Út 30.9.14 18:00 MALES S.N.F. B Praga Calcio CC   (HL6C)
Út 30.9.14 19:15 MALES PAVAPA Motl Les Miserables   (HL4B)
Út 30.9.14 20:30 MALES Radouč FC B Rokoska SUP   (SVL3C)
St 22.10.14 18:00 ZAK Hlavonožci na niti FC Pendula Bona AC   (HL6E)
St 22.10.14 19:15 ZAK Scarface AC GFC Regent A   (HL3C)
St 22.10.14 20:30 ZAK Hertha ZMZ Skif   (HL3B)

24. 11. 14 19:00 SANC1 RAF Jinonice Pradox 1.FC 11. 3:3 (1:1)
Zasloužená remíza pro obě mužstva. Boubín
RAF Jinonice Pradox 1.FC
Jakub Zeman – Petr Chudoba, Stanislav Holman, Ondřej Hoša, Daniel Keřlík, David Krejdl, Michael Melena, Lumír Němčák, Jan Olbert, Jiří Zach, Jan Zeman vs Petr Kotrbáček – Ondřej Hatina, Tomáš Hettner, Karel Jindrák, Michal Roháč, Radek Sahula, Roman Sahula
25. David Krejdl
58. Lumír Němčák
60. Jiří Zach
28., 41., 57. Roman Sahula 38. Roman Sahula
38. Ondřej Hatina
10. 11. 14 20:45 HOSTI Pradox 1.FC Prokaryota FZ 10. 8:3 (4:0)
Poklidné utkání, které málem dostalo šanci na zápletku, to když Pradox polevil, přestal běhat a dal možnost soupeři vstřelit 2 góly. Ihned se však vzpamatoval a v poslední 10minutovce jasně rozhodl. Slušně hrané utkání, kde zvítězil lepší tým. Jiří Garai, Ivan Haco
Pradox 1.FC Prokaryota FZ
Petr Kotrbáček – Ondřej Hatina, Karel Jindrák, Jiří Krejčík, Michal Roháč, Pavel Růžička, Radek Sahula, Roman Sahula vs Dávid Kuczik – Michal Hacaperka, Ondřej Mach, Jan Němec, Ondřej Pokorný, Jakub Šindelář, Jaromír Talíř, David Veselý
7. Ondřej Hatina
14., 25., 56. Pavel Růžička
15., 53., 55. Roman Sahula
58. Radek Sahula
52., 52. Ondřej Mach
59. Michal Hacaperka
3. 11. 14 20:45 HOSTI Pradox 1.FC V.S.P.S.V.S. 9. 1:3 (0:1)
Hosté byli celý zápas lepším týmem, Pradox v závěru porážku neunesl. Tomáš Voldán
Pradox 1.FC V.S.P.S.V.S.
Petr Kotrbáček – Martin Balvín, Jakub Částečka, Ondřej Hatina, Tomáš Hettner, Karel Jindrák, Jiří Krejčík, Michal Roháč, Pavel Růžička, Roman Sahula vs Pavel Vaněk – Petr Kalous, Ladislav Marek, Jiří Meloun, Jaroslav Řezníček, Matěj Šimůnek, Michal Švanda, Richard Vaněk
58. Pavel Růžička 15. Jiří Meloun
42. Richard Vaněk
60. Matěj Šimůnek
27. 10. 14 18:15 HOSTI Legends are back Pradox 1.FC 8. 2:2 (1:1)
David Křivánek, Petr Kormaňák
Legends are back Pradox 1.FC
Juraj Jaborník – Martin Baláž, Tomáš Hradecký, Richard Janček, Lukáš Jančovič, Adam Javorský, Jan Krůta, Karel Suchan, Michail Tsvetanov vs Petr Kotrbáček – Ondřej Hatina, Tomáš Hettner, Karel Jindrák, Michal Roháč, Daniel Růžička, Pavel Růžička, Radek Sahula, Roman Sahula
23. Richard Janček
49. Martin Baláž
9. Daniel Růžička
56. Roman Sahula
20. 10. 14 20:45 HOSTI Pradox 1.FC Kerata Chíjos 7. 1:2 (1:0)
Pradox vedl do 52.minuty. Minutu opřed koncem rozhodl Hejl. Husák, Šídlo
Pradox 1.FC Kerata Chíjos
Petr Kotrbáček – Jakub Částečka, Ondřej Hatina, Tomáš Hettner, Karel Jindrák, Michal Roháč, Pavel Růžička, Roman Sahula vs Jaroslav Schlosser – Ivo Bronec, Martin Doubrava, Antonín Hejl, Jiří Novotný, Nikolaos Paschalis, Petr Ševčík, Pavel Skála, David Souček, Tomáš Vosátka
4. Tomáš Hettner 52. Petr Ševčík
59. Antonín Hejl
33. David Souček
13. 10. 14 19:30 HOSTI Junior Motol Pradox 1.FC 6. 2:3 (0:2)
Pěkné a férové utkání dvou rozdílných poločasů, které trochu šťastně vyhrál tým hostů. Jakub Čermák, Tomáš Rýdl
Junior Motol Pradox 1.FC
Daniel Behina – Michal Drmla, David Hora, Petr Josef, Filip Kracík, Miloš Kracík, Radek Zuzák vs Karel Jindrák – Ondřej Hatina, Tomáš Hettner, Jiří Krejčík, Michal Roháč, Daniel Růžička, Pavel Růžička, Radek Sahula, Roman Sahula
32. Radek Zuzák
45. Petr Josef
4. Daniel Růžička
11., 58. Roman Sahula
6. 10. 14 20:45 HOSTI Pradox 1.FC Black bridge elite 5. 4:4 (2:2)
Bojovné utkání, které skončilo zaslouženou remízou. Jen domácí by měli příště méně kecat a více hrát. Martin Jiroušek, Martin Neumann
Pradox 1.FC Black bridge elite
Tomáš Hettner – Martin Balvín, Ondřej Hatina, Karel Jindrák, Jiří Krejčík, Michal Roháč, Daniel Růžička, Pavel Růžička, Radek Sahula, Roman Sahula vs Pavel Valenta – Tomáš Černý, Václav Černý, Andriy Chaklosh, Tomáš Hofman, Pavel Nebeský, Dušan Nečas, Petr Valenta, Libor Zientek
42. Petr Valenta
29. 9. 14 20:45 HOSTI Torolka Pradox 1.FC 4. 8:3 (4:3)
Ačkoliv mohli hosté po vyrovnané první půli reálně pomýšlet na bodový zisk, sérií ostrých zákroků postupně celý zápas naprosto znehodnotili. Torolka ale zachovala chladnou hlavu a přemotivovanému soupeři uštědřila v druhé půli lekci. Voldán
Torolka Pradox 1.FC
Pavel Pražák – Jan Bunganič, Pavel Čermák, Jakub Hořák, Marek Hricko, Jiří Perůtka, Tomáš Pressl, Tomáš Rollinger, Jaromír Srba vs Daniel Růžička – Ondřej Hatina, Tomáš Hettner, Karel Jindrák, Jiří Krejčík, Michal Roháč, Radek Sahula, Roman Sahula