3. 11. 14 20:15 zzKLAU2 Slovan Amatéři Torolka 9. 4:5 (3:3)
Vyrovnané utkání se šťastnějším koncem pro Torolku.
Leoš Navrátil – Jan Hořejší, Richard Illnar, Tomáš Konečný, Jan Němec, Dušan Pipek, Tomáš Tesař, Jan Včelák vs Pavel Pražák – Jan Bunganič, Jakub Hořák, Marek Hricko, Tomáš Pressl, Tomáš Rollinger, Jaromír Srba, Jakub Traxmandl
5. Tomáš Pressl
6., 27., 53. Tomáš Rollinger
40. Marek Hricko
27. 10. 14 18:45 TEMPO Torolka Vysmátí zajíci A 8. 7:3 (2:0)
Zápas těchto soupeřů probíhal v duchu fair play. Domácí začali velmi aktivně a po prvních 10minutách vstřelili 2 góly a zápas tím měli pod kontrolou. Po poločase se konečně chytli hosté, kteří se 2x prosadili. Domácí měli hodně šancí a zaslouženě zvítězili. Daniel Kroulík
Torolka Vysmátí zajíci A
Pavel Pražák – Pavel Čermák, Jakub Hořák, Marek Hricko, Jiří Perůtka, Tomáš Pressl, Tomáš Rollinger, Jaromír Srba, Jakub Traxmandl vs Michal Čvanda – David Fendrych, Jakub Fendrych, Petr Harant, Martin Hlavatý, Martin Kotek, Radek Pýcha, Andrew Seemann, Martin Šlechta, Kamil Vavřina, Ondřej Žáček
3., 45. Pavel Čermák
10., 35., 54. Tomáš Pressl
42., 43. Jakub Hořák
40. OG
50., 51. Martin Kotek
23. Michal Čvanda
20. 10. 14 19:15 STER3 S.F.O.T. Torolka 7. 1:12 (1:4)
Do 20.minuty vyrovnané utkání, hosté poté promněňovali téměř každou šanci. Jakub Nesvorný, Michal Šaněk
S.F.O.T. Torolka
Václav Hranáč – Tomáš Beneš, Lukáš Habart, Adam Jurča, Milan Karas, Jan Richter, Jiří Sedlák, Thomas Šoltys, Jan Švorc vs Tomáš Rollinger – Jan Bunganič, Pavel Čermák, Jakub Hořák, Tomáš Pressl, Jaromír Srba, Jakub Traxmandl
5. Milan Karas 6., 30., 52., 57. Pavel Čermák
22., 38., 55. Tomáš Pressl
25. OG
35., 44. Jakub Hořák
53., 59. Tomáš Rollinger
13. 10. 14 20:15 zzKLAU1 Torolka RAF Jinonice 6. 6:0 (2:1)
Dobře zvolená taktika dlouhých nakopávaných míčů do vápna přinesla Jinonicím úspěch. Utkání bylo kontumováno ve prospěch Torolky pro start hráče v trestu v týmu RAF Jinonice. Šmakal
Torolka RAF Jinonice
Jaromír Srba – Jan Bunganič, Pavel Čermák, Jakub Hořák, Marek Hricko, Jiří Perůtka, Tomáš Rollinger, Jakub Traxmandl vs Jakub Zeman – Petr Chudoba, Stanislav Holman, Daniel Keřlík, David Krejdl, Lumír Němčák, Jan Olbert, Jan Zeman
15., 20. Tomáš Rollinger 16. Lumír Němčák
31. Jan Zeman
32., 46. David Krejdl
8. 10. 14 17:30 ARIT Prokaryota FZ Torolka 5. 1:2 (0:1)
Bezproblémové utkání. Hosté měli v první půli herní převahu, pak se hra vyrovnala, ale Prokaryota už skóre srovnat nedokázala. Radek Dvořák, Roman Bukva
Prokaryota FZ Torolka
Dávid Kuczik – Lukáš Bláha, Tomáš Kuča, Ondřej Mach, Jan Němec, Ondřej Pokorný, Jaromír Talíř, Stanislav Valko, David Veselý vs Pavel Pražák – Jan Bunganič, Jakub Hořák, Jiří Perůtka, Tomáš Pressl, Tomáš Rollinger, Jaromír Srba, Jakub Traxmandl
45. Jan Němec 10. Jakub Hořák
32. Tomáš Rollinger
29. 9. 14 20:45 HOSTI Torolka Pradox 1.FC 4. 8:3 (4:3)
Ačkoliv mohli hosté po vyrovnané první půli reálně pomýšlet na bodový zisk, sérií ostrých zákroků postupně celý zápas naprosto znehodnotili. Torolka ale zachovala chladnou hlavu a přemotivovanému soupeři uštědřila v druhé půli lekci. Voldán
Torolka Pradox 1.FC
Pavel Pražák – Jan Bunganič, Pavel Čermák, Jakub Hořák, Marek Hricko, Jiří Perůtka, Tomáš Pressl, Tomáš Rollinger, Jaromír Srba vs Daniel Růžička – Ondřej Hatina, Tomáš Hettner, Karel Jindrák, Jiří Krejčík, Michal Roháč, Radek Sahula, Roman Sahula
45. Roman Sahula
22. 9. 14 18:15 HOSTI Legends are back Torolka 3. 6:2 (1:2)
Velice slušné utkání a také velmi kvalitní hráči hostů doplatili na neproměňování šancí a v závěru utkání ve snaze o vyrovnání otevřeli hru a dostali další góly. Jaromír Šolc, Daniel Hrubý
Legends are back Torolka
Juraj Jaborník – Martin Baláž, Vladimír Bešta, Tomáš Drahovzal, Tomáš Hradecký, Richard Janček, Lukáš Jančovič, Adam Javorský, Karel Suchan vs Jan Bunganič – Pavel Čermák, Jakub Hořák, Marek Hricko, Jiří Perůtka, Tomáš Pressl, Tomáš Rollinger, Jaromír Srba