík, Martin Pinc, Tomáš Pospíchal, Jan Veselý
8. Michal Coubal
60. Daniel Nicolosi
10., 46. Tomáš Mandík
50. Martin Pinc
13. 4. 14 17:30 P2 Alkmar Blueghost.cz FC 3. 2:2 (1:0)
Hezké utkání, ve kterém si oba týmy vytvořili velké množství šancí. Domácí sice vedli, ale soupeři se podařilo v posledních minutách srovnat skóre, a to i díky proměněné penaltě. Dufek
Alkmar Blueghost.cz FC
Jan Rozkovec – Martin Čermák, Jakub Černý, Jáchym Horáček, Tomáš Mandík, Martin Pinc, Tomáš Pospíchal, Hynek Tomíček, Jan Veselý, Jaroslav Zíka vs Petr Nádvorník – Martin Dytrych, Lukáš Müller, Lukáš Pilka, Libor Svoboda, Jan Vrubel, Lukáš Všetička, Jan Walter
15. Jáchym Horáček
48. Tomáš Mandík
54. Lukáš Pilka
57. Lukáš Müller
6. 4. 14 15:00 P2 Vodka team FC Alkmar 2. 2:0 (1:0)
Vodka team měl převahu mezi vápny. Ke konci utkání několikrát tým podržel brankář. Utkání hrané Fair play. Roman Pekárek, Lukáš Holubec
Vodka team FC Alkmar
David Veselý – Tomáš Dvořák, Pavel Eder, Michal Fišer, Jan Foukner, Václav Jirka, Lukáš Prymus, Tomáš Sibřina, Michal Stárek, Josef Suchánek, Karel Šukovský vs Jan Rozkovec – Martin Čermák, Jakub Černý, Jáchym Horáček, Tomáš Mandík, Martin Pinc, Tomáš Pospíchal, Hynek Tomíček, Jan Veselý, Jaroslav Zíka
15. Josef Suchánek
59. Michal Fišer
30. 3. 14 15:00 MIKU3 Alkmar Buzuluk Úvaly FC 1. 0:2 (0:0)
Ve vyrovnaném utkání rozhodla lepší koncovka hostů. Hráno slušně a korektně. Svoboda
Alkmar Buzuluk Úvaly FC
Marek Stehlík – Martin Čermák, Jakub Černý, Jáchym Horáček, Tomáš Mandík, Hynek Tomíček, Jan Veselý, Jaroslav Zíka vs Ján Borženský – Karol Blicha, René Charvát, Milan Cibulec, Michael Heres, Marco Moles, Michael Řezáč, Jan Stříž, Jakub Votápek