St 17.9.14 18:15 MIKU4 Samson Bonella A Scarface AC   (HL3C)
St 17.9.14 19:30 MIKU4 Playboy team AC Forejt FC   (HL8E)
St 17.9.14 20:45 MIKU4 Medvídkova tlapička Výtržník HFC   (HL3C)
Pá 10.10.14 18:00 ZAK Hertha ZMZ VET Hell´s Old Boys   (VL3C)
Pá 10.10.14 19:15 ZAK Efficenza AC GoGo 1.NC   (HL5F)
Pá 10.10.14 20:30 ZAK Homogen 1.FC B 64! FC Kobylisy A   (HL4B)

25. 11. 14 18:15 MIKU4 Suchá dáseň AC Black mamba IBD 11. 3:3 (1:1)
Ani vedení 3:1 nestačilo hráčům Suché dásně, a po individuálních chybách nechali hráče Black mamby vyrovnat. Otta
Suchá dáseň AC Black mamba IBD
Tomáš Kunz – Daniel Kulich, Tomáš Pytl, Martin Šašek, Jan Schonpflug, Jiří Trop vs Daniel Hovorka – Michal Bušek, Petr Bušek, Jan Dörfl, Milan Lukáš, Radek Lukáš, Tomáš Mašek
12. Jiří Trop
36., 47. Tomáš Pytl
17. Petr Bušek
50. Milan Lukáš
57. Daniel Hovorka
11. 11. 14 20:45 HOSTI Black mamba IBD Perpetis 10. 4:1 (1:0)
Vzhledem k tomu že hosté neměli na střídání, drželi s Black mambou až do posledních minut krok. Lukáš Kurimský, Vladimír Keleman
Black mamba IBD Perpetis
Daniel Hovorka – Jiří Bláha, Michal Bušek, Jan Dörfl, Luděk Hrdlička, Milan Lukáš, Radek Lukáš, Tomáš Mašek, Miroslav Nečas vs Radovan Čertek – Ladislav Koucký, Milan Nešpor, Petr Nezbeda, Zdeněk Vaněček, Michal Vlk
14., 53. Tomáš Mašek
46. Radek Lukáš
58. Michal Bušek
41. Radovan Čertek
4. 11. 14 19:00 METE2 Pivojs s.r.o.1.FC Black mamba IBD 9. 2:3 (2:0)
Nadprůměrné utkání, jenž bylo dlouhou dobu vyrovnané, leč 5 minut před koncem dokonali hosté obrat, na který již Pivojs nedokázali zareagovat. Šťástka, Napoleaová
Pivojs s.r.o.1.FC Black mamba IBD
Hynek Kempfer – David Choloděnko, Michal Kapička, Jiří Králík, Vladislav Nový, Jan Pivoňka, Benjamin Tůma, Samuel Tůma vs Luděk Hrdlička – Peter Benko, Michal Bušek, Jan Dörfl, Milan Lukáš, Tomáš Mašek, Miroslav Nečas
8. Benjamin Tůma
22. David Choloděnko
42., 44. Michal Bušek
54. Luděk Hrdlička
21. 10. 14 20:30 SCBEC Black mamba IBD Pigs FC 8. 3:1 (1:1)
Black měl míč víc pod kontrolou a zaslouženě vyhrál. Jan Svoboda
Black mamba IBD Pigs FC
Robert Mudr – Michal Bušek, Petr Cagášek, Daniel Hovorka, Martin Lukáš, Radek Lukáš, Tomáš Mašek vs Theodor Šamalík – Marián Bačinský, Ondřej Marek, Miroslav Slivenecký, Michael Štěpánek, Petr Štěpánek, Václav Svatoch, Jiří Veškrna
25., 43., 58. Tomáš Mašek 20. Jiří Veškrna
14. 10. 14 18:15 ARIT MC Blázinec Black mamba IBD 7. 8:0 (3:0)
Hosté se sešli jen tak tak, a proto měli domácí gólové žně. Vladimír Pešata, Ivo Kraft
MC Blázinec Black mamba IBD
Jan Paszyc – Lukáš Havrdlík, Lukáš Kratochvíl, Petr Mikeš, Tomáš Mikulů, Jordi Parrado Garcia, Jiří Švec, Patrik Vágner vs Petr Paukner – Jiří Bláha, Michal Bušek, Milan Lukáš, Tomáš Mašek, Robert Mudr
7. Patrik Vágner
8. Tomáš Mikulů
19., 33., 52. Lukáš Kratochvíl
36., 60. Petr Mikeš
42. Lukáš Havrdlík
46 Petr Mikeš
7. 10. 14 20:45 MIKU3 Black mamba IBD JUDr. Brouk Pytlík 6. 3:0 (2:0)
Rychlý zápas, který rozhodl tým Mamby až v závěru první půle. Miroslav Trnka, Karel Mrskoč
Black mamba IBD JUDr. Brouk Pytlík
Miroslav Nečas – Jan Bernard, Jiří Bláha, Michal Bušek, Jan Dörfl, Luděk Hrdlička, Milan Lukáš, Radek Lukáš vs Vladimír Oliberius – Radek Budil, Tomáš Hlinka, Petr Laštůvka, Nikola Sklenář, Petr Valášek
24. Radek Lukáš
28. Jiří Bláha
36. Jan Bernard
30. 9. 14 19:30 ARIT DTS Praha Black mamba IBD 5. 1:1 (0:0)
Přátelský vyrovnaný zápas.
DTS Praha Black mamba IBD
Michal Řeřicha – Marek Holoubek, David Jehne, Ondřej Klouda, Filip Matzner, Muhammad Nasir, Jakub Šedivý, Marek Truska vs Milan Lukáš – Jiří Bláha, Michal Bušek, Petr Bušek, Daniel Hovorka, Radek Lukáš, Petr Paukner
53. Jakub Šedivý 16 David Jehne 51. Petr Bušek
23. 9. 14 19:45 HRAB2 Black mamba IBD Integrita Jinonice 4. 1:8 (0:2)
Integrita byla lepším týmem, rychle se ujala vedení a po změně stran svou převahu vyjádřila gólově. Čapla
Black mamba IBD Integrita Jinonice
Miroslav Nečas – Michal Bušek, Jan Dörfl, Milan Lukáš, Radek Lukáš, Tomáš Mašek vs Jan Kotrč – Jan Beneš, Jakub Hrabě, Jan Hrabě, Jan Kalaš, Tomáš Kudláček, Vojtěch Seidl, Matěj Štrébl
54. Jan Dörfl 2., 9. Jan Hrabě
31., 44., 52. Matěj Štrébl
35., 56. Vojtěch Seidl
45. Jan Beneš
16. 9. 14 19:00 zzKLAU1 Indiana Team Black mamba IBD 3. 2:0 (1:0)
Rozhodčí se nedostavil.
Indiana Team Black mamba IBD
Jiří Volf – Martin Duchek, Jan Kaňok, Jakub Kopecký, Martin Litera, Ladislav Neumar, Miroslav Pechar, Pavel Šebek, Zdeněk Táborský, Pavel Zelienka vs Tomáš Mašek – Jiří Bláha, Michal Bušek, Martin Lukáš, Milan Lukáš, Radek Lukáš
10. Ladislav Neumar
57. Miroslav Pechar
9. 9. 14 19:45 HRAB1 Black mamba IBD Budvarka B 2. 2:4 (2:3)
Oba týmy i bez střídání nasadily v 1.pol. svižné tempo. Šance se střídaly na obou stranách. Nestranný divák se jistě nenudil. Po dvou slepených gólech Budvarka kontrolovala zbytek zápasu. Petr Vorm, Karel Šimek
Black mamba IBD Budvarka B
Luděk Hrdlička – Michal Bušek, Martin Lukáš, Milan Lukáš, Radek Lukáš, Tomáš Mašek vs Lukáš Porcal – Josef Fiřt, Tomáš Hatala, Tomáš Karbula, Jan Regent, Vladimír Sršeň
19. Milan Lukáš
29. OG
5. Jan Regent
22. Tomáš Hatala
23., 48. Josef Fiřt
2. 9. 14 19:30 STOD Black mamba IBD Vibromax 1985 1. 3:3 (0:2)
Hosté začali nadějně a vedli o dvě branky. Ve druhé půli domácí však utkání dokázali otočit a hosté byli rádi za bod, který vydřeli až v poslední minutě utkání. Paleček
Black mamba IBD Vibromax 1985
Luděk Hrdlička – Michal Bušek, Martin Lukáš, Milan Lukáš, Radek Lukáš, Tomáš Mašek vs Milan Fischer – Zdeněk Hrdina, Jakub Hudec, Patrik Hudec, Daniel Janda, Robert Volník