Ne 7.9.14 16:15 ZABEH Athletico Spořilov Potíže   (HL7K)
Ne 7.9.14 17:30 ZABEH Lobotomici Zimbru Olymp B   (HL8N)
Ne 21.9.14 18:45 DEKAN City Lhotka FC Blizzard ZM   (HL8M)
Ne 21.9.14 20:00 DEKAN DDR FC Vixens   (HL8O)
Ne 2.11.14 18:45 TEMPO Bohemia Roztyly Normální Chlapi   (HL4F)
Ne 2.11.14 20:00 TEMPO Arsenal Prague Drny FC   (HL5I)

27. 11. 14 18:15 DEKAN Masters V Hell´s Old Boys 11. 1:4 (0:3)
Paradoxně po celý zápas lepší domácí nemohli vsítit branku ani "za boha". Buď naráželi na vynikajícího brankáře hostů nebo nastřelovali brankovou konstrukci. Procházka T.
Masters V Hell´s Old Boys
Petr Sklenář – Martin Brouček, Jan Ernst, Tomáš Faust, Jiří Krejcar, Petr Moucha, Jaroslav Nevrkla, Milan Pavlík, Mauricio Pokorný de Barros, Petr Sedloň, Štěpán Vondrášek, Martin Vyštejn vs Miroslav Kos – Stanislav Bureš, Jan Hruška, Peter Nemeshegyi, Václav Nykl, Tomáš Růžička, David Tonka
58. Jan Ernst 20., 28. Tomáš Růžička
27., 58. Jan Hruška
31. Václav Nykl
14. 11. 14 18:00 ZAK Hell´s Old Boys X-team 10. 3:0 (0:0)
V prvním poločase vyrovnané utkání bez branek. Ve druhé půli se domácí rozehráli a rozhodli o svém zaslouženém vítězství. Jakub Mudra, Ondřej Jedlička
Hell´s Old Boys X-team
Daniel Steidler – Stanislav Bureš, Jan Hruška, Vladimír Janoušek, Zdeněk Janoušek, Miroslav Kos, Peter Nemeshegyi, Miroslav Nykl, Václav Nykl, Tomáš Růžička, David Tonka vs Marek Podhorný – Pavel Fiala, Daniel Kadleček, Michal Kubeš, Kamil Molnár, Pavel Pokorný, Ivan Šimáček
39., 45. Stanislav Bureš
57. Tomáš Růžička
3. 11. 14 19:30 BECH K.F.C. FC VET Hell´s Old Boys 9. 1:7 (0:5)
Utkání hrané v duchu fair play, ve kterém hosté byli jednoznačně lepší a svého soupeře jasně přehráli. Procházka M, Procházka T
K.F.C. FC VET Hell´s Old Boys
Jan Nielsen – Jan Illek, Martin Mžourek, Petr Mžourek, Petr Novák, Miroslav Voldřich vs Daniel Steidler – Stanislav Bureš, Jan Hruška, Peter Nemeshegyi, Václav Nykl, Tomáš Růžička, David Tonka
34. Petr Novák 9., 17., 22. Stanislav Bureš
19. Tomáš Růžička
23. Jan Hruška
43. Václav Nykl
44. Peter Nemeshegyi
31. 10. 14 18:00 ZAK Hell´s Old Boys VŠSK MFF UK VET B 8. 4:0 (2:0)
Zasloužené vítězství hostů, kteří byli lepším celkem. Kovařík
Hell´s Old Boys VŠSK MFF UK VET B
Daniel Steidler – Stanislav Bureš, Jan Hruška, Vladimír Janoušek, Zdeněk Janoušek, Miroslav Kos, Peter Nemeshegyi, Miroslav Nykl, Václav Nykl, Tomáš Růžička, David Tonka vs Lumír Žák – Viktor Bobro, Radek Hanáček, Pavel Käss, Tomáš Marek, Jakub Müller, Petr Sváček, Miroslav Ulrich
5. Vladimír Janoušek
7., 33. Stanislav Bureš
55. Tomáš Růžička
24. 10. 14 18:00 ZAK Mamba club V Hell´s Old Boys 7. 4:2 (3:1)
Utkání v režii vítězů, kteří svou aktivitou a fotbalovostí převyšovali soupeře.
Mamba club V Hell´s Old Boys
Tomáš Bartoněk – Daniel Gill, Marián Gill, Adrian Hrušovský, Petr Kment, Petr Knap, Vladimír Semanco, Tomáš Slavík, Roman Žítek vs Daniel Steidler – Jan Hruška, Vladimír Janoušek, Miroslav Kos, Peter Nemeshegyi, Miroslav Nykl, Václav Nykl, Tomáš Růžička, David Tonka
3., 28. Adrian Hrušovský
10. Marián Gill
48. Vladimír Semanco
13. Vladimír Janoušek
17. 10. 14 18:00 ZAK Hell´s Old Boys Tyran Saens 1.FC VET B 6. 2:1 (1:1)
Vyrovnané utkání, ve kterém vyhrál šťastnější tým domácích. Matěj Lačík, Jiří Lupoměch
Hell´s Old Boys Tyran Saens 1.FC VET B
Daniel Steidler – Stanislav Bureš, Zdeněk Heller, Jan Hruška, Vladimír Janoušek, Miroslav Nykl, Václav Nykl, Tomáš Růžička, David Tonka vs Vratislav Feigel – Jiří Brožka, Sergey Greshnyakov, Petr Novák, Josef Plaček, Marek Prosický, Josef Skuček, Pavel Švejda
12. Tomáš Růžička
38. Stanislav Bureš
18. Josef Plaček
10. 10. 14 18:00 ZAK Hertha ZMZ VET Hell´s Old Boys 5. 3:1 (2:1)
Hertha dlouho držela jednobrankové vedení a když Hells se snažil o vyrovnání,Hertha deset minut před koncem přidala pojistku a zaslouženě vyhrála. Smetana, Hošek
Hertha ZMZ VET Hell´s Old Boys
Josef Wolf – Libor Čapla, Jiří Havel, Jiří Kacovský, Jan Kočí, Martin Med, Jaroslav Novotný, Jan Pospíšil, Daniel Zikmund vs David Tonka – Stanislav Bureš, Zdeněk Heller, Vladimír Janoušek, Miroslav Nykl, Václav Nykl, Tomáš Růžička
3. Libor Čapla
19. Jiří Kacovský
50. Jan Kočí
6. Stanislav Bureš
29. 9. 14 19:30 HANSP Hell´s Old Boys Tamu Pua 1.FC VET 4. 6:2 (2:1)
Zápas vypadal velmi vyrovnaně. Rozhodla větší produktivita domácích a především pak produktivita Bureše, který byl asi tím rozdílovým hráčem. Tomáš Mládek, Jan Kroj
Hell´s Old Boys Tamu Pua 1.FC VET
Daniel Steidler – Stanislav Bureš, Jan Hruška, Vladimír Janoušek, Zdeněk Janoušek, Miroslav Kos, Peter Nemeshegyi, Miroslav Nykl, Václav Nykl, Tomáš Růžička, David Tonka vs Jan Blažek – Jaromír Frühling, Štefan Grivalský, Pavel Holan, Tomáš Hrdina, Jan Klapač, Lubomír Ondráček, Ivo Raděj, Tomáš Svozil
2., 7., 35. Stanislav Bureš
42., 51. Tomáš Růžička
57. Vladimír Janoušek
29. Tomáš Svozil
50. Jan Klapač
26. 9. 14 18:00 ZAK Jawa - Techno team Hell´s Old Boys 3. 2:6 (1:3)
Zápas již v prvním poločase ovládli hosté. Po zbytek zápasu si náskok udržovali.
Jawa - Techno team Hell´s Old Boys
Vladimír Hora – Ivan Gerschon, Pavel Gerschon, Petr Kotlín, Daniel Rezek, Pavel Svátek, Daniel Veselý vs Daniel Steidler – Stanislav Bureš, Jan Hruška, Vladimír Janoušek, Miroslav Kos, Peter Nemeshegyi, Václav Nykl, Tomáš Růžička, David Tonka
24. Pavel Svátek
47. Daniel Veselý
4., 27., 31., 57. Miroslav Kos
18., 55. Tomáš Růžička
12. 9. 14 18:00 ZAK Hell´s Old Boys Nemesis VET 2. 4:5 (3:3)
Zajímavé utkání vyrovnaného průběhu, které rozhodl nešťastný vlastní gól několik minut před koncem utkání.