Ne 14.9.14 13:45 P2 Výlov 0.FC Red Leads   (HL8O)
Ne 14.9.14 15:00 P2 My Bröndby codein IF   (HL7L)
Ne 21.9.14 16:15 P1 Šrot FC Přezletice SK RSC   (HL3D)
Ne 21.9.14 17:30 P1 Bröndby codein IF Beerchester United   (HL7L)
Ne 12.10.14 18:45 P3 England Praha Torpédo Řepy   (HL7J)
Ne 12.10.14 20:00 P3 Atomovej brouk B Kapr tým 86 A   (HL4F)

3. 12. 14 19:00 P1 4077 DUCKS Úderka Žižkov junioři 11. 0:8 (0:3)
Od první minuty utkání byla znát převaha hostů. Domácí měli jen pár brejků, ale nedokázaly je zakončit. V poločase zasloužené vedení Úderky o tři branky a po půli to byla jejich exhibice. Vojtěch Outlý, Jakub Felgr
4077 DUCKS Úderka Žižkov junioři
Jan Prušák – Michal Borovan, Filip Černý, Jan Doležal, Karel Drábek, Lukáš Hakl, Petr Hakl, David Haring, Zdeněk Vácha vs Pavel Řezáč – Marek Hanousek, Filip Hereš, Rostislav Kohoutek, Luděk Novotný, Tomáš Pospíšil, Kamil Zelenka
6. Luděk Novotný
7., 40. Tomáš Pospíšil
28., 47. Rostislav Kohoutek
42., 44., 50. Marek Hanousek
23. 11. 14 19:45 HOSTI The Penguins 6:5 B 4077 DUCKS 10. 2:2 (0:1)
Domácí bojovali až do posledního dechu v tomto zápase a vyplatilo se. Hosté ač skoro celý zápas pod tlakem dobře bránili a z brejků 2x zavěsili. Domácím nezbylo nic jiného než hrát závěr v power play a to nakonec rozhodlo o dělbě bodů. Petr Jambor
The Penguins 6:5 B 4077 DUCKS
Pravoslav Liška – Filip Boubín, Milan Boubín ml., David Dušek, Aleš Hořický, Martin Jakeš, Zdeněk Kremlík, David Kučera, Jonáš Moc, Miroslav Mora vs Jan Prušák – Michal Borovan, Jan Doležal, Lukáš Hakl, Petr Hakl, David Haring, Zdeněk Vácha
53. Aleš Hořický
58. Jonáš Moc
6. Petr Hakl
44. Lukáš Hakl
15. 11. 14 08:45 ZAK 4077 DUCKS Tuscarora A 9. 2:2 (1:1)
Remíza zasloužená vzhledem k průběhu utkání. Klail
4077 DUCKS Tuscarora A
Jan Prušák – Michal Borovan, Filip Černý, Jan Doležal, Karel Drábek, Lukáš Hakl, Petr Hakl, David Haring, Zdeněk Vácha vs Radek Malínský – Michal Cibulka, Jakub Eger, David Mansfeld, Martin Tichý, Pavel Tichý
10. Lukáš Hakl
59. Zdeněk Vácha
26. Pavel Tichý
43. Michal Cibulka
2. 11. 14 20:00 P3 Internazionale AC 4077 DUCKS 8. 7:2 (3:2)
Rychlejší a techničtější tým zaslouženě zvítězil. Josef Viktorin, Jiří Lacina
Internazionale AC 4077 DUCKS
Oleg Ciumas – Artur Baskaev, Veniamin Dmitriyev, Dias Idrissov, Ruslan Murzakanov, Anton Salaujov, Oleg Shvedov vs Jan Prušák – Michal Borovan, Jan Doležal, Lukáš Hakl, Petr Hakl, David Haring, André Rabell, Zdeněk Vácha
5. Veniamin Dmitriyev
20. Dias Idrissov
26. Artur Baskaev
33., 42., 55. Ruslan Murzakanov
35. Oleg Shvedov
10., 27. Jan Doležal
24. 10. 14 19:00 STOD 4077 DUCKS Amfora restaurant 7. 1:5 (0:1)
Zápas byl poměrně dlouho vyrovnaný, když hráči hráli v obrovském tempu. Jedna šance střídala druhou a hlavně štěstí rozhodlo o vítězi.
4077 DUCKS Amfora restaurant
Jan Prušák – Michal Borovan, Filip Černý, Jan Doležal, Karel Drábek, Lukáš Hakl, Petr Hakl, André Rabell vs Karel Třesohlavý – Petr Chrastil, Vladimír Forejt, Michal Novák, Jiří Porada, Jakub Sedláček, Jan Sekanina, Ondřej Tůma
39. Jan Doležal 9. OG
38. Ondřej Tůma
45. Jiří Porada
48. Jan Sekanina
52. Jakub Sedláček
18. 10. 14 11:15 HANSP Noční dravci 4077 DUCKS 6. 3:2 (1:1)
Vyrovnaná bitva dvou ambiciózních týmů. K vítězství domácích vedl jejich důraz a tah na bránu. Ondřej Holubík, Ondřej Vála
Noční dravci 4077 DUCKS
Jan Šlapánek – Martin Bejček, Libor Petrák, Martin Plecháček, Petr Satýnek, David Ševčík, Maroš Škvara, Ondřej Staněk vs Jan Prušák – Filip Černý, Jan Doležal, Lukáš Hakl, Petr Hakl, David Haring, Michal Řehák
7. Libor Petrák
53. Martin Bejček
56. Petr Satýnek
1. Filip Černý
37. Lukáš Hakl
11. 10. 14 08:45 P2 4077 DUCKS Inter Lotyšák A 5. 4:5 (2:5)
Domácí hráli celý poločas 4+1, čehož soupeř využil k vytvoření náskoku. Druhá půle v režii domácích, kterým chybělo málo aby vyrovnali. Ranní ptáče dál doskáče... Kohout
4077 DUCKS Inter Lotyšák A
Jan Prušák – Michal Borovan, Filip Černý, Karel Drábek, Petr Drábek, Lukáš Hakl, Petr Hakl, André Rabell vs Petr Čálek – Jan Beneš, Vladimír Dvořák, Martin Hrubeš, Petr Jeřábek, Aleš Kvasnička, Tomáš Pospíšil, Petr Sedláček
17. Petr Drábek
22., 44., 55. Karel Drábek
1., 18. Martin Hrubeš
8. Tomáš Pospíšil
11. Aleš Kvasnička
13. Petr Sedláček
4. 10. 14 10:00 ZABEH Deko 4077 DUCKS 4. 5:3 (1:1)
Zkušenost Deka v závěru slavila uspěch v dramatickém zápase. Smetana, Hošek
Deko 4077 DUCKS
Petr Štěpán – Daniel Černý, František Janoušek, Václav Janoušek, Ota Járka, Vlastimil Maštera, Ladislav Obermajer ml., Juraj Vojtíšek vs Jan Prušák – Michal Borovan, Jan Doležal, Karel Drábek, Petr Drábek, Lukáš Hakl, Petr Hakl, David Haring, Zdeněk Vácha
12., 31. Ladislav Obermajer ml.
50., 57. Václav Janoušek
56. Daniel Černý
13. Petr Hakl
34. Lukáš Hakl
44. Karel Drábek
27. 9. 14 08:45 HOSTI 4077 DUCKS Queens Park Club 3. 3:3 (2:1)
Pohledné utkání hrané v ranních hodinách. Začátek byl od obou mužstev ospalý, ale poté se hrál hezký fotbal. Ve vedení se vystřídala obě mužstva a remíza se zdá být zasloužená. Dufek
4077 DUCKS Queens Park Club
Jan Prušák – Michal Borovan, Filip Černý, Jan Doležal, Karel Drábek, Petr Drábek, Lukáš Hakl, David Haring, Zdeněk Vácha vs Jakub Halamka – Michael Barák, Petr Bělohlav, Pavel Hrubeš, Jan Nebřenský, Martin Prachař, Tomáš Proskočil, Ondřej Sedláček
26., 27. Zdeněk Vácha
55. Lukáš Hakl
18. Petr Bělohlav
35. Jan Nebřenský
44. Michael Barák
19. 9. 14 19:15 P3 Petrohradská BFK A 4077 DUCKS 2. 0:1 (0:1)
Pěkné bojovné utkání proběhlo v rychlém tempu, ve kterém zvítězil hostující tým. Martin Murín
Petrohradská BFK A 4077 DUCKS
Michal Finta – Václav Dreksler, Radoslav Melničuk, Vladimír Pavel, Martin Procházka, Jakub Rajniš vs Jan Prušák – Michal Borovan, Filip Černý, Jan Doležal, Petr Drábek, Lukáš Hakl, Petr Hakl, David Haring
23. Jan Doležal
7. 9. 14 20:00 ZABEH 4077 DUCKS Traktor humus A 1. 1:2 (1:1)
Pohledné, vyrovnané utkání, ve kterém byli o gól šťastnější hosté. Kohout
4077 DUCKS Traktor humus A
Jan Prušák – Michal Borovan, Filip Černý, Jan Doležal, Karel Drábek, Petr Drábek, Lukáš Hakl, Petr Hakl vs Filip Kudrnáč – Jan Chadima, Bohumil Exner, Matúš Karnafel, Ladislav Kautský, David Kudrnáč, David Šefrna, Dušan Valenta, Jan Vrňák