Čt 20.11.14 18:00 MALES Dynamit Vršovice No fear KK   (HL8G)
Čt 20.11.14 19:15 MALES Fotbaloví bozi Pod parou   (HL7E)
Čt 20.11.14 20:30 MALES Digi Prague FC Míchačky   (HL8B)
Čt 27.11.14 18:15 ZAK Modrý Svině A Rum Zahořany HT   (HL6G)
Čt 27.11.14 19:30 ZAK Stará Garda VET Po Útlumu 06   (VL2A)
Čt 27.11.14 20:45 ZAK Tatarský biftek Banzai   (HL7F)

1. 12. 14 19:00 zzSANC3 1.FC Holešovice Le Jardin 11. 2:9 (1:3)
V první části ještě vyrovnaný duel, v druhé pak již stálá převaha hostů s množstvím branek. Hráno na těžkém terénu za deště a námrazy.
1.FC Holešovice Le Jardin
Jakub Kříž – Antonín Holec, Karel Jiroušek, Jan Karban, Dmitriy Kedyarov, Ondřej Sopr vs Ivo Koláček – Petr Brezani, Karel Horký, Vojtěch Hrček, Aleš Kalášek, Milan Landsmann, Milan Makovec, Petr Říha
30. Jan Karban
52. Ondřej Sopr
10., 29., 45. Petr Brezani
15., 54. Petr Říha
35., 50., 58. Milan Makovec
47. Milan Landsmann
19. 11. 14 20:45 MIKU1 Bratři v triku 1.FC Holešovice 10. 4:5 (3:3)
Stateční domácí odehráli celý zápas pouze ve složení 4+1, přesto sahali po vítězství, které nakonec šťastně získal tým Holešovic, který se dlouho trápil v křeči a nepřesnostech. Procházka
Bratři v triku 1.FC Holešovice
Miroslav Kastner – Michal Bocek, Martin Pác, Petr Šátek, Daniel Veselý vs Jakub Kříž – Antonín Holec, Karel Jiroušek, Jan Karban, Dmitriy Kedyarov, Josef Kotouč, Rudolf Kotouč, Martin Kukla, Filip Nádvorník, Ondřej Sopr
4., 10. Petr Šátek
30., 47. Martin Pác
8., 22. Ondřej Sopr
11. Karel Jiroušek
56. Filip Nádvorník
58. Antonín Holec
12. 11. 14 18:00 ZAK 1.FC Holešovice Žalud United 1.PC 9. 3:2 (1:2)
Žalud United v utkání dvakrát vedl, ale nakonec se radovali pohyblivější Holešovice. Čapla
1.FC Holešovice Žalud United 1.PC
Jakub Kříž – Antonín Holec, Karel Jiroušek, Jan Karban, Dmitriy Kedyarov, Josef Kotouč, Rudolf Kotouč, Martin Kukla, Filip Nádvorník, Ondřej Sopr vs Petr Volf – Petr Fröhlich, Petr Fulín, Jakub Kosík, Martin Kucmocht, Petr Kucmocht, Miroslav Šafránek, Jan Šobr
13. Jan Karban
42. Filip Nádvorník
3. Petr Fulín
29. Martin Kucmocht
5. 11. 14 20:30 SCBEC Credit Praha FC 1.FC Holešovice 8. 4:3 (3:2)
Vyrovnané utkání, zvítězil šťastnější tým.
Credit Praha FC 1.FC Holešovice
Miroslav Kopenec – Radomír Grünspan, Jakub Kolařík, Ondřej Kučera, David Lafek, Jakub Procházka, Jan Sedláček vs Jakub Kříž – Antonín Holec, Karel Jiroušek, Jan Karban, Dmitriy Kedyarov, Josef Kotouč, Rudolf Kotouč, Martin Kukla, Filip Nádvorník, Ondřej Sopr
3. Radomír Grünspan
11., 58. Jakub Procházka
12. Jakub Kolařík
10. Karel Jiroušek
23. Antonín Holec
51. Jan Karban
20. 10. 14 20:30 ZAK 1.FC Holešovice Barclays 7. 1:2 (0:1)
Barclays byli po celá zápas lepší a zaslouženě vyhráli. Pavel Abrahám
1.FC Holešovice Barclays
Jakub Kříž – Antonín Holec, Karel Jiroušek, Jan Karban, Dmitriy Kedyarov, Josef Kotouč, Rudolf Kotouč, Martin Kukla, Filip Nádvorník, Ondřej Sopr vs Miloš Broulík – Alisher Abdurahmanov, Andrei Amariei, Petr Dušek, Luboš Housa, Tomáš Kunt, Richard Šána
59. Antonín Holec 19. Andrei Amariei
45. Luboš Housa
15. 10. 14 18:15 LITVI Santovi Sobi 1.FC Holešovice 6. 11:3 (4:1)
Technicky vyspělejší domácí se po úvodním tlaku dostali do vedení 3:0 a soupeři dovolili snížit na 4:2. Ve druhém poločase využili nemohoucnost soupeře a od 47. minuty dali pět branek za pět minut. Před koncem sice snížili hosté na 11:3, ale Santovi sobi zaslouženě drtivě vyhráli. Adam Levák, Lukáš Novák
Santovi Sobi 1.FC Holešovice
Tadeáš Helešic – Lukáš Cimr, Lukáš Garreis, Adam Houda, Prokop Houda, Jaroslav Musil, Marek Nýč, Martin Sekáč, Tomáš Švec, David Švertšal vs Jakub Kříž – Antonín Holec, Karel Jiroušek, Jan Karban, Dmitriy Kedyarov, Josef Kotouč, Rudolf Kotouč, Martin Kukla, Filip Nádvorník, Ondřej Sopr
56. Dmitriy Kedyarov
8. 10. 14 18:00 STER1 Parní válec 1.FC Holešovice 5. 0:4 (0:2)
Utkání velmi vyrovnané, i když výsledek tomu neodpovídá. Střelecká impotence domácích přispěla k čistému kontu hostů a plnému bodovému zisku. Rais
Parní válec 1.FC Holešovice
Lukáš Svoboda – Jakub Buchal, Denis Gusarenko, David Müller, Jan Novotný, Jindřich Rodovský, Václav Semenec, Andriy Vetsko vs Jakub Kříž – Antonín Holec, Karel Jiroušek, Jan Karban, Josef Kotouč, Rudolf Kotouč, Martin Kukla, Filip Nádvorník, Ondřej Sopr
1., 23., 54. Ondřej Sopr
33. Martin Kukla
22. 9. 14 19:15 ZAK 1.FC Holešovice Blaženka spiders 4. 2:4 (0:1)
Fotbal se začal hrát až deset minut před koncem. Do té doby se hrálo více takticky.
1.FC Holešovice Blaženka spiders
Jakub Kříž – Antonín Holec, Karel Jiroušek, Jan Karban, Dmitriy Kedyarov, Ondřej Sopr vs Radim Sedláček – Zbyněk Faukner, Said Salim Hafidh, Václav Hlaváček, Marek Jurčík, Jan Kalina, Marek Kotala, Karel Masařík
43., 53. Ondřej Sopr 16., 55. Karel Masařík
50., 51. Zbyněk Faukner
17. 9. 14 20:00 ARIT Demínka A 1.FC Holešovice 3. 0:6 k.
Výborné a vyrovnané utkání. Demínka vedla o dvě branky, ale Sopr svým hattrickem srovnal stav. Vítěznou brankou 5 minut před koncem zajistil oba body Demínce Kvapil. Čapla
Demínka A 1.FC Holešovice
Robert Spálavský – Libor Koláček, Václav Kvapil, Filip Skabrouth, Luboš Suk, Tomáš Velinský, Marian Zikmund vs Jakub Kříž – Jan Karban, Dmitriy Kedyarov, Rudolf Kotouč, Martin Kukla, Ondřej Sopr
3. Luboš Suk
11. Tomáš Velinský
18. Libor Koláček
55. Václav Kvapil
10., 31., 36. Ondřej Sopr
10. 9. 14 19:00 STOD 1.FC Holešovice Notorlet Stodůlky 2. 1:3 (0:0)
Utkání opanovala one man show hostujícího hráče č.3, kdy jeho hattrick rozhodnul zápas.
1.FC Holešovice Notorlet Stodůlky
Jakub Kříž – Jan Karban, Dmitriy Kedyarov, Josef Kotouč, Rudolf Kotouč, Filip Nádvorník, Ondřej Sopr vs Marek Ždánský – Otto Chrastil, Štěpán Hampl, Pavel Kyndl, Martin Neuvirt, Jakub Poláček, Pavel Rach, Petr Šandera, Vladimír Valášek
55. Rudolf Kotouč 32., 53., 59. Martin Neuvirt
3. 9. 14 20:45 MIKU2 Kontis 1.FC 1.FC Holešovice 1. 1:4 (1:2)
Utkání průměrné úrovně skončilo zaslouženým vítězstvím týmu 1. FC Holešovice. Trnka
Kontis 1.FC 1.FC Holešovice
František Havlíček – Petr Klička, Lubomír Konečný, Jan Malý, Milan Pastvinský, Otto Pípla, Jan Řechtáček, Vít Vratišovský, Jan Vršecký vs Jakub Kříž – Jan Karban, Dmitriy Kedyarov, Josef Kotouč, Rudolf Kotouč, Martin Kukla, Ondřej Sopr