Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Út 24.6.14 | 20:45 | MIKU4 | Tycho de Brahe SUP 1.FC RUM SUP | 11. | 3:2 |
Út 10.6.14 | 19:30 | HOSTI | 1.FC RUM SUP Radouč FC B | 10. | 6:2 |
Út 3.6.14 | 17:45 | ZABEH | PFC Kodymka SUP B 1.FC RUM SUP | 9. | 2:1 |
Út 20.5.14 | 19:15 | zzDOLME | 1.FC RUM SUP Stará škola | 8. | 5:1 |
Út 13.5.14 | 19:30 | DEKAN | Felix club super 1.FC RUM SUP | 7. | 1:3 |
Út 6.5.14 | 19:30 | DEKAN | 1.FC RUM SUP Čechie 12° SUP | 6. | 5:2 |
Út 29.4.14 | 19:00 | ZABEH | Bítovská SUP 1.FC RUM SUP | 2. | 1:4 |
Út 22.4.14 | 18:15 | HOSTI | Benda 1964 OFC SUP 1.FC RUM SUP | 5. | 0:5 |
Út 15.4.14 | 18:15 | MIKU2 | 1.FC RUM SUP Apostrophe´FZ | 4. | 3:5 |
Út 25.3.14 | 19:00 | ZABEH | 1.FC RUM SUP VV Vokra SV | 1. | 4:12 |
1.FC RUM SUP | 3. | 0:0 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tycho de Brahe SUP | 10 | 6 | 4 | 0 | 33:14 | 16 |
2. | PFC Kodymka SUP B | 10 | 7 | 2 | 1 | 28:14 | 16 |
3. | Apostrophe´FZ | 10 | 7 | 1 | 2 | 27:15 | 15 |
4. | 1.FC RUM SUP | 10 | 6 | 0 | 4 | 38:29 | 12 |
5. | Čechie 12° SUP | 10 | 5 | 1 | 4 | 34:28 | 11 |
6. | VV Vokra SV | 10 | 5 | 0 | 5 | 45:34 | 10 |
7. | Radouč FC B | 10 | 3 | 3 | 4 | 14:22 | 9 |
8. | Bítovská SUP | 10 | 3 | 2 | 5 | 22:27 | 8 |
9. | Stará škola | 10 | 2 | 3 | 5 | 22:32 | 7 |
10. | Felix club super | 10 | 2 | 1 | 7 | 13:28 | 5 |
11. | Benda 1964 OFC SUP | 10 | 0 | 1 | 9 | 5:38 | 1 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Čt 1.5.14 | 18:15 | HOSTI | Kliďas SFC Zachovalí (VL3C) |
Čt 1.5.14 | 19:30 | HOSTI | Don Giovanni VET Kehar club VET (VL4D) |
Čt 1.5.14 | 20:45 | HOSTI | Buran Buran SUP PFC Kodymka SUP A (SVL3C) |
St 4.6.14 | 18:15 | KBELY | Kapr tým SUP Radouč FC A (SVL2A) |
St 4.6.14 | 19:30 | KBELY | Přezletice SG Károv ZJ veteran (VL4C) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Benda Martin | 10 | 1 |
Chládek Michal | 9 | 0 |
Choura Václav | 1 | 0 |
Havrda Václav | 7 | 1 |
Kaliba Jiří | 9 | 6 |
Miler Milan | 9 | 2 |
Mrázek Vladimír | 10 | 7 |
Škirda Pavel | 7 | 0 |
Velán Josef | 10 | 19 |
Vojáček Zdeněk | 9 | 1 |