1. 12. 14 19:00 SANC2 Demínka A Santovi Sobi 11. 0:6 k.
19. 11. 14 19:30 zzNOVOB Santovi Sobi Credit Praha FC 10. 6:5 (2:0)
Zajímavé utkání, ve kterém Credit začal dotahovat příliš pozdě. Český
Marek Nýč – Lukáš Cimr, Lukáš Garreis, Tadeáš Helešic, Adam Houda, Prokop Houda, Jaroslav Musil, Martin Sekáč, Tomáš Švec, David Švertšal vs Jakub Procházka – Radomír Grünspan, Robin Jiránek, Jakub Kolařík, Miroslav Kopenec, Ondřej Kučera, David Lafek, Jan Sedláček, Dalibor Tužinčin, Ladislav Vašek
51., 53. Jaroslav Musil
56., 57., 59. Robin Jiránek
60., 60. Jakub Kolařík
12. 11. 14 19:00 STOD Notorlet Stodůlky Santovi Sobi 9. 3:3 (2:2)
Velmi pohledné utkání hrané ve vysokém tempu. Domácí se více prosazovali v osobních soubojích, hosté předváděli více pohybu bez míče. Remízu pokládám za zaslouženou. Oba týmy zasluhují obdiv za férovou hru a úctu k soupeři. Jiří Linhart, Vít Novák
Notorlet Stodůlky Santovi Sobi
Marek Ždánský – Otto Chrastil, Nikola Lancz, Martin Neuvirt, Pavel Rach, Petr Šandera, Vladimír Valášek vs Adam Houda – Lukáš Cimr, Lukáš Garreis, Tadeáš Helešic, Marek Nýč, Tomáš Švec, David Švertšal
13. Otto Chrastil
17. Nikola Lancz
33. Petr Šandera
11., 31. Tomáš Švec
16. Lukáš Garreis
3. 11. 14 20:30 ZAK Santovi Sobi Barclays 8. 2:1 (1:0)
Vyrovnané utkání. Vyhrál šťastnější tým. Július Šaróka, Miroslav Bílek
Santovi Sobi Barclays
Lukáš Garreis – Lukáš Cimr, Tadeáš Helešic, Adam Houda, Prokop Houda, Jaroslav Musil, Marek Nýč, Martin Sekáč, Tomáš Švec vs Miloš Broulík – Alisher Abdurahmanov, Andrei Amariei, Luboš Housa, Tomáš Kunt, Cuong Nguyen Viet, Richard Šána
4. Tadeáš Helešic
52. Tomáš Švec
35. Tomáš Kunt
22. 10. 14 19:45 HRAB3 Kontis 1.FC Santovi Sobi 7. 2:1 (1:0)
Hostující tým utrpěl první porážku v tomto ročníku, a to i přesto, že byl celý zápas lepším týmem. Nedokázal však uhlídat brejky soupeře, a to se mu stalo osudným. Vukanovič, Mlynařík
Kontis 1.FC Santovi Sobi
Ondřej Kubelka – Petr Klička, Lubomír Konečný, Jan Malý, Milan Pastvinský, Otto Pípla, Jan Řechtáček vs Tadeáš Helešic – Lukáš Garreis, Adam Houda, Prokop Houda, Jaroslav Musil, Marek Nýč, Martin Sekáč, Tomáš Švec, David Švertšal
30., 45. Lubomír Konečný 50. Martin Sekáč
15. 10. 14 18:15 LITVI Santovi Sobi 1.FC Holešovice 6. 11:3 (4:1)
Technicky vyspělejší domácí se po úvodním tlaku dostali do vedení 3:0 a soupeři dovolili snížit na 4:2. Ve druhém poločase využili nemohoucnost soupeře a od 47. minuty dali pět branek za pět minut. Před koncem sice snížili hosté na 11:3, ale Santovi sobi zaslouženě drtivě vyhráli. Adam Levák, Lukáš Novák
Santovi Sobi 1.FC Holešovice
Tadeáš Helešic – Lukáš Cimr, Lukáš Garreis, Adam Houda, Prokop Houda, Jaroslav Musil, Marek Nýč, Martin Sekáč, Tomáš Švec, David Švertšal vs Jakub Kříž – Antonín Holec, Karel Jiroušek, Jan Karban, Dmitriy Kedyarov, Josef Kotouč, Rudolf Kotouč, Martin Kukla, Filip Nádvorník, Ondřej Sopr
56. Dmitriy Kedyarov
8. 10. 14 20:45 MIKU4 Le Jardin Santovi Sobi 5. 2:5 (1:0)
Po vyrovnané první půli předvedli Santovi sobi výborný, sehraný a kolektivní výkon ve druhé půli. Jan Burget, Ladislav Trejtnar
Le Jardin Santovi Sobi
Pavel Jakoubek – Petr Brezani, Karel Horký, Vojtěch Hrček, Aleš Kalášek, Ivo Koláček, Milan Landsmann, Milan Makovec, Petr Říha vs Marek Nýč – Lukáš Cimr, Lukáš Garreis, Tadeáš Helešic, Adam Houda, Prokop Houda, Jaroslav Musil, Martin Sekáč, Tomáš Švec, David Švertšal
27. Ivo Koláček
59. Milan Landsmann
34., 41. David Švertšal
40., 50. Tadeáš Helešic
55. Jaroslav Musil
24. 9. 14 18:00 STER1 Santovi Sobi Parní válec 4. 5:0 (3:0)
Utkání proběhlo v klidu. Zasloužené vítězství. Zdeněk Polanský
Santovi Sobi Parní válec
Tomáš Švec – Lukáš Cimr, Lukáš Garreis, Tadeáš Helešic, Adam Houda, Prokop Houda, Marek Nýč, Martin Sekáč, David Švertšal vs Lukáš Svoboda – Jan Bičík, Denis Gusarenko, David Müller, Jan Novotný, Jindřich Rodovský, Andriy Vetsko
22., 24. Marek Nýč
25., 44. Tadeáš Helešic
55. Adam Houda
17. 9. 14 19:45 HRAB3 Bratři v triku Santovi Sobi 3. 3:4 (1:1)
Pohledné utkání se zaslouženou výhrou hostů. František Jirsa, Marek Šetina
Bratři v triku Santovi Sobi
Miroslav Kastner – Michal Bocek, Ilya Borovikov, Jan Galeta, Lukáš Ježek, Martin Pác, Petr Šátek, Marek Švarc vs Tomáš Švec – Lukáš Cimr, Lukáš Garreis, Tadeáš Helešic, Adam Houda, Prokop Houda, Marek Nýč, Martin Sekáč, David Švertšal
22., 33. Jan Galeta
32. Lukáš Ježek
52 Lukáš Ježek 11., 51. David Švertšal
41. Martin Sekáč
55. Tadeáš Helešic
8. 9. 14 19:15 ZAK Santovi Sobi Blaženka spiders 2. 6:2 (2:1)
Domácí vyhráli zaslouženě díky týmovějšímu výkonu. Július Šaróka, Miroslav Bílek
Santovi Sobi Blaženka spiders
Marek Nýč – Lukáš Cimr, Lukáš Garreis, Tadeáš Helešic, Adam Houda, Martin Sekáč, Tomáš Švec, David Švertšal vs Radim Sedláček – Zbyněk Faukner, Václav Hlaváček, Marek Jurčík, Marek Kotala, Ondřej Machů, Lukáš Vavrla
10., 55. Lukáš Cimr
24., 34. Lukáš Garreis
58. Tadeáš Helešic
59. Martin Sekáč
21. Ondřej Machů
38. Lukáš Vavrla
3. 9. 14 18:00 ZAK Žalud United 1.PC Santovi Sobi 1. 0:1 (0:1)
Utkání hrané z pevných defenziv na rychlé protiútoky, kde rozhodla střela Cimra z 1.pol., která překonala jinak vynikajícího Volfa. Janča, Kratochvíl
Žalud United 1.PC Santovi Sobi
Petr Volf – Pavel Čermák, Petr Fröhlich, Petr Fulín, David Gumiňski, Jakub Kosík, Martin Kucmocht, Petr Kucmocht, Jan Šobr vs Tomáš Švec – Lukáš Cimr, Lukáš Garreis, Adam Houda, Prokop Houda, Marek Nýč, Martin Sekáč, David Švertšal