Út 18.11.14 18:15 MIKU1 Zelená liška TJ SUP A Klokan Perón club SUP   (SVL1A)
Út 18.11.14 19:30 MIKU1 Autobazar Duo A Notorkros FK   (HL4B)
Út 18.11.14 20:45 MIKU1 A.G.Č.V. PAVAPA Motl   (HL4B)

27. 11. 14 18:15 HOSTI Tyran Saens 1.FC VET B Hertha ZMZ VET 11. 1:7 (0:4)
Oslabení domácí nedokázali vzdorovat výborným hostům. Kučera
Vratislav Feigel – Jiří Brožka, Josef Plaček, Josef Skuček, Pavel Švejda vs Josef Wolf – Libor Čapla, Jiří Havel, Jiří Kacovský, Jan Kočí, Martin Med, Jaroslav Novotný, Jan Pospíšil, Daniel Zikmund
4. Daniel Zikmund
20. Martin Med
37., 42. Jiří Kacovský
13. 11. 14 19:30 MIKU4 Hertha ZMZ VET Tamu Pua 1.FC VET 10. 1:2 (0:1)
Vyrovnané utkání se šťastnějším koncem pro hostující tým. Domácím se ještě podařilo snížit, ale na vyrovnání už jim nezbyl čas. Janča
Hertha ZMZ VET Tamu Pua 1.FC VET
Josef Wolf – Libor Čapla, Jiří Havel, Jiří Kacovský, Jan Kočí, Martin Med, Jaroslav Novotný, Jan Pospíšil vs Jan Blažek – Štefan Grivalský, Pavel Holan, Tomáš Hrdina, Jan Klapač, Lubomír Ondráček, Ivo Raděj, Tomáš Svozil, Jiří Vlček, Petr Záhorský
57. Jan Kočí 1. Lubomír Ondráček
55. Štefan Grivalský
6. 11. 14 19:30 MIKU4 Nemesis VET Hertha ZMZ VET 9. 2:5 (1:2)
Zasloužená výhra hostujícího týmu, který byl lepší v koncovce a v disciplíně. Boubín
Nemesis VET Hertha ZMZ VET
Karel Vyšata – David Bimka, Martin Bušek, Jiří Faměra, Jan Průša, Martin Průša, Martin Šiman vs Josef Wolf – Libor Čapla, Jiří Kacovský, Jan Kočí, Jaroslav Novotný, Jan Pospíšil
30. Jan Průša
33. OG
40 Martin Bušek 15., 16., 52. Jan Kočí
45. Jan Pospíšil
54. Libor Čapla
30. 10. 14 19:30 MIKU3 Hertha ZMZ VET Masters V 8. 1:4 (0:2)
Utkání rozhodl rozdílový hráč Krejcar. Procházka
Hertha ZMZ VET Masters V
Josef Wolf – Libor Čapla, Jiří Havel, Jiří Kacovský, Jan Kočí, Jaroslav Novotný, Jan Pospíšil, Daniel Zikmund vs Petr Sklenář – Martin Brouček, Jan Ernst, Tomáš Faust, Jiří Krejcar, Petr Moucha, Jaroslav Nevrkla, Milan Pavlík, Petr Sedloň, Štěpán Vondrášek, Martin Vyštejn
33. Jan Kočí 6., 20., 41., 55. Jiří Krejcar
23. 10. 14 19:30 ZAK K.F.C. FC VET Hertha ZMZ VET 7. 0:5 (0:0)
Hertha měla po celý zápas převahu kterou ve druhém poločase přetavila v goly. Petr Urbanczyk, Jiří Sudek
K.F.C. FC VET Hertha ZMZ VET
Martin Liner – Jan Illek, David Kalous, Miroslav Merhaut, Martin Mžourek, Petr Mžourek, Petr Novák vs Josef Wolf – Libor Čapla, Jiří Havel, Jiří Kacovský, Jan Kočí, Martin Med, Jaroslav Novotný
31. Jiří Kacovský
38., 43., 48. Jan Kočí
58. Libor Čapla
16. 10. 14 20:45 MIKU4 Hertha ZMZ VET Mamba club V 6. 4:1 (1:1)
Zasloužená výhra domácího týmu, který však o své výhře rozhodl až ve druhém poločase, kdy se projevila větší kvalita a fyzička na jejich straně. Petr Kubín, Jan Syrovátka
Hertha ZMZ VET Mamba club V
Josef Wolf – Libor Čapla, Jiří Havel, Jiří Kacovský, Jan Kočí, Martin Med, Jaroslav Novotný, Jan Pospíšil vs Tomáš Bartoněk – Daniel Gill, Marián Gill, Adrian Hrušovský, Petr Kment, Petr Knap, Martin Ochozka, Tomáš Slavík, Roman Žítek
12. Libor Čapla
40. Martin Med
45. Jiří Kacovský
52. Jan Kočí
24. Daniel Gill
10. 10. 14 18:00 ZAK Hertha ZMZ VET Hell´s Old Boys 5. 3:1 (2:1)
Hertha dlouho držela jednobrankové vedení a když Hells se snažil o vyrovnání,Hertha deset minut před koncem přidala pojistku a zaslouženě vyhrála. Smetana, Hošek
Hertha ZMZ VET Hell´s Old Boys
Josef Wolf – Libor Čapla, Jiří Havel, Jiří Kacovský, Jan Kočí, Martin Med, Jaroslav Novotný, Jan Pospíšil, Daniel Zikmund vs David Tonka – Stanislav Bureš, Zdeněk Heller, Vladimír Janoušek, Miroslav Nykl, Václav Nykl, Tomáš Růžička
3. Libor Čapla
19. Jiří Kacovský
50. Jan Kočí
6. Stanislav Bureš
2. 10. 14 20:45 MIKU3 Jawa - Techno team Hertha ZMZ VET 4. 2:4 (2:3)
Vyrovnané utkání se šťastným koncem pro hosty. Výhra byla ovšem zasloužená. Šmakal, Buřil
Jawa - Techno team Hertha ZMZ VET
Pavel Gerschon – Daniel Burle, Ivan Gerschon, Daniel Rezek, Ladislav Sedlák, Pavel Svátek, Daniel Veselý vs Josef Wolf – Libor Čapla, Jiří Havel, Jiří Kacovský, Jan Kočí, Martin Med, Jaroslav Novotný, Jan Pospíšil
8. Pavel Svátek
30. Daniel Burle
2. Jan Pospíšil
6. Martin Med
9., 40. Jan Kočí
25. 9. 14 20:45 MIKU2 Hertha ZMZ VET Felix club (seniors) 3. 2:2 (0:2)
Utkání na úrovni, plné osobních soubojů. Zasloužená remíza. Jan Falc, Jiří Pivoňka
Hertha ZMZ VET Felix club (seniors)
Josef Wolf – Libor Čapla, Jiří Havel, Jiří Kacovský, Jan Kočí, Martin Med, Jaroslav Novotný, Daniel Zikmund vs Pavel Makovský – Milan Krch, Milan Levrinc, Milan Musil, Michal Páník, Pavel Provazník, Petr Švonc
20., 26. Milan Musil
18. 9. 14 19:30 MIKU3 Hertha ZMZ VET VŠSK MFF UK VET B 1. 5:1 (1:0)
Poklidné utkání, ve kterém vyhrál lepší tým. Domácí působili sebevědoměji, byli fotbalovější a své šance dokázali proměnit. Dufek
Hertha ZMZ VET VŠSK MFF UK VET B
Josef Wolf – Libor Čapla, Jiří Havel, Jiří Kacovský, Jan Kočí, Martin Med, Jaroslav Novotný, Daniel Zikmund vs Lumír Žák – Radek Hanáček, Petr Kos, Milan Krtička, Tomáš Marek, Jakub Müller, Petr Sváček, Miroslav Ulrich
16., 57. Jan Kočí
46. Daniel Zikmund
51., 60. Jiří Kacovský
55. Milan Krtička 45. Petr Kos
11. 9. 14 20:45 MIKU3 X-team Hertha ZMZ VET 2. 1:5 (0:4)
Utkání s jasnou převahou hostů, kteří rozhodli už v prvním poločase. Vít Ryba, Ondřej Klouda