St 3.9.14 19:30 MIKU3 Alibi Vokra VV   (HL4C)
St 3.9.14 20:45 MIKU3 Atlanta Žižkov FC Válcovny plechu MS FC   (HL6D)
Út 4.11.14 18:15 BECH Gente VET Kulišáci CF VET   (VL3B)
Út 4.11.14 19:30 BECH Starci na chmelu B Double United   (VL4B)
Út 4.11.14 20:45 BECH Tatran Válec 1.FC Žižkov   (HL5B)

1. 12. 14 19:00 SANC1 Blaženka spiders Notorlet Stodůlky 11. 6:0 k.
19. 11. 14 20:30 ZAK Kontis 1.FC Blaženka spiders 10. 0:0 (0:0)
Velmi bojovné utkání, kdy remíza 0:0 odpovídá kvalitě v zakončení.
Kontis 1.FC Blaženka spiders
Ondřej Kubelka – Lubomír Konečný, Martin Konečný, Jan Malý, Milan Pastvinský, Jan Řechtáček, Vít Vratišovský vs Radim Sedláček – Zbyněk Faukner, Václav Hlaváček, Jan Kult, Karel Masařík, Lukáš Vavrla
10. 11. 14 19:15 ZAK Blaženka spiders Le Jardin 9. 1:4 (0:2)
Nezáživný bojovný fotbal, kde Blaženka hrála kvůli zranění v oslabení ve čtyřech a neměla proti Le Jardin šanci. Radek Vodička, Miroslav Tipta
Blaženka spiders Le Jardin
Radim Sedláček – Zbyněk Faukner, Said Salim Hafidh, Václav Hlaváček, Marek Kotala, Lukáš Vavrla vs Pavel Jakoubek – Petr Brezani, Vojtěch Hrček, Aleš Kalášek, Ivo Koláček, Milan Landsmann, Milan Makovec, Petr Říha
53. Lukáš Vavrla 23. Milan Makovec
27. Ivo Koláček
34. Petr Říha
59. Milan Landsmann
3. 11. 14 19:15 ZAK Bratři v triku Blaženka spiders 8. 4:0 (1:0)
Domácí přes svůj pokročilejší věk jednoznačně lepší. Július Šaróka, Miroslav Bílek
Bratři v triku Blaženka spiders
Miroslav Kastner – Michal Bocek, Jan Galeta, Lukáš Ježek, Martin Pác, Pavel Rychetský, Petr Šátek, Marek Švarc, Pavel Svátek, Daniel Veselý vs Radim SedláčekZbyněk Faukner, Said Salim Hafidh, Václav Hlaváček, Marek Kotala, Karel Masařík, Lukáš Vavrla, Ondřej Vraj
7. Pavel Rychetský
40. Martin Pác
46. Lukáš Ježek
48. Marek Švarc
20. 10. 14 19:15 ZAK Blaženka spiders Žalud United 1.PC 7. 3:1 (0:1)
V první půli vyrovnané utkání bez větších šancí. Ve druhé půli Žaludům došla síla a domácí zápas otočili. Pavel Abrahám
Blaženka spiders Žalud United 1.PC
Radim Sedláček – Zbyněk Faukner, Said Salim Hafidh, Václav Hlaváček, Marek Kotala, Karel Masařík, Ondřej Vraj vs Petr Volf – Petr Fröhlich, Petr Fulín, David Gumiňski, Jakub Kosík, Martin Kucmocht, Miroslav Šafránek, Jan Šobr
46. Marek Kotala
52. Zbyněk Faukner
53. Karel Masařík
3. OG
13. 10. 14 19:15 ZAK Credit Praha FC Blaženka spiders 6. 2:8 (2:3)
Ze začátku zápas velmi vyrovnaný, ovšem v 2.půli strhli Spiders vedení na svou stranu a výsledek si udržovali až do konce. Pavlíček, Hauptmann
Credit Praha FC Blaženka spiders
Miroslav Kopenec – Radomír Grünspan, Robin Jiránek, Tomáš Kubásek, Ondřej Kučera, Martin Podéšť, Jakub Procházka, Jan Sedláček, Ladislav Vašek vs Radim Sedláček – Zbyněk Faukner, Said Salim Hafidh, Václav Hlaváček, Marek Jurčík, Marek Kotala, Karel Masařík, Lukáš Vavrla, Ondřej Vraj
55., 56. Marek Kotala
6. 10. 14 19:15 ZAK Blaženka spiders Barclays 5. 4:0 (1:0)
Velmi bojovné utkání plné silových soubojů s minimem pohledných kombinací. Vyhrál efektivnější tým. Michal Komárek, Marek Školud
Blaženka spiders Barclays
Radim Sedláček – Zbyněk Faukner, Said Salim Hafidh, Václav Hlaváček, Marek Jurčík, Marek Kotala, Karel Masařík, Lukáš Vavrla vs Jan Pradáč – Alisher Abdurahmanov, Andrei Amariei, Miloš Broulík, Petr Dušek, Luboš Housa, Richard Šána, Pavel Šitina
22. Zbyněk Faukner
43., 56. Karel Masařík
58. Said Salim Hafidh
22. 9. 14 19:15 ZAK 1.FC Holešovice Blaženka spiders 4. 2:4 (0:1)
Fotbal se začal hrát až deset minut před koncem. Do té doby se hrálo více takticky.
1.FC Holešovice Blaženka spiders
Jakub Kříž – Antonín Holec, Karel Jiroušek, Jan Karban, Dmitriy Kedyarov, Ondřej Sopr vs Radim Sedláček – Zbyněk Faukner, Said Salim Hafidh, Václav Hlaváček, Marek Jurčík, Jan Kalina, Marek Kotala, Karel Masařík
43., 53. Ondřej Sopr 16., 55. Karel Masařík
50., 51. Zbyněk Faukner
15. 9. 14 19:15 ZAK Blaženka spiders Parní válec 3. 5:2 (2:1)
Hosté měli balon více na kopačkách, ale zvítězil defenzivní systém domácích, který byl založen na brejcích. Pavel Abrahám, Jaromír Petrtýl
Blaženka spiders Parní válec
Radim Sedláček – Zbyněk Faukner, Václav Hlaváček, Jan Kalina, Ondřej Machů, Karel Masařík vs Jan Bičík – David Müller, Jan Novotný, Jindřich Rodovský, Lukáš Svoboda, Andriy Vetsko
12. Zbyněk Faukner
30., 49. Ondřej Machů
46. Václav Hlaváček
51. Jan Kalina
8. Lukáš Svoboda
45. Jindřich Rodovský
8. 9. 14 19:15 ZAK Santovi Sobi Blaženka spiders 2. 6:2 (2:1)
Domácí vyhráli zaslouženě díky týmovějšímu výkonu. Július Šaróka, Miroslav Bílek
Santovi Sobi Blaženka spiders
Marek Nýč – Lukáš Cimr, Lukáš Garreis, Tadeáš Helešic, Adam Houda, Martin Sekáč, Tomáš Švec, David Švertšal vs Radim Sedláček – Zbyněk Faukner, Václav Hlaváček, Marek Jurčík, Marek Kotala, Ondřej Machů, Lukáš Vavrla
10., 55. Lukáš Cimr
24., 34. Lukáš Garreis
58. Tadeáš Helešic
59. Martin Sekáč
21. Ondřej Machů
38. Lukáš Vavrla
1. 9. 14 19:30 MIKU1 Demínka A Blaženka spiders 1. 0:6 k.
Tomáš Pechar, Petr Wolf
Demínka A Blaženka spiders
Lukáš Dlabač – Milan Fedor, Jiří Harazim, Libor Koláček, Jiří Richter, Robert Spálavský, Luboš Suk, Tomáš Velinský, Marian Zikmund vs Radim Sedláček – Zbyněk Faukner, Said Salim Hafidh, Václav Hlaváček, Marek Jurčík, Jan Kalina, Marek Kotala, Ondřej Machů, Karel Masařík