20. 11. 14 19:30 ZAK Nezlomní bastardi Sean team B 10. 5:1 (1:1)
Pohledné utkání se zaslouženou výhrou jasně lepších domácích. Procházka M.
David Šístek – Martin Boháček, Jaroslav Březina, Jiří Hrubeš, Martin Ptáček, Dylan Schiffers, Aleš Smetanka, Jakub Šmíd ml. vs Stanislav Krejčí – Martin Janeta, Václav Kalaš, Jiří Kuklík, Petr Smělý, Petr Šmigol, Pavel Tomšík, Michal Veselý
31., 55. Martin Boháček
44. Jiří Hrubeš
40 David Šístek 28. Martin Janeta
5. 11. 14 18:15 LITVI Sean team B Los Muchachos 9. 6:1 (4:0)
Šmigol si na hřišti Litvínovská otevřel brankové hody a pěti góly ,,zničil" soupeře. Boubín
Sean team B Los Muchachos
Michal Trávníček – Václav Kalaš, Stanislav Krejčí, Jiří Kuklík, Petr Smělý, Petr Šmigol, Pavel Tomšík vs Ondřej Kořínek – Lukáš Janovský, Josef Klíma, Jan Kořínek, Filip Krystl, Pavel Nulíček, Martin Szotkowski, Jan Vážný
2., 14., 23., 50., 59. Petr Šmigol
27. Petr Smělý
48. Martin Szotkowski
29. 10. 14 20:15 P3 Kovárna PC Sean team B 8. 1:5 (0:0)
1.půli lepší domácí, ale ve 2.půli dva rychlé goly hostů rozhodli. Pavel Brejla, Leo Švéda
Kovárna PC Sean team B
Patrik Doubek – Libor Adamec, Jan Doubek, Michael Košata, Petr Košata, Martin Machač, Pavel Plachý vs Michal Veselý – Václav Kalaš, Stanislav Krejčí, Jiří Kuklík, Aleš Průša, Petr Smělý, Petr Šmigol
51. Martin Machač 35., 38., 47., 52. Aleš Průša
44. Petr Šmigol
23. 10. 14 17:30 zzNOVOB Sean team B Fotbaloví bozi 7. 0:5 (0:2)
Jednoznačné utkání s jasným průběhem, Bozi svého soupeře přejeli. Dufek
Sean team B Fotbaloví bozi
Michal Trávníček – Martin Janeta, Václav Kalaš, Stanislav Krejčí, Jiří Kuklík, Aleš Průša, Petr Smělý, Petr Šmigol, Pavel Tomšík vs Daniel Res – Šimon Fuka, Lukáš Grygar, Tomáš Hendrych, Adam Kubricht, Marek Pšenka, Ondřej Schejbal, David Vlček
43 Martin Janeta
44 Michal Trávníček
13., 18., 55. Šimon Fuka
34., 51. Ondřej Schejbal
14. 10. 14 17:00 HANSP Tamu Pua 1.FC B Sean team B 6. 3:6 (1:5)
Hrál se klidný slušný pohodový fotbálek. Paleček
Tamu Pua 1.FC B Sean team B
Petr Hasoň – Štefan Grivalský, Ivo Hanzelka, Pavel Holan, František Jílek, Jiří Navrátil, Tomáš Svozil vs Michal Trávníček – Martin Janeta, Stanislav Krejčí, Jiří Kuklík, Petr Smělý, Petr Šmigol
12., 50. Štefan Grivalský
59. Jiří Navrátil
8., 22. Petr Šmigol
20. Martin Janeta
25., 28. Stanislav Krejčí
55. Petr Smělý
8. 10. 14 20:15 METE2 Sean team B Pod parou 5. 5:1 (0:1)
V prvním poločase byl lepší tým Pod parou. Nicméně tým domácích v druhém poločase zabral a zaslouženě zvítězil 5:1. Linhart
Sean team B Pod parou
Michal Trávníček – Daniel Hörl, Martin Janeta, Václav Kalaš, Stanislav Krejčí, Michal Menšík, Aleš Průša, Petr Smělý, Pavel Tomšík, Michal Veselý vs Michail Čukavin – Jakub Cibulka, Lukáš Jendřejčík, Martin Klouda, Marko Lozo, Tomáš Myšák, Miroslav Pospíšil, Marek Šlégl
45., 56. Michal Veselý
49. Aleš Průša
53., 58. Václav Kalaš
17. Martin Klouda
24. 9. 14 20:15 METE2 Sváteční mančaft Sean team B 4. 1:3 (1:0)
Velké šance na obou stranách. První poločas skóroval Sváteční mančaft, avšak Sean Team odpověděl třemi góly v druhém poločase a o výsledek bylo rozhodnuto. Voves
Sváteční mančaft Sean team B
Aleš Ulrych – Roman Dolanský, Patrik Hrubý, Tomáš Hrubý, Jiří Kotous, Ondřej Kubát, Pawel Lesiak, Martin Pinc, Jiří Šiška, Ladislav Stodulka vs Michal Trávníček – Daniel Hörl, Martin Janeta, Václav Kalaš, Stanislav Krejčí, Jiří Kuklík, Aleš Průša, Petr Smělý, Petr Šmigol, Pavel Tomšík, Michal Veselý
13. Ladislav Stodulka 45. Petr Smělý
52. Daniel Hörl
17. 9. 14 19:00 METE2 Sean team B Shooters Morava FC 3. 2:4 (1:2)
Ve velmi napjaté atmosféře udrželi lépe nervy na uzdě hosté. Vít Novák, Adam Mühl
Sean team B Shooters Morava FC
Michal Trávníček – Martin Janeta, Václav Kalaš, Stanislav Krejčí, Petr Smělý, Petr Šmigol, Pavel Tomšík, Michal Veselý vs Pavel Kubiš – Antonín Hráček, Štěpán Mašín, Richard Netopil, Antonín Novák, Roman Skála, Lukáš Špaček, Lukáš Uher, Petr Urbášek, Lukáš Valeš, Jiří Vávra
24. Petr Šmigol
46. Petr Smělý
9., 58. Antonín Novák
27. Roman Skála
54. Richard Netopil
10. 9. 14 20:15 METE2 Torpédo Hulín FC Sean team B 2. 2:2 (1:2)
Utkání plné bojovnosti a maximálního nasazení všech aktérů skončilo zaslouženou remízou. Takto by asi měla vypadat většina utkání- tvrdě, ale fair play hrané utkání. Smetana, Vukovič
Torpédo Hulín FC Sean team B
Milan Víšek – František David, Jan Fujáček, Martin Fujáček, Jan Piskáček, Jan Pucherna, Petr Pucherna, Petr Žaloudek vs Michal Trávníček – Martin Janeta, Stanislav Krejčí, Jiří Kuklík, Petr Smělý, Petr Šmigol, Pavel Tomšík
8. František David
45. Petr Žaloudek
24. Petr Smělý
27. Petr Šmigol
2. 9. 14 18:15 MIKU4 KáGéčko A Sean team B 1. 2:3 (1:1)
Vyrovnané a vcelku pohledné utkání rozhodly dvě branky hostů v rozmezí čtyř minut. Domácím se ještě podařilo snížit, ale na vyrovnání už neměli.
KáGéčko A Sean team B
Martin Jermář – František Chmel, Josef Čižinský, Lukáš Jarrah, Roland Kralik, Václav Matys, Martin Polanský, Jiří Tichý, Josef Voborník vs Michal Trávníček – Daniel Hörl, Martin Janeta, Stanislav Krejčí, Aleš Průša, Petr Smělý, Petr Šmigol, Pavel Tomšík, Michal Veselý