Po 8.9.14 18:45, 20:00 TEMPO Torpédo Hulín FC
Po 8.9.14 19:15, 20:30 STER2 Shooters Morava FC
St 10.9.14 18:00, 19:15, 20:30 ZAK Los Muchachos
Čt 11.9.14 18:15, 19:30, 20:45 MIKU4 PRKA
Pá 12.9.14 18:00, 19:15 P3 Nezlomní bastardi
Po 15.9.14 19:00, 20:15 METE2 Kovárna PC
Po 15.9.14 19:00, 20:15 zzSANC4 KáGéčko A
St 17.9.14 18:15, 19:30, 20:45 MIKU3 Sváteční mančaft
St 24.9.14 18:15, 19:30, 20:45 MIKU2 Fotbaloví bozi
St 24.9.14 18:15, 19:30, 20:45 HOSTI Tamu Pua 1.FC B
Další pískání Kompletní rozpis pískání

Komentář

Výsledky z posledního kola se promítly jen do čela tabulky, ale neovlivnily samotné postupující. Torpédo v duelu o první místo nestačilo na KáGéčko a do šestky tak vstupuje "až" z druhého místa. Nezlomní bastardi sice nad Shooters vyhráli, ale Svátečnímu mančaftu se podařilo uhrát remízu, takže své třetí místo spojené s postupem obhájil. Na druhém konci tabulky se ocitla PRKA, která ještě na jaře kopala šestku. Do poslední ligy ji doprovodí také Pod parou a Kovárna, které si daly závěrečný duel s vítězstvím Pod parou.

2. 12. 14 18:45 TEMPO Sváteční mančaft Los Muchachos 11. 4:4 (0:1)
Rozdílné poločasy. V prvním převaha Los Muchachos střídáním dvou pětek . Po přestávce obrat domácích na 3:1 a nakonec zasloužená remíza. Petr Mládek, Jaroslav Havran
Sváteční mančaft Los Muchachos
Aleš Ulrych – Roman Dolanský, Patrik Hrubý, Tomáš Hrubý, Jiří Kotous, Ondřej Kubát, Pawel Lesiak, Martin Pinc, Jiří Šiška, Ladislav Stodulka vs Ondřej Kořínek – Lukáš Janovský, Josef Klíma, Jan Kořínek, Ondřej Kotal, Filip Krystl, Radoslav Michalisko, Pavel Nulíček, Martin Szotkowski, Jan Vážný, Jan Zikmund
59. Pavel Nulíček
2. 12. 14 18:30 HRAB3 Shooters Morava FC Nezlomní bastardi 11. 0:4 (0:2)
Na zasněženém hřišti se oba týmy snažily hrát fotbal, větší kvalita byla na straně Bastardů. Miroslav Šišák
Shooters Morava FC Nezlomní bastardi
Pavel Kubiš – Antonín Hráček, Štěpán Mašín, Richard Netopil, Antonín Novák, Roman Skála, Lukáš Špaček, Lukáš Uher, Lukáš Valeš, Jiří Vávra vs David Šístek – Jaroslav Březina, Tomáš Karnet, Christoph Puschmann, Dylan Schiffers, Aleš Smetanka, Jakub Šmíd ml.
23., 25. Jakub Šmíd ml.
39. Aleš Smetanka
54. Christoph Puschmann
2. 12. 14 18:30 HRAB1 KáGéčko A Torpédo Hulín FC 11. 2:0 (0:0)
Větší bojovnost a vůle po vítězství rozhodly o výhře a postupu domácích do šesté ligy.
KáGéčko A Torpédo Hulín FC
Martin Jermář – Filip Bartůšek, Matěj Bronec, František Chmel, Josef Čižinský, Lukáš Jarrah, Roland Kralik, Václav Matys, Martin Polanský, Jiří Tichý, Jakub Trefný, Josef Voborník vs Milan Víšek – František David, Petr Jahn, Michal Kodr, Jan Pucherna, Petr Pucherna, Petr Žaloudek
50., 60. Jiří Tichý
2. 12. 14 18:30 HRAB2 Sean team B PRKA 11. 2:7 (0:5)
Domácí začali ve čtyřech v poli a bylo po zápase. Libor Viták, Jan Spěvák
Sean team B PRKA
Petr Smělý – Václav Kalaš, Stanislav Krejčí, Jiří Kuklík, Petr Šmigol, Pavel Tomšík vs Antonín Vrána – Maciej Jerzy Dec, Ondřej Erban, Maxime Gardie, Martin Šantrůček, Štěpán Šantrůček, Jan Tábořík, Lukáš Venclík, Marek Viták
34. Pavel Tomšík
53. Petr Šmigol
4. Štěpán Šantrůček
7. Marek Viták
18., 30., 41. Ondřej Erban
24., 32. Martin Šantrůček
2. 12. 14 18:30 SCBEC Pod parou Kovárna PC 11. 7:4 (3:0)
Domácí mužstvo, z důvodu že hosté začali ve čtyrech rozhodli záhy v prvním poločase. Poté co hosté hráli v pěti již nestačili dotáhnout výsledek k remíze. Václav Hranáč, Milan Karas
Pod parou Kovárna PC
Tomáš Myšák – Jakub Cibulka, Jaromír Divila, Dalibor Ďurák, Marko Lozo, Miroslav Pospíšil vs Patrik Doubek – Libor Adamec, Jan Doubek, Michal Ernest, Michael Košata, Patrik Pleštil
6., 59. Dalibor Ďurák
9., 15., 59. Miroslav Pospíšil
45. Tomáš Myšák
57. Marko Lozo
36., 42. Libor Adamec
52., 58. Jan Doubek
2. 12. 14 18:15 ARIT Tamu Pua 1.FC B Fotbaloví bozi 11. 0:4 (0:2)
Fotbalová krása to rozhodně nebyla, nicméně chlapi se s nepříznivým povrchem prali statečně. Šance byly na obou stranách, ale gólman hostů svou branku zamkl a v poslední minutě dal dokonce gól.