Po 6.10.14 18:15 MIKU4 Hulla hulla FC Zelení študáci   (HL8A)
Po 6.10.14 19:30 MIKU4 Blesk VK SUP Super Naděje A   (SVL1A)
Po 6.10.14 20:45 MIKU4 Deportivo bez Coruna A Erectico TBC   (HL6A)
So 25.10.14 10:00 ZAK 1.FC Lehovec Hodkovičky United FC   (HL4E)
So 25.10.14 11:15 ZAK Gremio Fk.JTS Praha   (HL8K)
So 25.10.14 12:30 ZAK Homogen 1.FC A Hustá pěna FC   (HL7I)

3. 12. 14 19:00 ZABEH Traktor humus A The Penguins 6:5 B 11. 10:4 (2:0)
Pohledné ofenzivní utkání. Domácí svého soupeře přehrávali a trestali snad každou chybu. Slušně hraný zápas z obou stran. Rosenberger
Traktor humus A The Penguins 6:5 B
Filip Kudrnáč – Aleš Dohnal, Matúš Karnafel, Ladislav Kautský, David Kudrnáč, Adrian Lehnert, Marcel Palašta, Petr Šebor, David Šefrna, Dušan Valenta, Jan Vrňák vs Pravoslav Liška – Filip Boubín, Milan Boubín ml., Aleš Hořický, Martin Jakeš, David Kučera, Miroslav Mora
57. Filip Boubín
21. 11. 14 19:00 ZABEH Tuscarora A Traktor humus A 10. 1:1 (1:1)
Vyrovnané utkání, spravedlivá remíza. Pochvalu zaslouží oba brankáři. Čapla
Tuscarora A Traktor humus A
Radek Malínský – Aleš Dostál, Jakub Eger, Martin Lacina, David Mansfeld, Martin Tichý, Pavel Tichý, Petr Tichý vs Filip Kudrnáč – Jan Chadima, Bohumil Exner, Matúš Karnafel, David Kudrnáč, Adrian Lehnert, David Šefrna, Martin Špás, Jan Vrňák
12. Pavel Tichý 30. Jan Chadima
17. 11. 14 20:00 ZABEH Traktor humus A Internazionale AC 9. 6:3 (4:0)
Bojovné utkání výborné úrovně. První poločas patřil domácím, ve druhém více útočili hosté. Trnka
Traktor humus A Internazionale AC
Filip Kudrnáč – David Kudrnáč, Tomáš Kunc, Adrian Lehnert, Marcel Palašta, David Šefrna, Dušan Valenta, Roman Zvolský vs Oleg Ciumas – Artur Baskaev, Veniamin Dmitriyev, Kazbek Dzabaev, Dias Idrissov, Ruslan Murzakanov, Anton Salaujov
26. Ruslan Murzakanov
31. 10. 14 19:00 STOD Amfora restaurant Traktor humus A 8. 2:3 (0:2)
Vyrovnaný zápas ve vysokém tempu.
Amfora restaurant Traktor humus A
Karel Třesohlavý – Vladimír Forejt, Martin Fořt, Michal Novák, Jiří Porada, Stanislav Ptáček, Jakub Sedláček vs Filip Kudrnáč – Jiří Bošanský, Jan Chadima, Aleš Dohnal, Ladislav Kautský, David Kudrnáč, Marcel Palašta, David Šefrna, Roman Zvolský
33. Stanislav Ptáček
40. Jakub Sedláček
11. David Kudrnáč
20. Marcel Palašta
44. Jiří Bošanský
26. 10. 14 20:00 ZABEH Traktor humus A Noční dravci 7. 3:1 (1:1)
V pěkném utkání, vyrovnaném v poločase 1:1, ve druhé půli dvakrát domácí rozebrali obranu soupeře a skórovali do prázdné. Smetana
Traktor humus A Noční dravci
Filip Kudrnáč – Jan Chadima, Ladislav Kautský, David Kudrnáč, Tomáš Kunc, Adrian Lehnert, Marcel Palašta, Petr Šebor, David Šefrna, Jan Vrňák, Roman Zvolský vs Jan Šlapánek – Martin Bejček, Libor Petrák, Martin Plecháček, Petr Satýnek, David Ševčík, Maroš Škvara, Filip Uhlíř
3. Ladislav Kautský
48. Jan Chadima
59. Jan Vrňák
14. Martin Bejček
15. 10. 14 19:00 ZABEH Inter Lotyšák A Traktor humus A 6. 11:4 (2:2)
Hostům nestačil dvougólový náskok o který do poločasu přišel. První desetiminutovka patřila Interu, která šestkrát skóroval a otočil tak zápas. Čapla
Inter Lotyšák A Traktor humus A
Tomáš Pospíšil – Josef Bičaník, Vladimír Dvořák, Martin Hrubeš, Jiří Janoušek, Petr Sedláček, Radek Sláma vs Filip Kudrnáč – Jan Chadima, Aleš Dohnal, Michal Kropík, David Kudrnáč, David Šefrna, Dušan Valenta, Jan Vrňák, Roman Zvolský
10., 40., 59. Martin Hrubeš
26., 31., 33., 35., 38., 45. Josef Bičaník
35. Radek Sláma
58. Jiří Janoušek
6., 36., 47. Michal Kropík
9. David Šefrna
10. 10. 14 19:00 ZABEH Traktor humus A Deko 5. 6:5 (2:2)
Rychlá a běhavá hra, trochu drsnější a tvrdší, bez hádek. Lukáš Uher, Štěpán Mašín
Traktor humus A Deko
Filip Kudrnáč – Jiří Bošanský, Aleš Dohnal, Bohumil Exner, Ladislav Kautský, Karel Kubec, David Kudrnáč, Adrian Lehnert, Marcel Palašta, Dušan Valenta, Jan Vrňák, Roman Zvolský vs Petr Štěpán – Daniel Černý, Václav Janoušek, Ota Járka, Vlastimil Maštera, Ladislav Obermajer ml., Lukáš Srba, Juraj Vojtíšek
2., 50. Dušan Valenta
20. David Kudrnáč
31. Ladislav Kautský
32., 48. Jan Vrňák
20., 22., 31., 32. Ladislav Obermajer ml.
52. Václav Janoušek
1. 10. 14 19:30 HOSTI Queens Park Club Traktor humus A 4. 1:4 (1:1)
Po vyrovnaném prvním poločase, kdy padl na každé straně jeden gól, hosté přidali a otočili zápas na svoji stranu. Husák
Queens Park Club Traktor humus A
Jakub Halamka – Michael Barák, Petr Bělohlav, Srdan Hadžiosmanovič, Pavel Hrubeš, Jan Nebřenský, Martin Prachař, Ondřej Sedláček, Petr Voves vs Filip Kudrnáč – Jan Chadima, Aleš Dohnal, Bohumil Exner, Michal Kropík, David Kudrnáč, Marcel Palašta, Dušan Valenta, Jan Vrňák, Miroslav Zeman, Roman Zvolský
11. Martin Prachař 2., 42., 49., 59. Michal Kropík
24. 9. 14 19:00 P3 Traktor humus A Petrohradská BFK A 3. 1:1 (0:1)
Velmi dobré utkání z obou stran, s mírnou převahou hostů, ale nakonec zasloužená remíza. Kohout, Hauptmann
Traktor humus A Petrohradská BFK A
Filip Kudrnáč – Jan Chadima, Ladislav Kautský, David Kudrnáč, Adrian Lehnert, David Šefrna, Dušan Valenta, Miroslav Zeman, Roman Zvolský vs Martin Košťák – Tomáš Birma, Martin Kapucián, Lukáš Králík, Milan Maskaluk, Martin Procházka, Tomáš Procházka, Jakub Rajniš
51. Ladislav Kautský 19. Martin Kapucián
14. 9. 14 20:00 P3 Úderka Žižkov junioři Traktor humus A 2. 1:1 (0:0)
Utkání v původním termínu nesprávně předčasně ukončeno rozhodčím v 52. minutě. V dohrávce se domácím podařilo v přesilovce vyrovnat na konečných 1:1. Klail